Skocz do zawartości

Prypeć. Czas Rozliczeń - Czas Sojuszu (Prolog: I część serii)


Rekomendowane odpowiedzi

@Stalker76 - Jeśli nadal masz niektórych NPCów na fioletowo, a instalowałeś moda z Mega, to pobierz spolszczenie z pobieralni i nałóż ponownie. Chyba że wolisz ręcznie zmieniać nazwy katalogów, tak jak jest podane w #1 moda pod UWAGA  . Tak samo powinni postąpić ci, co tak zainstalowali moda.

Przyczyną nie jest błąd tłumaczenia, ale nazwy katalogów grażdanką, z którą WIN nie daje sobie rady. Dlatego te nazwy muszą być zmienione na "robaczki", bo inaczej takich "fioletowych" będzie więcej. W spolszczeniu z pobieralni, te nazwy są zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Anton Gorodecki zmienił(a) tytuł na Prypeć. Czas Rozliczeń - Czas Sojuszu (Prolog, 1 część serii)

Alternatywne(aktualne) linki do pobrania moda:

Yandex:

https://yadi.sk/d/SpNuOR4QgcUJM

https://yadi.sk/d/qskBQD5LgcP99

https://yadi.sk/d/d1nYUclogcNQZ

оьлако@mail.ru:

https://cloud.mail.ru/public/4G6nYQzwQAUN/Pripyat_Starting_Point.7z

DODAŁEM WSZYSTKIE LINKI DO #1 - @Anton Gorodecki

 
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stalker76 - Widzę na streemie, że masz niektóre teksty z robalami. Czyli nie posłuchałeś rady i nie nałożyłeś dodatkowo spolszczenia pobranego oddzielnie z pobieralni. To konieczne. Będziesz miał wszystkie teksty poprawnie i NPCów w Komitecie, oraz koło Diabelskiego młyna w kolorze, a nie w fiolecie.

A mod nie jest tak hardkorowy, jak go przedstawiasz. Nie twórz własnego scenariusza, a trzymaj się tego z moda, to nie będziesz miał problemu.

Do starego CU możesz na piętro wejść bocznymi drzwiami, omijając elektry. Tak samo wyjść, po schodach z 1 piętra, obok pomieszczenia gdzie znalazłeś pilnik.. Na parterze internatu, masz przejście korytarzem na stronę warzywnika. Nie trzeba biegać naokoło po spalaczach. Nie szamotaj się, bo jak sam chyba zauważyłeś, wykonanie jednego zadania otwiera dialog na inne.

Jak przyniesiesz Diselowi te narzędzia i instrukcje, to ceny naprawy zjadą na bardzo niskie. Teraz są celowo zawyżone, aby nakłonić gracza do szukania narzędzi.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem Spolszczenie i zainstalowałem tam gdzie trzeba,zobaczymy jak dziś będzie na strumyku się pogrywać,robotę dla Diesla mam wykonaną ale muszę dla łysego czyli kupca na pietrze przyprowadzić dwóch stalkerów co mają z nim lub dla niego pracować,są w podziemnym garażu,dziś będziemy ich szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stalker76 - Z tym zadaniem bywa problem, bo w wyniku emisji, w miejscu w którym się mają znajdować może pojawić się anomalia i ich zabić. Zostanie po nich tylko broń. Wtedy nie ma innego wyjścia, jak przegrać od zapisu sprzed emisji. A może tego być sporo. Tak że teraz jak będziesz szedł ich szukać i dostaniesz informację o emisji, zrób twardy zapis, a po emisji gnaj od razu do tunelu. Bedą to dobrze, a znajdziesz tylko ślady po nich, mniej do powtarzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Stalker76 napisał:

 oraz postacie gdzie nie gdzie są na fioletowo.

To są najprawdopodobniej błędy z teksturami, brakuje jakichś. Było już w jakimś modzie ale teraz nie mogę znaleźć. Kwestia teraz tylko taka czy to u ciebie się źle coś pobrało. Czy to jest na stałe w tym modzie, nie wiem czy ktoś takie coś zgłaszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb - Fioletowe postacie, to efekt nazw katalogów i plików grażdanką. Zostało to wychwycone i naprawione w finalnym spolszczeniu.

Ale w paczce z mega, jest wcześniejsza wersja spolszczenia, bez tych poprawek.

