Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@FilmisterPL  A czy miałeś zadanie od mnichów na te ikony? One są bardzo ważne, bo za nie dostaje się bardzo ważne talizmany, bez których utkniesz w modzie. Czy znowu znalazłeś je tak sobie, idąc tam gdzie nikt Cię nie posłał. Broń boże, ikon nie sprzedawaj, nawet jak o nie scenariusz poprosi.

A przy wieży obserwacyjnej byłeś? Tam jest dwóch NPCów z którymi trzeba pogadać. Masz ich wyszczególnionych w zadaniach w PDA. Wtedy Czołgista otworzy gębę. Ale aby to nastąpiło, musisz mieć zadanie na wspólne działanie frakcji i zgodę uzyskać.

A z tymi wolnościowcami, to nie rozumiem o co Ci biega. Widocznie jeszcze czegoś w tym zadaniu nie zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ikon znalazłem je sam,wiem ikon sprzedać nie wolno,a co do zadania za Kopaczy podjąłem się zadania i ich znalazłem,potem szukałem tych dwóch zwiadowców ale jak na razie zadania na nie nie mam ale wiem gdzie są,kasy odebrać nie mogę jak wiesz za Kopaczy,z Deadmanem gadałem już,pewnie skoczę do swojego Bunkra trochę rzeczy zostawić bo mam ich troszeczkę,chyba że schowam je w grobowcu u Mnichów

Robotę udało się wykonać tylko z tego co wiem z tego PDA muszę iść do lochu tam gdzie ten sałdat był i schowek przeszukać  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,oj @FilmisterPL  . Kiedy ty się oduczysz tego łażenia i szukania tego, o co nikt Cię nie prosił. Masz w tym modzie palem pokazywane co masz robić, to rób tylko to. Inaczej sobie zaplączesz fabułę i zostaniesz z palcem w d... . Nie wiem, czy zostawione ikony Ci nie znikną, choć nie powinny.

I zanim ruszysz zdobywać park maszynowy, zajrzyj do piwniczki w ruinach wioski ( tej z wieżą ciśnień ). Wiedza będzie potrzebna przy rozwiązywaniu zagadki fabularnej. Przy okazji pozabieraj noże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL  A czy wcześniejsze gry i ich zawalenie właśnie przez to "zbieractwo" i nie trzymanie się kolejności zadań wynikających z fabuły niczego Cię nie nauczyły?

W Ostatnim Stalkerze trzeba się trzymać scenariusza i robić to co on nakazuje. Bo jak będzie miał Ci zaliczyć zadanie, skoro poszukiwanego przedmiotu nie będzie w schowku, a przy sobie go nie masz. Zostawiłeś gdzieś w schowku, bo takiej ilości niepotrzebnych w aktualnej sytuacji bambetli, nie byłeś w stanie nosić.

A wtedy nikt Ci nie pomoże, bo nie ma jak. I na mnie przy takiej niekonsekwentnej grze, też nie licz. Albo grasz jak należy, albo pa pa.

Znajdź sobie moda freeplayowego w którym cała Twoja rola będzie polegała na bezmyślnym łażeniu po Strefie i wtedy możesz sobie zbierać z uporem maniaka.

A forumowicze na pewno Ci wskażą, które mody na to pozwalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie idzie bez problemu nic nigdzie nie zostawiłem mam wszystko przy sobie więc się nie martw a tak skoro piszesz już o tym pa pa to napisz wprost że nie jestem tutaj już potrzebny i tyle by ogrywać mody i zachęcać ludzi,ja się nie pogniewam kto wie może i Wy na tym skorzystacie,jak na razie gram jak mi poradnik radzi nic nikomu nie mówiąc,jesteś pierwszą osobą która się o tym dowiedziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem mu że mam poradnik jak coś gdzieś idzie nie tak zaglądam, z resztą przed każdym materiałem który mam nagrać czytam to co jest mi potrzebne by płynnie szło,na dodatek jutub zablokował mi film  na całym świecie z powodu jednego utworu pół godziny w plecy własnie go przerabiam i na dodatek montuję drugi szukając jakiejś odpowiedniej muzy by ją podłożyć pod materiał w jednym miejscu wiec jestem ponad godzinę w plecy z robotą   :(   Tak przy okazji przed każdym questem robię twarde zapisy nie polegam na szybkich zapisach więc nic na tym nie tracę,to jak gram,mnie tylko z początku dziwiło to że nie mogłem zaraz po robocie kasy za odszukanie trupów od Naczelnika odebrać,no i na początku klatki skakały jak poparzone aż w końcu sam sobie potem tak ustawiłem by było w porządku,mod jest ciekawy i z tego co wiem podoba się ludziom,więc nie spinajcie się tak Panowie na mnie bo sensu to nie ma,jak coś schrzanię zawsze poprawić mogę.Udanego wieczoru i oglądania jeśli macie ochotę.

