Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się skończyć moda, choć miałem problem z "przejściem" przez ścianę.

Tak jak wielu, jestem pod wrażeniem jakości graficznej. Zgadzam się całkowicie z @Anton Gorodecki . Jeżeli ekipa zrobi coś większego (a robi), będzie to na pewno duże wydarzenie. Wprowadzają po prostu nową jakość.  

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie ukończyłem " modzik " :)

Krótko i na temat.

Instalacja prosta i bezproblemowa, mod stabilny jak to tylko możliwe ( bez żadnego wylotu ). Grafika przyzwoita, jest Ok. Gamedata w formie .db bardzo przyspiesza ładowanie i wczytywanie seav'ów gry. Fabuła jak na tak krótki mod ( dwie fajne lokacje ) bardzo przyjemna. Szybko zdobywamy całkiem przyzwoite wyposażenie, które po znalezieniu kompletu narzędzi modernizujemy. Jest dwóch mechaników, jeden naprawia sprzęt za darmo po wykonaniu jego zadania. Kasę możemy uzbierać szybko ze sprzedaży naprawionego sprzętu po zabitych i znajdowanych artów. Zakończenia zawsze są dwa takie same z wcześniejszą opcją wyboru miedzy najemnikiem a stalkerami ( zrobione wszystkie ).

Przyjemna odskocznia po Alternatywie 1.3, miła i przyjemna rozgrywka ( prawie jak spacerek po zonie ) :). Polecam każdemu, poradnik nie potrzebny.

Jeżeli dobrze zrozumiałem, autorem spolszczenia jest @gawron, podziękowania.

Po odnalezieniu zwłok przewodnika i rozmowie z najemnikiem Cichy, podejmujemy decyzję po której stronie staniemy.

ss_mkk7_11-27-16_14-42-10_(agroprom).jpg

To troszkę dłuższe zakończenie.

ss_mkk7_11-27-16_15-43-39_(agroprom).jpg

 

Edytowane przez mkk7
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Wybaczcie odkop, ale mam problem praktycznie już na samym początku gry - wczytanie zapisu w bazie Powinności (nawet autozapisu) powoduje taki wylot:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CEnvironment::SetWeatherFX
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrEngine\Environment.cpp
[error]Line          : 357
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : ! Empty weather effect name
 

stack trace:

Słowem, jeżeli mnie zabiją, muszę zaczynać grę od nowa. Spotkał się ktoś z czymś takim? W razie czego, gram na oświetleniu statycznym.

Edytowane przez Wielebny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd, który cię nęka (a także dwa inne)

Spoiler
ZA AP-PRO.RU:
 
Naprawiono w poprawce:
1. Рандомный вылет , но у людей таки прям зарандомил, вроде пофиксили, но это ж рандом :)
Expression : !m_error_code
Function : raii_guard::~raii_guard
File : ..\xrServerEntities\script_storage.cpp
Line : 748
Description : ...call of pripyat\gamedata\scripts\bind_stalker.script:454: attempt to concatenate field '?' (a nil value)
 
2. Исправлено. Спасибо товарищу lafugix'у.
Expression : pm->m_animations.size()
Function : player_hud_motion_container::load
File : .\player_hud.cpp
Line : 92
Description : motion not found [protecta_reload]
 
3. Данного вылета быть не должно больше.
Expression : fatal error
Function : CEnvironment::SetWeatherFX
File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrEngine\Environment.cpp
Line : 357
Description : <no expression>
Arguments : ! Empty weather effect name

naprawia rzekomo pierwsza poprawka do tego moda. Czy zainstalowałeś WSZYSTKIE fixy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem wersję z mega, gdzie (chyba) znajduje się wszystko. Z tego co tam było też zainstalowałem wszystko - moda, update, fixy i spolszczenie, a błąd występował. Później znalazłem posta Gawrona, który pisał, że do 1.5 potrzebne jest tylko spolszczenie - uznałem, że spróbować warto, więc wyrzuciłem z gamedaty wszystko poza db-kami i zainstalowałem na to samo spolszczenie, ale niestety - na pustyni bez zmian.

Nie wiem, spróbuję na wszelki wypadek postawić moda jeszcze raz ze wszystkim co tam było - może przez przypadek jednak coś pominąłem.

 

EDIT:

Postawiłem znów moda z wszystkimi fixami, ale nic nie pomogło.

Edytowane przez Wielebny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki
Proszę bardzo

xray_galaxy_12-28-17_16-46-38.mdmp
@Anton Gorodecki
 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : .... call of pripyat\gamedata\scripts\xr_effects.script:3667: attempt to call global 'play_particle_in_vertex' (a nil value)
 

stack trace:

Takie coś?

Edytowane przez Cheekie_Breekie_Man
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ...pripyat\gamedata\scripts\release_body_manager.script:20: attempt to index local 'actor' (a nil value)
 

stack trace:
 To jest wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.