Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Anton Gorodecki Zgadzam się co do tego że faktycznie brakuje odpowiedniego tematu na problemy i błędy techniczne, toteż wszyscy wklejają do tego swoje spostrzeżenia i uwagi. 

Pytanie teraz takie: czy wklejać do tego tematu kolejne uwagi natury technicznej i zaśmiecać tą dyskusję? Czy wstrzymać się do półki ktoś stworzy odpowiedni temat (o ile jest to w planach)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, gawron napisał:

Powiedz mi Antonie od kogo to zależy, to go o to poproszę.

Jak rozumiem trzeba by teraz zrobić forum p.t. OGSE (i dalsze poddziały) i poprzerzucać posty do odpowiednich forów, tak? Jak wy to widzicie? 

@gawron nie miałem na celu obrażania swoim postem ani Ciebie (czy kogoś innego), ani Twojej ogromnej pracy, którą wykonujesz dla tego Forum. Po prostu wszystkie mody które są bardzo popularne mają swoje poddziały czy podfora, co skutkuje i szybszym znajdowaniem informacji i bardziej przejrzystą strukturą informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł Antonka jest ze wszech miar słuszny -  ale ja pozwolę sobie - niestety nie mając na razie  innej platformy do dyskusji o OGSE- powrócić do problemu "tłumaczenia" które zasugerowałem kilka postów wcześniej,  który w tym momencie stał sie juz  dla mnie problemem  stricte fabularnym.

Wymiana  literowo- cyfrowych  upzrejmości z gostkiem w X 18 zaskutkowała koniecznością dostarczenia  onemuz Złotej Rybki , a w zamian za to tenże  mużyk da mi jakże potrzebne brakujące papiery dla Barmana.Niestety - mimo posiadania tego arta w kieszeni/plecaku - gostek nie chce gadać.Czegoś nie dopełniłem? Żle wyekstrapolowałem informację z ciągu literowo-cyfrowego? czy tez mam zwykłego babola na któego nic nie poradzę?

ss_w8pro_06-12-16_18-23-33_(l04u_labx18).jpg

Nadmieniam że poprawka Gatzka - która znalazłem kilka stron wcześniej powoduje wylot.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak - a propos tych dokumentów z X 18 - to ile ma ich być? Cztery ? Pięć?

Jak widze po tych kilku godzinach gry  twórcom juz chyba powoli zaczyna brakować pomysłów na  "poprawianie" scenariusza. Jakby na to nie patrzeć,  po zmaganiach z OP 2  zaprawdę powiadam Wam -  niewiele może zadziwić:020:.

BTW: problem z niewidocznym dialogiem z  gostkiem rozwiązałem  prymitywną , ale skuteczną metodą reinstalu wszystkiego .

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A tak - a propos tych dokumentów z X 18 - to ile ma ich być? Cztery ? Pięć?

Tych dokumentów jest 5 pojedyńczych (podpisanych "dokumenty z x-18")  + jeden "gruby plik dokumentów" który leży w tym pomieszczeniu gdzie zazwyczaj jest politergeist czy jeszcze coś innego (zależnie od moda). 3 z nich są w skrytkach a 2 ma ten gość od "niezrozumiałych tekstów", ja go zastrzeliłem bo nie wiedziałem czy da się je wyciągnąć od niego po dobroci, przez to niedopracowane tłumaczenie.

PS oczywiście bez obrazy dla osób które tłumaczyły nam tego mada, dla nich wielkie podziękowania.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ramirez12 napisał:

Tych dokumentów jest 5 pojedyńczych (podpisanych "dokumenty z x-18")  + jeden "gruby plik dokumentów" który leży w tym pomieszczeniu gdzie zazwyczaj jest politergeist czy jeszcze coś innego (zależnie od moda). 3 z nich są w skrytkach a 2 ma ten gość od "niezrozumiałych tekstów", ja go zastrzeliłem bo nie wiedziałem czy da się je wyciągnąć od niego po dobroci, przez to niedopracowane tłumaczenie.

PS oczywiście bez obrazy dla osób które tłumaczyły nam tego mada, dla nich wielkie podziękowania.

OK - znalazłem . Tyle że ciut inaczej. Sztuk 1 daje gostek za bodajż 20K  , sztuk 1 lezy przy zwłokach , a reszta jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anatol

Cytat

Mam pytania jak  przenieść rannego czyściciela skoro rozmawiaj pojawia się na sekundę...

Zakładam że chodzi Ci o zadanie w parowie, jeśli tak to trzeba go zostawić i iść do bunkra który jest na północy przy ścianie skalnej (powinieneś go mieć zaznaczonego na PDA). Jak tam dojdziesz to gadasz o tym z typem o ksywce Arkadiusz i idziesz go ratować ze wsparciem 2 stalkerów. Po dotarciu na miejsce zaatakują Cię Powinnościowcy, odsyłasz teleportem kompanów a Ty zostajesz i rozwalasz napastników .

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom pewnie w tym problem, ale chłopaki widzę że już Ci wyżej napisali co masz zrobić w tym przypadku:) Musisz wziąć "złotą rybkę" i naginać do Sacharowa, on Cię odząbifikuje :)

A wracając do problemu powinnościowców to na miejscu (na stacji benzynowej) pogadałeś z tym doktorkiem i kazałeś im się teleportować do bunkra??

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w OGSE - ot, taki przerywnik od OP 2 - i przyznam że to jest całkiem fajne. Miłe, sympatyczne, nie trzeba łazić po kominach, szukać jakichś schowków z ikonicznym jembrionem, powpychanych diabli wiedzą gdzie. W sumie zajefajnie i lajtowo. Jedyne czego nie mogę strawić, to tego że tan Nasz gostek rzuca granatami jak nie przymierzając ktoś z ping-pongiem w dupie. Da się to jakoś zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.