Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@cez137 - czołgista pojawia się przy ognisku w bazie Wolności, ale dopiero po wykonaniu zadania na nową radiostację. Masz pierwszą pozycję zadania powiadomić Czołgistę. Dowiesz się że skaner masz zepsuty. I po przeprowadzeniu rozmów z NPCami w PDA. A widać z mapy że ich nie zrobiłeś ( znacznik przy zach. wieży obserwacyjnej ). I dopiero ostatnia pozycja zadania o Czołgiście.

Obejrzyj od 29 min., jak należy przechodzić pierwszy pobyt na bagnach. To początek, a reszta w następnym odcinku.

https://www.youtube.com/watch?v=o235LHL5oHc&list=PLnGInkNZHnoKRmn2Y1AE72djMYciOpWHU&index=2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2018 o 12:47, kondotier napisał:

@tom3kb  W modach od zaurusa, od tych pierwszy do tego ( też takie miewam ) taki wylot się lubi przytrafić. Po prostu zaurus nie przewidział każdej drogi gracza. I nie ma to najmniejszego związku z ustawieniami

Nie było mnie tydzień to trochę późno odpisuję.

Też tak później pomyślałem, że może za szybko tam poszedłem, chociaż mam aktywne jedno zadanie tam, poszukiwanie tych skrzynek MMS.

Wylot zaraz po wejściu na lokację, mogę stać w miejscu albo chodzić i po kilkunastu sekundach taki wylot. Chyba najpierw muszę iść po skrzynkę w Czerwonym Lesie w bazie Powinności, pewnie też do Limańska.

Po weekendzie obadam sprawę dokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Witam trochę nie grałem w moda, znalazłem skrzynkę w podziemiach na Wysypisku i idziemy z gościem ukryć tą skrzynkę i zrobić zasadzkę , koło pchlego targu jacyś ząbiacy po ich załatwieniu , gość chyba to ten z bagien Dedman staje i się nie rusza, w kierunku Doliny Mroku nie chce się ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022

A weź popatrz czy w pobliżu nie ma jakichś psów albo np biegających szczurów jak rozwaliłeś te "śpiące zombie", mi też przystawał parę razy i chciał walczyć z różnymi rzeczami ;)

Ewentualnie czy, któryś z zedów nie leży i nie trzepie się jeszcze na ziemi i nie trzeba go dobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022  A przeczytaj dokładnie ostatni dialog z Deadmenem, po wyjściu z podziemi i tych radiowych rozmowach z Pulewiczem. Masz schować skrzynkę na Pchlim i do żadnej DM, a na przejście zrobić zasadzkę. Miejsce zaznaczone na mapie. Dopóki skrzynki nie schowasz, nie ma gadki. Zombiaki są aby nie było nudno. No i trochę kulek nazbierasz i pukawki na sprzedaż możesz zebrać do schowka. Najbliższy to w tej rozwalonej podstacji ( nie tej z płotem ). Ale nie zabieraj ze sobą, bo na przejściu będą lepsze. A kolejna rozmowa z Pulewiczem po zasadzce, wskaże Ci dalszą drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynkę chowasz na Pchlim Targu z tyłu w piwnicy, mnie dopadł wylot z takim logiem, co to oznacza?.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: g:\laststalker\gamedata\scripts\bind_stalker.script:1705: attempt to concatenate field '?' (a nil value)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kordonie mam zgarnąć schowek Poszukiwaczy z poddasza w budynku wojskowych, da się tam wskoczyć zza tego płotu po tych gratach? Już tyle razy próbowałem i zawsze mi brakuje milimetra do gzymsu :D

Już myślałem żeby tam podjechać jakimś quadem ale chyba nawet nie ma w okolicy, zresztą pewnie by się tam nie wjechało nim bo pewnie szlaban się nie podnosi.

W innych wersjach Kordonu był tam też kibel to problemu nie miałem, hyc na niego i na poddasze, a tutaj to często mnie przyhamowuje krawędź płotku i nie dolatuję do budynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 W piwnicy pchlego targu jest skrzynia. Podchodzisz do niej i pojawia się znacznik dla chowania. Klikasz i skrzynka z plecaka ląduje w niej, a ty masz informację o schowaniu. Powinien tam jeszcze być AK z optyką, detektor i coś jeszcze.

Całe działanie od 25 min, a chowanie w 28 min.

https://www.youtube.com/watch?v=bQmC1lgjRZg

@tom3kb Żadnego skakania z płotu. Stojąc przy ścianie masz graffiti. A to sygnał "cudownej" niewidocznej drabiny. Wchodzisz po niej na strych.

ss_administrator_09-10-18_15-01-17_(escape).thumb.jpg.8c5719ae95ce3be072a119bd43ae379b.jpg.83aef982cb116883e4d541c96b7a9b99.jpg

Na strychu za skrzyniami masz znaleźć takie coś.

ss_administrator_11-09-18_16-32-56_(escape).thumb.jpg.1344acf3b8bfa969126caccf24330caf.jpg

I od razu z wyprzedzeniem. Jak w Rudym Lesie przejdziesz przez kładkę nad rzeką, stajesz przed takim filarem. Tu zaurus chyba zapomniał ( albo się nie dało ) zrobić piktogram. Włazisz po filarze jak po drabinie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kondotier napisał:

@tom3kb Żadnego skakania z płotu. Stojąc przy ścianie masz graffiti. A to sygnał "cudownej" niewidocznej drabiny. Wchodzisz po niej na strych.