Przed zmianami w #1, było wyjaśnienie problemu i podany przez metek58 "ręczny" sposób usunięcia tej niedoskonałości WIN, nie potrafiącego prawidłowo odczytać grażdanki.

Dlatego też sugeruję, aby w tym na nowo zrobionym #1, dać uwypukloną informację, że po zainstalowaniu moda z linku na Mega, trzeba koniecznie dołożyć oficjalne spolszczenie z naszej pobieralni. Tym bardziej, że zawiera ona również pliki, usuwające "robaczki " pod zegarem czasówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier

Nie zerknąłem do pierwszego postu, a szukajka nic mi nie znajdowała o niebieskich/fioletowych npcach w tematach na forum, wiedziałem, że gdzieś dzwonią tylko nie pamiętałem, że tutaj :)

Właśnie teraz zerknąłem do pierwszego postu i jest tam to opisane i wyjaśnione. Ale dodałem info o pobieraniu spolszczenia z pobieralni w przypadku ściągani całości z mega.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, kondotier napisał:

@Stalker76 - W pierwszym wpisie tematu, otwierasz spojler który zaznaczyłem na zielono i w nim masz spolszczenie, zaznaczone na żółto. Klikasz w linka i następne zapisujesz na swoim komputerze. Wszystko.

link.thumb.jpg.7cc25b7f961930cfaa1739bc174b5973.jpg

To własnie stąd pobrałem spolszczenie jak wskazałeś i dalej kicha,dobra już dokończę tego moda tak jak jest,damy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stalker76 - Dziwne, że nie zmieniło. A przynajmniej nie usunęło robaczków spod czasówki. W #1 spojler INSTALACJA, jest sposób o Metek58, na ręczne usunięcie błędu fioletowych. Zobacz u siebie w modzie, czy spolszczenie zmieniło te nazwy w grażdance, na nazwy w robaczkach.

W instalacji moda zmieniano linki i coś mogło się pomieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem w spolszczeniu z pobieralni i faktycznie nie ma tam tych zmienionych katalogów. Czyli że brakuje w pobieralni patcha do spolszczenia, a nie przypuszczam, aby przy takim czymś nie był wstawiony.

@Stalker76 - Możesz tu wstawić te 4 katalogi spakowane 7zip? Poprawię.  Nie trzeba pobrałem moda.

Chyba że @smox - zachował u siebie poprawione spolszczenie i go na nowo wstawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox - jak @Stalker76 wstawi te katalogi, to się poprawi i da patcha.

@Stalker76 Zamiast tych folderów, wstaw mi screena z czasówką, kiedy są te robale pod zegarem.

Tak na wszelki wypadek, zrób sobie kopie bezpieczeństwa tych katalogów w grażdance, o których pisze Metek58 i podmień tymi z poniższej paczki.

Patch.7z

Fioletowi powinni dostać kolorów. Napisz jak poszło.

A robaczki pod zegarem, spróbuję znaleźć jak dasz screena.

 

 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODBICIE TEMATU.

Zrobiłem patcha na zmianę koloru fioletowych NPCów i poprawne teksty pod zegarami czasówek.

Patch nr 1.7z

@Stalker76  - Czy zechcesz go sprawdzić? Gdzie szukać fioletowych, to wiesz. A czasówki dotyczą X8 i zadania dla Chraszcza na uratowanie sprzętu.

Jesteś chyba jedynym grającym, więc tylko Ty możesz sprawdzić. Wgraj patcha i sava z gry z tymi zadaniami. Daj odpowiedź, czy błędy zostały usunięte.

Pamiętaj o zrobieniu kopii zmienianych plików !!!

Jeśli jednak jeszcze ktoś gra w tego moda, niech również to sprawdzi i powiadomi o efektach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stalker76 Jak wypakujesz go z paczki, znajdziesz gamedatę. Można ją wkleić ze zgodą na zamianę. Ale dla pewności, możesz wklejać ręcznie. Ta gamedata zaprowadzi cię do katalogów końcowych, w których są pliki na podmianę. Otwierasz ją, a następnie kolejne katalogi, aż będzie plik. Robisz jego kopię i wklejasz ten z gamedaty ze zgodą na zamianę.

Czy któryś z obserwatorów streema też gra? Jeśli tak, niech też sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.