Jump to content

Nowy Rok bieży.


kondotier

Recommended Posts

 Wszystkiego co Najlepsze - przede wszystkim zdrowia - jak już pisałem bez tego nic nie cieszy. Świetnej kondycji finansowej - to pozwoli nam oddawać się grze w naszego ukochanego Stalkera. Spokoju w domach rodzinnych, spokoju w pracy. Normalności każdego dnia - bo tej coraz mniej. I jeszcze raz zdrowia - Wszystkiego Najlepszego W Nowym 2014 :biggrin::biggrin::biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego klimatycznego i dobrego z nowym rokiem! Oby był jeszcze lepszy niż ten i nie zabrakło w nim miejsca na czas wolny i rozrywkę! Oraz śniegu w styczniu, lutym i marcu!  :P

A w sylwestra dużo szampana, świateł, fajerverków i bez niewypałów (fajerverkowych)!

Dołączona grafika

 

Życzy Wasilij  :pirate:

 

  • Positive 4
Link to comment
Share on other sites

Też życzę Wam najlepszego chłopaki :) Nie będę się rozpisywał bo i tak dostaniecie je OD ekipy stalkerteam na facebooku. A kto nie polubił profilu ten niech polubi :) Niech ludzie wiedzą o Nas. Od przyszłego roku tam też będziecie dostawać Informacje o świeżych spolszczeniach, modach i różne takie informacje :) Tak że co ? Nie przechlejcie bo obudzicie się z gołą, grubą, brzydką babą :3 !! POWODZENIA !

  • Positive 4
Link to comment
Share on other sites

Szanowni Forumowicze Stalker Team'u,
Nadchodzący Nowy Rok stanowi wspaniałą okazję nie tylko do podsumowań osiągnięć, lecz przede wszystkim do wyrażenia wdzięczności za wspaniałe Forum, które swój sukces zawdzięcza zaangażowaniu użytkowników - tak w rozwój modów (polonizacje) jak również codzienną aktywność obfitującą w nowe pomysły i inspiracje. Odchodzący Rok przyniósł ekipie tworzącej polonizacje - dwóch tłumaczy: kol.@yellow oraz @qwert'a a także szereg nowych tłumaczeń. Pozostałe zmiany pominę, ponieważ zamiast życzeń musiałbym utworzyć statystykę. Wszystkim - bez wyjątku jestem niezmiernie wdzięczny za pracę włożoną w rozwój Stalkera.

W Nowym Roku życzę wszystkim forumowiczom zdrowia, radości, spełnienia marzeń oraz wielu inspiracji do dalszej aktywności, która nadaje rytm temu miejscu...tym rytmem bije Serce Zony - wsłuchaj się dobrze Stalkerze, a Zona stanie się twoim domem.

  • Positive 4
Link to comment
Share on other sites

                   С Новым годом

                                                                              Szczęśliwego Nowego Roku Stalkerzy !!!

                  Dołączona grafika

 

Edited by Devell
  • Positive 4
Link to comment
Share on other sites

Życzę wszystkim lepszego nowego roku lub przynajmniej aby nie był gorszy, by dopisywało wam i waszym bliskim zdrowie, wielu sukcesów zawodowych i w życiu prywatnym a w wolnych chwilach wypadów do zony obfitujących we wspaniałe przygody. Oczywiście życzę wam też bezpiecznej zabawy i lekkiego kaca jutro ;)

Edited by nati20
  • Positive 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.