Jump to content

Ulubione miejsca.

Nabój
 Share

Recommended Posts

"Najmusy" - nikt nas nie lubi, każdy potrzebuje, więc jak się jakiś nieborak poczuje pewnie w "swoim ulubionym miejscu" to my już jesteśmy z kwitem w "kiermanie" i szur-szurem lub RT-20/30 w ręku, na pozycji ;):D

- i niech obawia się się tego czego nie zna i nie wie -

Tam gdzie my, tam bezpiecznie ;)

Moje ulubione miejsca zaczynają się tam, gdzie jest start moda, a kończą tam, gdzie po wykonaniu ostatniego zadania, mogę zobaczyć napisy końcowe.

O wiele łatwiej byłoby mi wskazać lokacje których nie cierpię.

Jedną z nich jest pieczara, otchłań, różnie w modach nazywana. I to bez względu czy trzeba ją pokonać całą, czy wybrany do gry jest tylko jej fragment. Raz, że ze Strefą ma ona niewiele wspólnego, a dwa, że jest wybitnie niedopracowana. Tylko w jednym modzie, tytułu już nie pamiętam, autor moda zadał sobie trud takiego pokolorowania jej, że poruszanie przestało być chodzeniem po omacku. Za to inny, puścił nas po niej w kompletnej ciemności (Upadła Gwiazda) pomiędzy niewidocznymi anomaliami i tylko ich znaczniki na minimapie pozwalały na pokonanie dłuuuugiej drogi. To samo z tymi niewidocznymi drabinami, dziurami w spągu powodującymi przenoszenie pomiędzy poziomami jaskini. Dla mnie jest to lokacja nie z tej bajki. Może do takiej o greckich mitach.

Jest jeszcze kilka "leśnych" lokacji, na których rzadko coś się dzieje, za wyjątkiem rozmnożonych do przesady anomalii i szalejących mutantów. A nas na nich czeka przeważnie tylko przejście z jednego końca na drugi.

Tak że, @Nabój , zmień tytuł tematu, dodając do niego " i nie lubiane", wtedy wypowiedzi będą szersze i szczersze.

• Dodatnia 2