Edytowane przez FilmisterPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek - nie używaj utworów chronionych prawem autorskim ;) Ale od skargi możesz się odwołać i czasem warto, bo youtube'owe boty lubią blokować filmy na ślepo. Z drugiej strony całkiem oczywistych przypadków czasami "nie widzą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co ikony oddałem Mnichom,dostałem klucze takie dziwne sztuk 3,przedarłem się na sortownię,pogadałem z Pulewiczem w miasteczku GRC,film przerobiłem na swój sposób więc teraz się nie czepią,oryginał został,jutro do nich napiszę bo dziś już,nerwów nie mam,zadanie od Sidora na razie idzie w odstawkę,własnie render robię,potem zapodam na kanał,jak jesteście ciekawi jak mi idzie zapraszam,nie uważam bym nagrywał nieodpowiednio czy gorzej od innych,wielu ludzi nie docenia potencjału Stalkera jak i tego co sam robię lub się uczyłem bo mi w tym nikt nie pomagał,mod był prze ze mnie na jakiś czas odpuszczony ale i tak wiedziałem że do niego wrócę. Oto Playlista  :    

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL  Nikt nie ma najmniejszego zamiaru wyrzucać Cię z forum. @Sierioża   właściwe odczytał to "pa pa" jako informację, że nie będziesz miał podpowiedzi i pomocy. I pamiętaj. Poradniki nie są prowadzącym za rączkę. Dopiero jak Ci coś nie zaskoczy, porównujesz z rozwiązaniem z poradnika. A że są zadania które można rozwiązać na różne sposoby i w różnym czasie, to poradnik w takich momentach staje się bezużyteczny.

A jeśli chcesz, aby Twoje filmiki służyły jako pomoc w grze, to tym bardziej nie możesz grać wg. własnego "widzimisię", ale musisz przestrzegać kolejności narzuconej przez fabułę. Dopiero wtedy taki filmik ma sens.

A ja dokładnie pamiętam, że przez taką właśnie grę położyłeś już niejednego moda, nie dogrywając go do końca. 

Ostatni Stalker swoje 5 minut miał już dawno za sobą. Teraz zainteresowanie nim jest znikome, bo starzy wyjadacze czekają na obiecaną przez Zaurusa jego nową wersję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru kto tu ma rację się sprzeczać,mnie to obojętne,Wy róbcie swoje ja swoje,tak będzie najlepiej,co do niektórych modów masz rację położyłem bo nie są dla mnie na przykład Złoty Kufer.

 

10 godzin temu, vidkunsen napisał:

FilmisterPL - te dziwne klucze to amulety Monolitu, potrzebujesz jeszcze 1 zestaw (3 sztuki) aby wejść i wyjść z ATP tego drugiego, poczytaj co napisałem na ss. 5 i 6.

Zdążyłem się domyśleć na miejscu jak je dostałem,czym że byłby Stalker bez Monolitu,prawda.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmister - punkt za inwencję twórczą, Stalker jest dla indywidualistów i występują w nim także elementy liniowości ale zawsze to Ty decydujesz jak masz danego kwesta, moda rozegrać.

Nie każdy leci do przepaści, są tacy co obiorą inna drogę i wygrywają - są to często ukryte możliwości gry/moda których nawet twórca/y nie przewidzieli.

Ja na przykład lubię kombinować i do paru modów dodałem moda na BFG (Doom), zabawa nabiera innych barw roz(g)rywki.  ;)  :biggrin:

https://yadi.sk/d/uvvYKKjNE0ey9Q

https://stalkerteam.pl/topic/11673-bfg-z-gry-doom-3/?tab=comments#comment-136696

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vidkunsen napisał:

Stalker jest dla indywidualistów i występują w nim także elementy liniowości ale zawsze to Ty decydujesz jak masz danego kwesta, moda rozegrać.

Dobrze przy tym pamiętać, że zadania muszą się zaliczać, a fabuła tuptać do przodu. Chyba że ktoś jest takim indywidualistą, że fabuła mu nie przeszkadza.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam mam mały  problem nie mogę znaleść  amunicji do broni warlock 666 . Szukałem na atp we młynie na kordonie  i nic nie wiem co robie źle może ktoś wskarze mi gdzie ta amunicja jest - z góry dziękuje  , pozdrawiam - szukałem zgodnie ze wskazówkami Griszy  i nie mogę znaleśc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do linii fabularnej  to całą przeszedłem  - jedno zadanie mi zostało - artefakty na pułapki . z resztą niewiem gdzie szukać reszty pułapek na artefakty . co do schowka to może jakiegoś zadania nie wykonałem prawidłowo - nie wiem którego  . mogę prosić o podpowiedź  ? . pozdrawiam  i życze miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NAMARGON  Pułapki na te artefakty są w Dolinie Mroku. Ale najpierw na budowie musisz znaleźć nie pasującego do reszty NPCów najemnika, który Ci o nim powie. Jest, patrząc od strony budowy, na prawo od mostu na wysepce. Na kamieniach znak schowka. Są wstawione zrzuty ekranu tego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.