Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

 

1 godzinę temu, Pure napisał:

Znalazłem kartke w jednym z domków w wiosce kotów o treści "szukaj na kordonie w rejonie tunelu" Domyślam się że chodzi o jakiś schowek ale gdzie on jest? obchodziłem okolice dwóch tuneli i nic.

Poszukałem i znalazłem. Ta notatka dotyczy schowka Kolekcjonera.
Oglądaj od 10:00 minuty.

Przypominam o mojej sprawie.

Robię zadania z nitki "Kruchy sojusz" i mam problem z walizkami dla Łukasza.
W głównej sali (ostatniej) podziemi Prypeci tam gdzie są suwnice powinny być cztery walizki tymczasem są tylko trzy:

1. Na pace samochodu
2. W pomieszczeniu za kontenerami
3. Na kabinie sterowania suwnicami

Brakuje tej która powinna być przy lokomotywie lub za nią (zaraz po wejściu pod tą metalową przegroda do sali głównej w lewo).
Wczytywałem sajwa, robiłem zadanie od nowa już kilka godzin jej szukam i nic :(

Na filmie (w moim wcześniejszym poście) jest podobna sytuacja ale Shrek znajduje brakującą walizkę parę metrów dalej..

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z questem "obcy wśród swoich". Z tego co pamiętam to miałem śledzić (wytropić) stalkera co zajumał zastave Lukaszowi (czy cuś takiego). W pewnym momencie chyba trzeba go szukać we Wschodniej Prypeci. Wtedy jeszcze nie miałem otwartego przejścia na tą lokacje, a teraz w zasadzie to nie pamiętam gdzie go szukać. 

 

20160713085142_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Jupiterze w rejonie pogłębiarki. Zaraz za Janowem jest mały obóz, gdzie w podstawce Zewu jest zadanie Wolność/Powinność na przejęcie składu. Zastava jest mocno zniszczona ale Łukasz bez problemu ją przyjmuje.

Edit:Zapomniałem o rannym. Poniżej Kobal przedstawił szczegółowo.

Edytowane przez walec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku prowadzą cię smsy od Łukasza. Odwiedzasz Barmana, Garika, Pietrenkę. Potem Wysypisko i Prapor. Dalej Dolina Mroku i Dzik, Agroprom i Adrenalina. Tu smsy się kończą ale masz informację która kieruje cię do Doktora w Centralnej Prypeci. Tam znajdziesz rannego gościa z zastavą ale to nie ta zastava i nie złodziej. Po wyleczeniu dany stalker da ci namiar na obóz przy Kamieniołomach na Jupiterze. Tam znajdziesz złodzieja a przy nim Zastavę Łukasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem robić zadania związane z Szachistą. Oddałem Kosti kryminał on w zamian mówi wierszyk i wskazuje miejsce z teleportem na CAE-2. Po użyciu tego teleportu lądujemy na kominie i co dalej? Można zeskoczyć lub teleportować się na Magazyny Wojskowe do Kosti? Na forum znalazłem screen z tego komina z napisem "... poniżej inny sarkofag" ale nic to mi nie mówi.
Proszę o pomoc !   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki  @Anton Gorodecki ! 
Chociaż film nie odpowiada bezpośrednio na moje pytanie ale naprowadził mnie na trop :)

W dziale Forum -> OP2 -> Poradniki podaje link do pelnego opisu przejścia nitki scenariusza "Poszukiwania Czarnobylskiego  Szachisty"

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kazik napisał:

Myślę że chodzi o to

 

 

Tak to to, tylko jak się niby dostać po pierwszy schowek w kabinie dźwigu? żenująco jest to nagrane że gość od razu tam stoi a nie jest pokazane jak tam dojść. Próbowałem wskoczyć  ale niewidzialne ściany of kors.. w zadaniu pisze, że z teleportu tylko gdzie on jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pure napisał:

W filmiku który wyżej jest odpowiedzią na moje wcześniejsze pytanie parę postów wyżej. Od 1:45 zaczyna się pierwszy schowek na dźwigu, ale nie jest pokazane jak wejść na tą część dachu sarkofagu z której skacze na dźwig.

Teleport przerzuca na dach z którego skaczesz tak jak na początku tego filmu:

p.s. Gość na filmie mówi że przy tym schowku założony jest restryktor więc staraj się zrobić zadanie dokładnie jak na filmie.

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki restryktor? Znalazłem wszystkie schowki w nieco innej kolejności i zadanie się zaliczyło. Przy okazji zapytam jeszcze o coś. Znajdując schowek striełoka w sarkofagu i idąc do doktora, ten mówi mi że coś jeszcze powinienem znaleźć, że w schowku powinno być coś jeszcze. Najlepsze jest to że on sam nie wie gdzie ani co, ja tym bardziej... zadanie pokroju: po prostu znajdź coś i tyle. I pytanie moje czy fabuła mnie dalej poprowadzi jakoś do tego? Czy może mam wrócić do sarkofagu i znaleźć coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bonusowy schowek spawnuje się gdzieś indziej może? Bo u mnie w rurze pusto :(

20160719001750_1.jpg

4 godziny temu, Pure napisał:

Jaki restryktor? Znalazłem wszystkie schowki w nieco innej kolejności i zadanie się zaliczyło. Przy okazji zapytam jeszcze o coś. Znajdując schowek striełoka w sarkofagu i idąc do doktora, ten mówi mi że coś jeszcze powinienem znaleźć, że w schowku powinno być coś jeszcze. Najlepsze jest to że on sam nie wie gdzie ani co, ja tym bardziej... zadanie pokroju: po prostu znajdź coś i tyle. I pytanie moje czy fabuła mnie dalej poprowadzi jakoś do tego? Czy może mam wrócić do sarkofagu i znaleźć coś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.