Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem, to aby spolszczenie było kompletne, to nie lektor powinien " tłumaczyć" głosy NPCów, ale i one powinny być po polsku. Dla większości takich "głosów" nie trzeba aktorskich zdolności. A te okrzyki wołania o pomoc, komunikaty, podziękowania, to jest w stanie podłożyć każdy z dobrą dykcja. Tylko niewielu kwestowych NPCów wymaga jakich takich zdolności. Nie wiemy ilu takich będzie w Stalker 2, ale chyba nie więcej niż jest w  3 grach. A jak lektor-mężczyzna, ma naśladować kobiece głosy? Mówić dyszkantem? Mnie np. głos lektora, z oryginalnym głosem w tle, bardzo przeszkadza. Zmusza mnie do podziału uwagi, albo skupianiu się tylko na jednym z nich. Dla nie znających rosyjskiego, może to nie mieć znaczenia, bo będzie tylko dźwiękami tła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się nie ma co odkopywać fabuły.  Drobne nawiązania do bohaterów i sytuacji z poprzednich części jak najbardziej na +. 

Mi się marzą  w S2 postacie z krwi i kości jak to było w weidzminie 3, człowiek utożsamiał się z głównym bohaterem. Stworzenie takiej postaci od nowa jest trudne, jednak nie niemożłiwe. Mocno trzymam kciuki za GSC i oby do 11.12, (the game awards)  podobno mają pokazać gameplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym wspominałem - fabuła pierwszych trzech części sama z siebie jest tak dziurawa, że jakby S2 miał to ciągnąć dalej (a znając GSC to pewnie będzie), to na dobrą sprawę będziemy mogli się co najwyżej pomodlić za spokój duszy i wieczny odpoczynek spójności i logiczności wydarzeń w tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Projektant koncepcyjny GSC Game World, Aleksiej Rysiuk, opublikował na swoim profilu na Artstation interesującą pracę zatytułowaną "АЭС Чигиринская". Według dewelopera wszystkie fotogrametrie wykonał sam. Jednak ze S.T.A.L.K.E.R. 2 nie ma nic wspólnego.

Spoiler

kEs8OQD3zEE.jpg?size=1280x610&quality=96UnvHEiOjd1s.jpg?size=1280x610&quality=96WJeFpF-eq3I.jpg?size=1280x610&quality=96qMktLWhSCJ4.jpg?size=1280x610&quality=96

 

Wideo:

Spoiler

 

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracownik GSC Game World Rock_4, który wcześniej pełnił funkcję menedżera społeczności, teraz pracuje nad S.T.A.L.K.E.R. 2 jako projektant narracji! Zaledwie dzień wcześniej udostępnił zdjęcia i filmy z wizyty w elektrowni atomowej w Czarnobylu.

Spoiler

dETG17yjGac.jpg?size=608x1080&quality=96ZEYSL9XGdfI.jpg?size=608x1080&quality=96n7JjtFvq7ro.jpg?size=608x1080&quality=96

 

Wideo:

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale Loxotron opublikowano wideo z rozgrywki anulowanej gry przeglądarkowej S.T.A.L.K.E.R. Online, która była tworzona przez studio GSC Game World od 2009 do 2011 roku. Przyczyną anulowania był brak postępów i utrata zainteresowania.

https://youtu.be/Yf2HxqbKSY8

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ArNie napisał:

STALKER 2 nie wyjdzie na konsole poprzedniej generacji

Nie chcą powtórki tego, co stało się z konsolowymi portami Cyberpunka:068: Mam takie dziwne wrażenie, że kiedy wyjdzie S2, to poprzednia generacja konsol już od dawna będzie pokryta grubą warstwą kurzu...  

Cytat

Poza tym najświeższe informacje o grze powinny pojawić się jeszcze przed przyszłym rokiem.

I co, znowu niczego konkretnego nie pokażą? A fanboye dalej będą się podpalać na zwiastuny wideo... Kiedy w końcu obejrzymy pierwszy prawdziwy gameplay?  

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ArNie napisał:

No i masz - przewidziałeś

Nadal nie widziałem gameplayu, tylko zwiastun filmowy, więc się nie liczy @ArNie :P. Przekaż GSC żeby się bujali. Niech dalej dokarmiają fanboyów.

Jedynym godnym uwagi fragmentem jest "Użytkownik: Skif"... I w tym momencie pojawiają się

24 minuty temu, tom3kb napisał:

20 minutowe filmiki na yt spuszczajace się nad każdą klatką i szukające ukrytych szczegółów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając oficjalny zwiastun w postaci krótkiego przerywnika growego ze S.T.A.L.K.E.R-a 2 nie mieliście wrażenia, że klimatem, zawartością przypomina to "comeback" z Metra 2033? Mnie przypomniał się motyw, jak Artem chadzał po ulicach, "opuszczonych" budynkach znajdujących się w centrum Moskwy? W pewnym momencie myślałem, że w materiale zza zakamarka wyskoczy Bibliotekarz. :D 

Edit:

Sądziłem, że pokażą chociaż ułamek prawdziwej gry, w sensie skrót tego, jak będzie wyglądała sama rozrywka. Ekwipunek, PDA, lokacje, w tym zagrażające Nam, graczom, anomalie, mutanty oraz postaci. Cóż, pozostaje czekać w dalszym ciągu cierpliwie. :D 

Edytowane przez seb-stryl
  • Super 2
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.