Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@jurek48 To jest właśnie najlepsze w tym modzie, że sam decydujesz kiedy dokąd idziesz. Na Jantarze masz do znalezienia 3 fleszki i jedno pda (z dialogu sacharowa). Ale możesz zabrać się za Aniele i zaprowadzić ja do RL. To Twój wybór. A na estakadę z RL z przejścia obok tunelu i tak musisz pójść. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek48  nie tak szybko, moja rybko. To nie ty decydujesz, ale mod. Do Limanska tak szybko nie wejdziesz. Jak na razie, to możesz tylko Limansk pooglądać przez okna Gastronoma koło fontanny, jak tam wejdziesz z teleportu koło drzewa stojącego na bagienku Jantaru. Jak będziesz w Gastronomie, zobaczysz znaczek i głos Pilota ( o ile wcześniej o Limansku gadałeś z nim na Bagnach ). Przez okna trzeba wystrzelać jak najwięcej mutantów, a szczególnie burery. Nie będziesz się męczył jak pod fontannę dotrzesz zgodnie z wolą moda. Drugi raz będziesz w Limansku, w piwnicy domu koło fontanny, ale w takim pomieszczeniu z którego dalszą drogę masz poprzez maszynę czasu. A właściwe wejście ( z teleportu na MW ) do Limanska otworzy się dopiero po wizycie na CEA i rozmowie ze st.ReLockiem i Pierwszym Stalkerem.

A co dotyczy Anny. Możesz ją prowadzić, ale tylko do momentu gdy znajdzie się w Rudym Lesie. Tam obejdź ją szerokim łukiem i musisz czekać aż mod Cię wpuści do Limanska tak, że będziesz mógł się spotkać z Chaleckim i go doprowadzić do sztolni w Rudym Lesie. Dopiero wtedy można przyprowadzić Annę. Inaczej nie będzie dialogu na arta, o ile nie skończy się gra wylotami. Lepiej jej prowadzenie zostawić na czas, jak już tatuś będzie w sztolni. Możesz ją doraźnie podprowadzać na Agro, potem Jantar. Jest nieśmiertelna więc może być sama i długo czekać.

Tak że tych podanych możliwości masz tylko Jantar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jurek48 napisał:

Czy Sułtan odgrywa jakąkolwiek rolę w tym modzie?

Nie. Wyprowadzisz go tylko z magazynów i tyle.

Bo jak pogadasz z nim na Wysypisku, to z automatu zmienisz frakcje na Bandytów, a tego byś raczej nie chciał, bo jak wiadomo, do nich wszyscy strzelają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba będzie poczekać na oczyszczanie bazy.@wariat napisałeś,że na Jantarze znajdujemy PDA z dialogu z Sacharowem.I tu mam problem odnośnie dialogu z Sacharowem gdyż bunkier jest cały czas zamknięty nawet po wybiciu wszystkich mutantów zombi i nieumarłych.Jantar jest czysty i nic się nie dzieje.

Edytowane przez jurek48
post pod postem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek48  Drzwi się otwierają tylko wtedy, jak przestaje wyć syrena.  A utrzymuje się jak zombiaki są nawet za płotem. I może też być taka sytuacja, że jak podchodziłeś do bunkra, to nie wszyscy naukowcy z niego wyszli i któryś je blokuje od środka. Zobacz na minimapie, czy jakiś NPC nie stoi przy drzwiach.

I jak już ci się uda otworzyć oboje drzwi, to przytargaj jakieś trupy i ich tak połóż, aby drzwi się nie były w stanie zamknąć. Będąc u Sacharowa, możesz mieć sytuację, że nadejdą zombiaki i zablokują te zewnętrzne. Wtedy nie wyjdziesz.

Jak jakiś NPC naukowiec blokuje Ci drzwi, to najlepiej wejdź jeszcze raz na lokację i gnaj do bunkra rozwalając zombiaków, aby zdążyć przytrzymać naukowcom wewnętrzne drzwi. Wspomagaj się tą ekipą wsparcia (ale nie Z - jeśli nie masz PDA Gryka).

 

DODANO:

Możesz się wesprzeć filmikiem od LIQUDATOR. jest co prawda z gry w "Inną drogą", ale na tym etapie zajęcie Jantaru jest identyczne.

https://www.youtube.com/watch?v=gSe6JFbDRDw&list=PLCde9_fyVh9IIUUJ3F4iErxgjZkC2TrOK&index=6

Możesz mieć jednak sytuację, że naukowcy zaczną wybiegać wcześniej, bo tak przyleci śmigłowiec, a jeden z nich nie zdąży wyjść.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek48  Wg. założeń moda, ci najemnicy z Barettami sami powinni wyjść z lasu pod most, kiedy wykonujesz to zadanie na jego zajęcie i umożliwienie przejścia Azotowi. A że wojownicy z nich dupowaci, rozwalają ich idące od strony Jantaru zombiaki. Czasem się przytrafia, że mod sam ich ukatrupi i jak przyjdziesz do mostu, po nich leży tylko broń. W każdym bądź razie, oni muszą zniknąć zanim poprowadzisz Chaleckiego, bo Ci go zabiją.

W Reborn FF nie miałem z nimi problemu, ginęli jak należy. Natomiast w Innej drodze sam ich musiałem wytłuc i nie zawaliło to fabuły.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodziło @kondotier.Dali mi zadanie na pda i nie chcieli go odsprzedać więc ich ukatrupiłem.Przy następnej wizycie w Rudym Lesie przy moście do Limańska Azota zabijaja nieumarli i nie mogę go uratować.Czy też tak miałes? Azot podobno daje zadanie na PDA Szramy na Bagnach.Gram jako Czystoniebowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek48 Nie musisz odkupować i nosić ze sobą wszystkich możliwych pda. Masz je po prostu  znależć i skorzystać z informacji która jest w nich zawarta. 

Jak pójdziesz na CEA to i tak połowa z nich Ci przepadnie. Jednak dobrze mieć pda Gryka jak się wybierasz do elektrowni.

To samo ze z unikatowymi spluwami. Przed wejściem na CEA zostaw sobię w schowku choćby miotacz albo gravigana, bo inaczej Ci bezpowrotnie przepadną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek48  Cała sztuka przy moście, to zanim się pojawi ta banda nieumarłych idąca od strony Jantaru, załatwić kontrolera i burery nad tunelem, oraz pająki. Wtedy Azot ma swobodne wejście do stróżówki, a Ty możesz załatwiać nieumarłych.

Tu masz filmik z tej akcji. Jest z 2.52, ale pokazuje jak rozwiązać problem.

https://www.youtube.com/watch?v=jhzDoH8JwUI

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem iść z Rudego Lasu na magazyny wojskowe teleport przerzucił mnie na estakadę w Dolinie Mroku,a z niej teleportem do Limańska do pomieszczenia z maszyną czasu.Następnie do szpitala gdzie odbyłem rozmowę z Bezimiennym,który podaje dwie alternatywy działania biorąc pod uwagę czy zwróciłem pda i czy wykonałem wszystkie zadania.Nie wykonałem zadania na czwartą fleszkę.Po prostu nie mogę znaleźc teleportu,który bu mnie do niej skierował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek48  Tu masz adres do tematu w którym pokazano jak zabrać wszystkie fleszki:

 

Ale najbardziej istotnym przy decyzji w szpitalu, jest posiadanie PDA Gryka. Bez niego na CEA nie ma się po co wybierać, bo nawet jeśli uda Ci się sprowadzić st.ReLocka na ziemię i z nim pogadać, do nie dopniesz scenariusza, sam będziesz musiał szukać wyjścia z CEA, zdobyć PDA i znowu wracać na CEA. A wtedy może być różnie. st.ReLock może być martwy ( choć nie powinien ), bo koło miejsca rozmowy łażą burery, zombiaki, Monolit i parę jeszcze innych nieciekawych. Lepiej wrócić, załatwić zaległości i przyjść ponownie. A drogę już znasz.

I pytanie. Byłeś już we wnętrzu Gastronoma w Limansku, wchodząc z bagienka na Jantarze? Dobrze to mieć za sobą, bo możemy wytłuc z bezpiecznego miejsca cały komitet powitalny, wściekle broniący tego miejsca, kiedy dotrzemy do fontanny już po ziemi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Gigiem. 

Po wykonaniu zadania na supergaussa i wybiciu bogu ducha winnych istnień, Giga nie chce się pojawić. Nawet samotny powinnościowiec wysadził się na minie żeby nikogo w Limańsku nie było, ale to widocznie za mało dla monolitowca. Jest tylko Duplikat i ja. Może walnąć klona ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.