Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i przedmiotami w NS 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Cytuj
Dnia 23.08.2017 o 09:21, kazik napisał:

Co do drogi do Czerwonego Lasu dostajesz ją od Kła w Barze siedzi przy ognisku.
Żeby o tym chciał gadać trzeba wykonać zadanie dla Swibłowa na Bagnach na PKM potem pojawi się 
Dan który wspomni o Kocie też na Bagnach i przejście do Czerwonego Lasu to jest nitka zadań 
właśnie dla Kota.  

 

Wszystko zrobiłem dla Kota i kazał pogadać z Zacharem a ten burak tylko"przyjdź później". Jeszcze teraz dostałem od Kostii zadanie na schowek w Starej Wsi i też stoję. Do tego dla doktorka z Warlabu mam znaleźć 10 Brukowców . Mam 3 , tyle znalazłem przez całą grę. Jak czytałem w RUS poradniku miałem mieć jakiś tekst na Jantarze o jakiegoś Prizraka.Znalazłem dla Krugłowa jego plecak ale dalej nic o tym Prizraku nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apg2312. Dzięki trochę pomogło. Nie wiem co zrobiłem ale Jakut znowu ze mną rozmawiał i udało się ruszyć do przodu. Tylko jest problem brakuje mi jednego brukowca i jednego "Wychłopa". Ganiam jak głupi , biorę każde zadanie ale nikt mnie nie chce "odpowiednio" wynagrodzić.

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Schowek Kostii w lab. X-18 jest m.in. w sali z pseudogigantem. Czy komuś udało się go otworzyć ? Proszę o jakiś plik z modem na otwieranie schowków i branie przedmiotów z dalszej odległości lub o instrukcję, który z plików edytować i jak aby taki efekt osiągnąć.

 

 

Edytowane przez mirzal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, mirzal napisał:

Schowek Kostii w lab. X-18 jest m.in. w sali z pseudogigantem. Czy komuś udało się go otworzyć ? Proszę o jakiś plik z modem na otwieranie schowków i branie przedmiotów z dalszej odległości.

Nie wiem czy jest taki plik... 
W każdym razie gdy otworzysz YT i wkleisz w wyszukiwanie народная солянка + объединенный пак 2 тайник кости в Х18
będziesz miał dużo filmów na ten temat.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kazik za odpowiedź. Taka modyfikacja na pewno jest - była wykorzystana chyba w NS-OP2 w niektórych zadaniach.

Ok. problem rozwiązany - do schowka należy podchodzić "z boku" a nie "od gór" jak w poradniku ГИД по Народной Солянке 2016.

Edytowane przez mirzal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mirzal napisał:

Dzięki kazik za odpowiedź. Taka modyfikacja na pewno jest - była wykorzystana chyba w NS-OP2 w niektórych zadaniach.

 

Sorry już mi się mylą posty i podałem Ci namiary na schowki Kosti właśnie z OP-2.
Jeśli chodzi o moją pomoc najlepiej zawsze jest wystawić posta sprzed problematycznego zadania i mogę u siebie sprawdzić 
bo mam postawione NS2016 i NS-OP2. Schowki Kosti akurat tu i tu w X-18 są w tym samych miejscach
https://www.youtube.com/results?search_query=тайник+кости+в+х18+народная+солянка+2016

Grałem w oba mody i znam je dosyć dobrze ale takiego pliku nie znam. Jedyne co mi się kojarzy to parametr radius 
który określa z jakiej odległości pokazywane są przedmioty ale czy o to chodzi ?        

Podsumowując jak chcesz wstaw sejwa jutro sprawdzę.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Akron1112 - Jeśli to szukanie schowków Charona, to obejrzyj filmik, sam początek.

https://www.youtube.com/watch?v=oj4sGVj2AdA

A tu dalszy ciąg, jak jeszcze nie byłeś na CEA2

https://www.youtube.com/watch?v=mU7bVOk845c

Ten schowek za Leninem w samochodzie osobowym to całkiem inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.