Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To co pokazujesz to ustawienia z moda, a ja pisałem o konfiguratorze, czyli o tym co pokazałeś wcześniej ( to z białym tłem ). Gameplay jest na samej górze pierwszy z lewej.

A tu na ostatnim zrzucie masz opcję "Efekt rozmycia tła" oraz dwie niższe pozycje. Te dwie masz włączone, więc przy przeładowaniu broni tylko ona będzie ostra, a reszta ekranu rozmyta. To samo przy celowaniu. Celownik i cel ostre, a reszta rozmyta. Na dodatek jakość tego rozmycia masz ustawioną na wysoką.

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem, zadanie na zaprowadzenie oszalałego stalkera na Jantar do Sacharowa, zadanie wzięte od Maxa z MW, przyszedłem z tym typem do baru i kazałem mu się schować w hangarze obok wierzy ciśnień bo musiałem jeszcze podlecieć po arta do DM, art nazywał się Ulik, gdy przyszedłem to ten tak się schował że nigdzie go nie ma, co robić? 

ss_cez137_11-18-21_21-12-34_(l05_bar).jpg

ss_cez137_11-18-21_21-12-50_(l05_bar).jpg

ss_cez137_11-18-21_21-13-07_(l05_bar).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 a w normalnym życiu byłoby inaczej? Świr mógł sobie gdzieś pójść, kogoś zaczepić i ten go kropnął itp. itd. Wracałeś po arta, trzeba go było brać ze sobą.

Są zadania, które wymagają ciągłości prowadzenia i nie tylko w tym modzie. A szczególnie zadania z przeprowadzaniem.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie misje eskortowe lub, te w których idziemy z jakimś npc na zadanie z reguły trzeba zaliczać jednym ciągiem. W OGSE były nawet takie, w których nie można było robić zapisów. Zadanie z Czarnym Stalkerem chyba. W OGSR dużo tych problematycznych zadań poprawiali ale czy uporali się z eskortowymi to już nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier wróciłem w zapisach, nie brałem zadania od Maxa tylko poszedłem po arta do DM, potem poszedłem na Jantar i jestem na etapie robienia zadania w Parowie, idę do Sacharowa, wziąłem też zadanie od żołnierza z Jantaru na ten przyrząd, już go mam ale nie wiem jak szukać tych artów, nie da się go ani zawiesić na pasie ani użyć, na Psychola jeszcze przyjdzie czas jak wrócę na MW

 

Podczas rozgrywki w bazie powinności na wysypie pojawił mi się bliżej nieokreślony crash, miałem takich crashów w ciągu tego moda kilka jak nie kilkanaście, aby wyjść ratuje tylko reset kompa, żaden menadzer zadań nie pomaga ani nic innego, przynajmniej ja o tym nie wiem, niezwykłość tego crasha polegała na tym że na ekranie pojawił się wielki czerwony napis "BŁĄD W GRZE, PRZEŚLIJ PEŁNY LOG AUTOROWI" próbowałem zrobić zrzut ale nie zaskoczył niestety, nigdy w żadnym modzie nie spotkałem się z takim napisem, no i log poniżej, pozdrawiam

 

Czy ktoś pamięta zadanie od Woronina na ulepszony karabin od najmusów? w opisie jest żeby szukać na magazynach a znacznik jest w miasteczku 32 zaraz obok baru Ukrycie, barman nie chce gadać,  byłem w obu miejscach a nawet poszedłem do Metra i nic nie znalazłem

 

 

xray_cez137.log

ss_cez137_12-06-21_13-25-56_(l07_military).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Agrael odblokował(a) ten temat
  • 5 miesięcy temu...

Zabrałem misję od Kopacza na naprawę jego karabin. PKM'a mam dostarczyć Siniakowi, jednak jest zaznaczony jako wróg.  Zainstalowałem już Fix na wrogość Npc jednak nie działa. Próbowałem też strzelać do niego żebym mógł dać mu apteczkę jednak to też nie działa. Co mam z tym zrobić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witajcie! Miałbym prośbę. Czy ktoś nie ma może save'a na tym etapie gry, gdzie pierwszy raz przechodzimy z Wysypiska na Bar? (tzn. gdy mamy dostarczyć Barmanowi teczkę z Agropromu). Niestety musiałem przeinstalować grę i stracily mi się save'y a nie chce mi się przechodzić wszystkiego od nowa. Byłbym bardzo wdzięczny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.