No weź mnie nie dobijaj :D A ja już ku#$a oddałem 193843654739320289 skoków i niektóre były już prawie prawie ;)

W akcie desperacji już próbowałem rocket jumpów ;) na rpg7 jak w quake-u, ostatnie 10 minut to już sobie rzucałem granaty pod nogi myśląc, że mnie tam wrzuci ładnie na dach bo już było prawie prawie.

Nie no muszę się dzisiaj napić. Widziałem ten znaczek, zastanawiałem się po co on tam ale jakoś postać nigdy nie zaczynała mi tam wchodzić po ścianie to nie drążyłem tematu.

Dzięki za podpowiedź. Kolejną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022  W Limansku, jak tam dotrzesz idąc ze scenariuszem. Jak robisz zadanie na odszukanie drona, to nic z niego nie zabieraj. Postaw sobie tylko na nim znacznik. Przyda się w przyszłości.

Sztab w sztolni Rudego Lasu. Ale przecież tę informację miałeś w dialogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022   Czyszczenie Kordonu, albo pokojowe jego przejęcie wybierasz sam po ataku na koszary GRC w dialogach z aresztowanym Pulawskim,. A ten atak wychodzi sam ze scenariuszowej gry. Jeśli jesteś na etapie po znalezieniu drona, to już niedługo, jak wrócisz do Sortowni. Ale tam trzeba będzie jednak trochę podziałać. Dowiesz się, co jest za tymi zamurowanymi drzwiami do piwnicy w małej wiosce.

Kody do bramy muru na Kordonie, Pulawski ujawnia w takiej głosowej filmowej scence. Niewielu ją zrozumie, więc te kody podaję: 12345 i 54321. Nie mylić z kodem do sejfu z kasą. Ten podaje w normalnym dialogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier ok, chyba nie zaliczają mi się zadania w PDA ,byłem na polanie dobiłem grupę Grabarza ,zabrałem z niego rzeczy i dalej jest żeby zabrać manuskrypt , i na bagnach mam nie odebraną nagrodę za tych zaginionych , na agro  dostarczyć fleszkę na bazę . I nie odzywa się ten Warnak jak pojawi się ten wojak , nie wiem czy mam iść do Lasu na około ,czy czekać jakoś na rozmowę z tym złotym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 Wszystko masz w porządku. Po manuskrypt pójdziesz jak zdobędziesz drugi komplet kluczy z Duszmana na Polanie, takich jak dostałeś od zakonników za przyniesienie ikon. Idziesz przez ATP na Kordonie, jak Kordon uwolnisz. Fleszkę Leo oddajesz Gieńce Hakerowi, inaczej nie dowiesz się gdzie się podział. Dlaczego nie odebrałeś nagrody jak byłeś na Bagnach? Rozliczenie uruchamia skrypt. Nie wiem jak mod rozwiązuje wejście do Limanska bez Złotego. Uwolniłeś go już z koszar GRC?  U Pancera w sztolni Rudego lasu byłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier  Uwolniłeś go już z koszar GRC?  U Pancera w sztolni Rudego lasu byłeś? tego nie wykonałem , jak mam iść do Rudego Lasu , uwolnić trzeba Złotego z tych koszar , siłowo czy jakoś podstępem. Mam dwa komplety tych kluczy.

Edytowane przez kanon1022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanon1022 - patrz mój wpis z obrazkami co i jak na drugim ATP - 12.09.2018

Mogilnika załatwiasz 2 rodzajami broni - osłonę likwidujesz Warlockiem który jest w baraku w lodówce, strzał z Warlocka i dopiero potem inną bronią, może być tez nóż.

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja utknąłem i nie wiem co teraz robić. mam kilka zadań ale wszystkie stoją. Chyba mam sie dostać do Czerwonego Lasu do sztabu Powinności po kolejną skrzynkę i Limańska?

Warnak nie daje mi informacji o policjantach to nie mogę pogadać ze Złotym bo on chyba jest na komisariacie, a coś chyba był powiązany z ta wyprawą.

Mam znaleźć Gienie Hakera ale gdzie on jest? Niby coś ktoś mówił, że może być u Sida ale tam nikogo nie ma.

Mam pogadać z tym naćpanym gościem na bagnach, ostatnim z grupy co była rozwalona z Warlocka ale on na razie też milczy.

Ostatnie co zrobiłem to znalazłem schowek Poszukiwaczy na kordonie, oddałem artefakt, dostałem BTR, wjechałem nim do tej fabryki na Sortowni i znalazłem jakieś dwa urządzenia, które oddałem w Barze na sortowni za kasę jakiemuś naukowcowi z GRC.

 

Chyba najważniejsze to znaleźć teraz Gienie Hakera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.