Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pany zdażyło się wam że nie mieliście zwłok Koli w Martwym Mieście ? Patrzyłem video poradniki i nic. Nie ma typa. Nie mogę skączyć questa dla Kiwaczka 

 

Aha i druga sprawa jak mam wyjść z tunelu po podłożeniu bomby jak kamera lata mi jak gówno w taczce ? 2 godziny grania spalone na tym żeby wyjść z tunelu bo kamera lata tak jak bym wypił 1l wódki. Miałem tak kiedyś już w życiu ale byłem sporo młodszy i była przecena wódki w biedronce....

Edytowane przez Ptachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox

tak ja dałem ciała w poprzednim poście. Jestem w miasteczku 32. Zgodnie z video poradnikiem powinienem mieć na mapie zaznaczoną strefę na lewo od baru w wiosce ale tam ani zaznaczonej strefy na PDA ani ciała Koli

 

EDIT:

 

 gdyby miotało mną tak jak tutaj było by ok. Ale mi koleś na plecy się wywraca i kamera fiksuje jak bym był tak nawolony że ustać bym nie mógł

Edytowane przez Ptachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strielon - Wybór należy tylko do Ciebie.

Spolszczenia są dla tych, co chcą grać "po naszemu". Spolszczenie nic nie zmienia w modzie.

Chcesz grać po angielsku, to graj. Tyle tylko, że w razie problemów z rozwiązywaniem problemów scenariuszowych, niewielu będzie Ci w stanie pomóc.

Twoje pytanie: Cytat: (znośne to spolszczenie?)

Moja odpowiedź: Koniecznie chcesz obrazić tłumaczy?

Tak jak Twoja znajomość angielskiego, tak i nasze spolszczenia są "perfekcyjne". Innych nie znajdziesz.

  • Dodatnia 5
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..
Przy ciele Kopacza Jury, którego zastrzelił bandyta znalazłem PDA z taką informacją:
ss_daniel_05-21-16_17-58-52_(l01_escape).jpg
Sprawdził ktoś czy to czasami nie jest bujda ?
To samo urządzenie ( działające ) jest w podziemiach Agropromu, ale to chyba nie to które miał namyśli kopacz, chodziłem obok niego dłuższy czas sprawdzając czy można wejść w interakcję ale nie udało się 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gatzek - Musisz umieścić artefakt w slocie pistoletu, potem możesz go aktywować. 

Mam też problem ze skrzyniami z amunicją dla Kreta, korzystałem ze screenu który wstawił Kondotier ale znalazłem tylko 3.
- Dwie pod hangarem 
- Jedną w hałdzie 
Ostatnia której potrzebuje, powinna znajdować się w garażu. Przeczesałem cały i dupa blada, nie mogę jej zlokalizować. 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, dzięki chłopaki.

@Agrael, pod hangarem są trzy skrzynki.

 

Dla cziterów (takich jak ja) zamieszczam spawner. Częściowo przetłumaczony, da się go używać. Wywołujemy go naciskając w trakcie gry ESC F1.

Wybranie w spawnerze opcji "teleport' powoduje wylot, nie wiem czemu.

spawner.zip

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2016 o 01:12, Ptachu napisał:

Pany zdażyło się wam że nie mieliście zwłok Koli w Martwym Mieście ? Patrzyłem video poradniki i nic. Nie ma typa. Nie mogę skączyć questa dla Kiwaczka 

 

Z tego co wyczytałem na rosyjskim forum to w patchu 2.09 są problemy ze spawnem Koli. Generalnie radzą wziąć zadanie z Kiwaczkiem zaraz po rozpoczęciu gry. Jeśli wejdziesz Kolonii-32 ZANIM znajdziesz Kiwaczka i porozmawiasz z Ogonem to trupa nie znajdfziesz.

 

Спавнится он при первом посещении МГ если квест был взят до похода на МГ. Проблемы с его спавном в девятом патче.

Да, подтверждаю, спавн иногда происходит при проходе через Янтарь..... Поправки будут в Десятом патче

 

EDIT 2 EDIT 2: Mały dodatek. Fort-15 od Kuzniecowa można zdobyć bez zabijania go. 

Kuzniecow.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W plikach Kuzniecowa są jakieś zadania ale nie wiadomo czy to pozostałość po wczesnej wersji moda czy faktycznie w pewnym określonym momencie gry uruchomią się (tak jak część zadań pobocznych u Sida jest dostępna tylko po wcześniejszym odwiedzeniu pewnych lokacji).

U mnie Kuzniecow na razie żyje. Jak pożyje dostatecznie długo to sprawdzę czy coś ciekawego uruchomi się u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gatzek

Zrobiłem tak jak napisałeś. Zanim wyszedłem z Kordonu miałem już Kiwaczka. Następnie wg. jego wskazówek znalazłem Ogona w barze i pogadałem. Na lokacje z domniemanym ciałem wchodziłem przez Tunel Kolejowy. Odrazu po wejściu na lokacje Kiwaczek powiedział mi że czuje że trup gdzieś jest i trzeba go poszukać. Poszedłem tam gdzie trzeba a ciała brak. Ale kontroler i cała zgraja jego ferajny zrobiła mi sito z mojego kombinezonu :/ Billy przyją za jego naprawe 37k zdzierca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.