Skocz do zawartości
kondotier

STRACENIEC - SGM 2.2 Lost Soul Final

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

1. Czy ktoś wie jak nazywa się ten utwór który leci w głównym menu? Wpadł mi w ucho.

2. Doszedłem obecnie na bagna i chciałbym wiedzieć kiedy będzie jakiś trader który będzie skupywać bronie? Jak na razie żaden nie był zainteresowany :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

elo pisze pierwszy raz na tym forum pobrałem sgm 2.2 lost soul działało wszystko git a na zatonie janowie i prypeci cieło sie ale grałem po jakimś czasie save popełnił samobójstwo i dostałem cos takiego

Expression    : fatal error
Function      : CInifile::r_section
File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
Line          : 502
Description   : <no expression>
Arguments     : Can't open section 'wpn_groza_m3'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report

dodam ze wgrałem 2.2 jenot i to samo i nie wiem czy nie iśc w ślady save

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

NO ELO ALE ZDANIA ZACZYNAMY WIELKĄ LITERĄ A KOŃCZYMY KROPKĄ.

Silnik szuka sekcji której nie ma. Zepsułeś pewnie coś podczas instalacji moda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeinstalowałem całość łącznie z zewem i nadal wywala, chociaż bez polonizacji jest ok , tylko ruskie bukwy nie sa ok.

Loga teraz nie chce dać po prostu brak odpowiedzi i tyle.

Edytowane przez karollix

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak nie daje loga to spróbuj włączyć grę i jak wywali wklej do notatnika zawartość schowka (Ctrl+v w notatniku)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@karollix - jak to mam rozumieć, że grażdanka nie jest OK? To znaczy że jej nie znasz, czy jest jakaś nieczytelna.

A jeśli Cię wywala dopiero po nałożeniu spolszczenia, to albo ono źle ci się pobrało, albo źle instalujesz. Nie grałem ze spolszczeniem, więc nie mogę się odnieść. Zrobiłeś wszystko co przy nakładaniu spolszczenia niezbędne? Kopia rus z przemianowaniem na pol i dodanie prawidłowego localization.ltx?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ramirez12 - a jesteś zarejestrowany na Yandeksie? Rejestracja bezpłatna, a wiele korzyści. W tym czas pobierania.

A jeśli jesteś, to czy masz opróżnione konto? Bo jeśli nie, to nie pobierzesz. Z konta przenieś do kosza i kosz opróżnij.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@kondotier nie zakładałem konta, kiedyś już zdarzyło mi się pobierać z tego serwera i nie musiałem być zarejestrowany i myślałem że i teraz się uda ale od wczoraj próbowałem i niestety nie udało się (próbowałem także downloderem). To jeśli mówisz że konto jest darmowe to może i warto było by założyć...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ramirez12 - można pobierać bez rejestracji, ale wtedy są kłopoty. Długi, często rwany czas pobierania. Trzeba też brać poprawkę na różnice czasu, aby nie wciąć się na godziny najwyższej u nich aktywności. Najlepsze to od 23 do jakiejś 4. Wtedy oni śpią.

Po zarejestrowaniu przerzuca Ci moda na Twoje konto 10GB i dopiero z niego pobierasz. Wtedy różnica czasu nie ma tak dużego wpływu.

Warto się zarejestrować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@kondotier dzięki za radę, zarejestrowałem się i już się zasysa. Takie pytanko jeszcze, czy oprócz wizualnej strony to są jakieś fabularne różnice w normalnej wersji 2.2 a tą wersją ?? Wersje sgm 2.2 przechodziłem kilka razy i bardzo mi się podobała a czy tak się czymś różni (oprócz dodatków wizualnych i nowej broni).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ramirez12 - tak, są różnice. Usunięto kilka zadań które poprzednio sprawiały problemy, choć nie usunięto itemów, jak np. dyskietka hakera.

Masz dodany Agroprom, na który można wejść z Płaskowyżu, ale się tam nie pchaj, dopóki w Prypeci nie dostaniesz na nim zadania.

Są beznadziejne celowniki optyczne. W inwentarzu mieć będziesz kilka rodzajów, ale do zaisntalowania tylko po jednym. I parę jeszcze innych "autorskich" zmian, nie zawsze korzystnych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@kondotier dzięki za info, chociaż z tego co pamiętam to na Agroprom i tak dało się wejść z płaskowyżu. No nic zagram - to się sam przekonam. Solianka którą niedawno skończyłem była spoko ale stanowczo zbyt rozwleczona i zmęczyła mnie trochę więc pogram dla odmiany w SGM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

FATAL ERROR

[error]Expression    : it!=WeatherFXs.end()
[error]Function      : CEnvironment::SetWeatherFX
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrEngine\Environment.cpp
[error]Line          : 311
[error]Description   : Invalid weather effect name.
[error]Arguments     : fx_blackday_clear

Jak się komuś trafi wylot z takim logiem, porada z stalkermod.ru  -  w opcjach moda wyłączyć  zaćmienie.

• Dodatnia 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta