Skocz do zawartości

GRY RÓŻNYMI FRAKCJAMI - wynikające problemy


DaarMoo

Rekomendowane odpowiedzi

DaarMoo - ten przerzut do Gastronomu w Limansku, nie jest przypadkowy. Będąc jako tako osłonięty ścianami, możesz wytłuc sporo mutantów, a w szczególności burery. Dowiadujesz się, że gdzieś w pobliżu jest Pilot.

Kiedy już wejdziesz do Limanska, przejście koło fontanny będzie już łatwiejsze. I możesz spokojnie wykonać zadania, zebrać fanty, odnaleźć Pilota.

I nie wierz opisom teleportów :ohmy:, zaniosą cię tam gdzie one chcą.

Taka rada. Znajdź w tematach opis teleportów za zwalonym drzewem na MW. Jest ich 7 i prowadzą w różne części Zony. Są bardzo przydatne.

Nie pamiętam, czy wstawiłem to do tego tematu, czy do Odmiennych światów. Ale działają tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przypomnienie o tych kilku teleportach Kondotier. W 7.63 jest mapa ze wszystkim teleportami w tym miejscu. Mam ją.

Użyłem teleportu w RL, przeniosłem się na estakadę w DM, tam teleportem do Limańska i ... wylądowałem w Szpitalu. Pomyślałem - niezłe urozmaicenie i ruszyłem dalej. Odbyłem rozmowę z Przeźroczystym i przeskoczyłem na CEA  ratować Strełka. I się zaczęło ! Musiałem podzielić obronę na etapy (z save'mi) bo inaczej się nie da. Estakadę przeszedłem , teraz dach elektrowni.

Po przeniesieniu, niespodziewanym,  do Szpitala, w pewnym momencie miałem zamiar cofnąć się i szukać teleportu do Limańska, ale zdałem się na moda. Save'y mam, także powrót jest możliwy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być. Najpierw Szpital - CEA - Limańsk - Tunel Prypeć-1 - Zaton. Na CEA po uratowaniu Striełoka (da ci zadanie na PDA Gryka - warto je mieć przy sobie), będzie rozmowa z Pierwszym Stalkerem, ZA KTÓRYM będzie przejście do LIMAŃSKA (oczywiście będzie opisane na mapie w PDA inaczej).

W Limańsku spotkasz majora Galeckiego, ojca Anieli, i to będzie początek końca zdobywania kolejnego artefaktu śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zabić pijawkę? Strzelba działa na wszystko, nawet chimery padają po 2 strzałach, a to cholerstwo nie chce. Jak jest niewidzialna jest chyba nieśmiertelna (jak w podstawce) a nie chce stać się widzialna... Nie licząc 0.001 sek przed tym jak mnie zabija. Jestem jeszcze na Bagnach i po prostu ją obchodzę dookoła (mutanty nie wchodzą do wody), na innych lokacjach może jednak nie być tak łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popróbuję, ale od miodku refleks mi siadł :( może rada kondotiera coś da.

Mam drugie pytanie. Psy i połamańce zagryzły na Bagnach Brutala (dostałem w spadku po nim fajną pukawkę), będzie on do czegoś dalej potrzebny? Jakieś kwesty z powodu jego śmierci mnie ominą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takich sytuacjach wczytuję odpowiedni save. Jakiś dialog byłby na pewno, i zadanie, ale od braku tego fabuła się nie zawali. Zadanie w rodzaju - idź i przynieś. Dokładnie nie pamiętam , więc to nic wielkiego. Szykuj się na te, które nastąpią.  

Mam pytanie.

Czy do Limańska są tylko dwa teleporty, Jantar -bagienko (ten, jakby go nie było - brak wyjścia)  i CEA (estakada) ?

Bym zapomniał. Po rozmowie ze Sriełokiem ilość fleszek i PDA, które miałem, zdecydowanie się zmniejszyła. Nie ma wyjścia - zabrał je Striełok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Limanska są co najmniej cztery teleporty. Nie pamiętam skąd, ale w efekcie lądujesz:

1. Gastronom - do miasta nie wejdziesz

2. Sterownia w piwnicy z drzwiami koło fontanny - do miasta nie wejdziesz

3. W tunelu na most - uwolnienie tatusia

4. Na peryferiach Limanska - zadania wiodące do finału.

A zabrał. Bo wiedzę o przejściach masz już w głowie (czytaj; zapisane na papierku).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DaarMoo napisał:

Czy do Limańska są tylko dwa teleporty, Jantar -bagienko (ten, jakby go nie było - brak wyjścia)  i CEA (estakada) ?

Ostatnio napisałeś że teleport z estakady, przeniósł cię nie do Limańska tylko do Szpitala. Teraz kiedy byłeś już i w Szpitalu i uratowałeś Striełoka na CEA, ten sam teleport przeniesie cię do Limańska. W ten sposób mod niejako podpowiada gdzie trzeba iść/lub co zrobić na danej lokacji.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
16 godzin temu, kondotier napisał:

A zabrał. Bo wiedzę o przejściach masz już w głowie (czytaj; zapisane na papierku).

 

To nawiązanie do twojego postu. Żart. Oczywiście zapisywanie jest pomocne, ale chyba byłem za bardzo pochłonięty grą żeby notować.

 

Anton, dzięki za podpowiedź. Chyba bym tego nie spróbował (teleport z estakady DM). Umknęło mi , że może rzucić mnie w inne miejsce. Chyba w związku z tym, że DM jest trochę na uboczu.

Do Limańska przechodzę teraz z MW teleportem do Szpitala. Jest zdecydowanie wygodniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.