Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze taki problem że jak próbuje przeczytać ten mapnik Bywalca to mam wylot do pulpitu z takim logiem:

Expression    : assertion failed
Function      : 
File          : 
Line          : 0
Description   : called from CPP

Widziałem że co niektórzy mieli ten problem , był wspomniany na forum ale nikt nie opisał rozwiązania (przynajmniej ja nie znalazłem). Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2016 o 08:43, gawron napisał:

@Bastek- Przy próbie otwarcia planszetu/mapnika (kilku rus kolesi miało to samo z planszetem, a także w innych sytuacjach) miałem wylot z takim samym logiem jak Ty i

@Wędrowiec. Na większości rus stron odpowiedź jest krótka – błąd systemu, a nie moda i nie są w stanie pomóc. Od niedzieli myślałem, że szlag mnie trafi.Wczoraj, a właściwie to już dzisiaj na stronie - LINK znalazłem rozwiązanie, sprawa dotyczy visual c++, który repack instaluje nam z automatu, a który nie jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu, kto zechce niech sobie poczyta. Krótko, trzeba pobrać i zainstalować tę wersję c++ - LINK ( pamiętając aby zaznaczyć tylko -"vcredist_x86.EXE"). Mnie pomogło, planszet się otwiera.

A forum to się nie da przejrzeć:(  

Edytowane przez tom
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to wielkie dzięki tom bo pomogło ,

po drugie to da się przejrzeć forum i nawet je przejrzałem ale niestety to co najważniejsze pominąłem , czy zwyczajnie mi umknęło ,

po trzecie gawron patrzyłem w #1 ale w zakładce WAŻNE spojrzałem tylko (przez nieuwagę) na wyjaśnienie odnośnie zapisów.

Tak czy owak to dziękuje za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro ty kteří chtějí používat outfit "Stražnik Wolnošci" a mají výpadek do pulpitu s tímto logem:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 342
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'armor_4_2_3'

Tady jsem provedl opravu:

https://ulozto.cz/xZMQFgqh/gamedata-zip

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGSE ukończone i jak zwykle szkoda bo z miłą chęcią pograłoby się dalej, można jednak po zakończeniu głównej linii fabularnej pobawić się modem bo jest freeplay. Ciekawa i wciągająca fabuła, kilka fajnych rozwiązań w sprzęcie i wyposażeniu choć czasami może trochę brakować większej możliwości modernizacji broni i kombinezonów. Lokacje w większości znane ale graficznie jest ładnie i to bez dodatkowo instalowanych wodotrysków. Jest kilka zadań z bieganiem przez lokacje tam i z powrotem ale z dobrym wyposażeniem nie stanowi to żadnego problemu i nie drażni aż tak jak to bywało w LA. Mod bardzo stabilny, praktycznie zero wylotów aczkolwiek nie obyło się bez pewnych błędów jak z aparaturą bimbrowniczą dla dziadka w Parowie bo niestety tego zadania nie da się zaliczyć gdyż takowej w Mieście 32 nie ma i nawet gracze rosyjsko języczni dostrzegli ten problem, być może jakiś patch powyżej 2.10 naprawia to zadanie. Trudno polecać coś w co większość forumowiczów grało, gra lub zamierz zagrać w najbliższym czasie ale na pewno można go polecić nawet mniej doświadczonym stalkerom.

Więcej nie ma co pisać żeby nie psuć dobrej zabawy przy graniu w tego moda a to czysta przyjemność.

Ach ta skleroza, oczywiście gorące podziękowania dla tłumaczy i za wcześniejsze udostępnienie spolszczenia do testów dla ogółu graczy.

Wejście do siedziby Świadomości Z w końcówce moda.

ss_mkk7_06-08-16_18-42-35_(l13_generators_ogse).jpg

I szybka ucieczka po jego opuszczeniu.

ss_mkk7_06-08-16_18-43-32_(l13_generators_ogse).jpg

Bo wojskowi postanowili pieprznąć atomówką i zrobiło się jasno i ciepło a licznik geigera oszalał.

ss_mkk7_06-08-16_18-44-22_(l13_generators_ogse).jpg

 

 

Edytowane przez mkk7
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mkk7 Gratuluję ukończenia gry ; )
@Strielon Z tego co wiem - Stalin nie jest niezbędny do wykonania jakiegokolwiek zadania. Ot.. Goryl Sidorowicza który jedynie pobiera opłaty za wejście do jego bunkra. 
Podobnie jest z Kuzniecowem, z tym że u niego wykonujemy jedno zadania na początku gry (niezbędne do popchnięcia fabuły dalej), potem jest zbędny. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - małe pytanko. Czym rozpakować pliki .db do OGSE. Nie mam zamiaru podążać ścieżką narzuconą przez kufajmaństwo i  chcę troche poprawic parametry wszystkiego ,  do poziomu akceptowalnego przez normalnego człowieka. Oraz czym w tym szczególnym przypadku róznią się nastepujące składowe ustawień:HBAO , SSAO , SMAA , FXAA.

 

 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm

Tady máš unpaker i paker.Fungují pouze na disku "C".

Packer je již nastaven aby Ti to spakoval do gamedata.db_xpatch.Pro rozpakování musíš soubor který chceš rozbalit přejmenovat na gamedata,db0

Soubory které asi chceš upravit jsou v gamedata.db_xpatch.

 

https://ulozto.cz/xGpnxAtR/packer-unpacker-zip

Nezapoměň zkontrolovat jestli se soubor z rozbalení už nenacházejí v gamedatech.Ty musíš upravit tam.

Edytowane przez Hobby
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.