Skocz do zawartości
jurek48

Problemy ze schowkami i przedmiotami w NS 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 23.08.2017 o 09:21, kazik napisał:

Co do drogi do Czerwonego Lasu dostajesz ją od Kła w Barze siedzi przy ognisku.
Żeby o tym chciał gadać trzeba wykonać zadanie dla Swibłowa na Bagnach na PKM potem pojawi się 
Dan który wspomni o Kocie też na Bagnach i przejście do Czerwonego Lasu to jest nitka zadań 
właśnie dla Kota.  

Wszystko zrobiłem dla Kota i kazał pogadać z Zacharem a ten burak tylko"przyjdź później". Jeszcze teraz dostałem od Kostii zadanie na schowek w Starej Wsi i też stoję. Do tego dla doktorka z Warlabu mam znaleźć 10 Brukowców . Mam 3 , tyle znalazłem przez całą grę. Jak czytałem w RUS poradniku miałem mieć jakiś tekst na Jantarze o jakiegoś Prizraka.Znalazłem dla Krugłowa jego plecak ale dalej nic o tym Prizraku nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otrzymałem zadanie na odnalezienie tego schowka . Jednak jako pierwszy pokazał się schowek na Agro a dopiero po zaniesieniu wymaganych artów Barmanowi i zaniesieniu pozytywnej odpowiedzi do Krysiuka aktywował się schowek w DM . Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

apg2312. Dzięki trochę pomogło. Nie wiem co zrobiłem ale Jakut znowu ze mną rozmawiał i udało się ruszyć do przodu. Tylko jest problem brakuje mi jednego brukowca i jednego "Wychłopa". Ganiam jak głupi , biorę każde zadanie ale nikt mnie nie chce "odpowiednio" wynagrodzić.

Edytowane przez tybet64

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, tybet64 napisał:

Tylko jest problem brakuje mi jednego brukowca i jednego "Wychłopa". Ganiam jak głupi , biorę każde zadanie ale nikt mnie nie chce "odpowiednio" wynagrodzić.

W pobieralni jest spawner trochę spolszczony przeze mnie.   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Schowek Kostii w lab. X-18 jest m.in. w sali z pseudogigantem. Czy komuś udało się go otworzyć ? Proszę o jakiś plik z modem na otwieranie schowków i branie przedmiotów z dalszej odległości lub o instrukcję, który z plików edytować i jak aby taki efekt osiągnąć.

Edytowane przez mirzal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, mirzal napisał:

Schowek Kostii w lab. X-18 jest m.in. w sali z pseudogigantem. Czy komuś udało się go otworzyć ? Proszę o jakiś plik z modem na otwieranie schowków i branie przedmiotów z dalszej odległości.

Nie wiem czy jest taki plik... 
W każdym razie gdy otworzysz YT i wkleisz w wyszukiwanie народная солянка + объединенный пак 2 тайник кости в Х18
będziesz miał dużo filmów na ten temat.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki kazik za odpowiedź. Taka modyfikacja na pewno jest - była wykorzystana chyba w NS-OP2 w niektórych zadaniach.

Ok. problem rozwiązany - do schowka należy podchodzić "z boku" a nie "od gór" jak w poradniku ГИД по Народной Солянке 2016.

Edytowane przez mirzal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, mirzal napisał:

Dzięki kazik za odpowiedź. Taka modyfikacja na pewno jest - była wykorzystana chyba w NS-OP2 w niektórych zadaniach.

Sorry już mi się mylą posty i podałem Ci namiary na schowki Kosti właśnie z OP-2.
Jeśli chodzi o moją pomoc najlepiej zawsze jest wystawić posta sprzed problematycznego zadania i mogę u siebie sprawdzić 
bo mam postawione NS2016 i NS-OP2. Schowki Kosti akurat tu i tu w X-18 są w tym samych miejscach
https://www.youtube.com/results?search_query=тайник+кости+в+х18+народная+солянка+2016

Grałem w oba mody i znam je dosyć dobrze ale takiego pliku nie znam. Jedyne co mi się kojarzy to parametr radius 
który określa z jakiej odległości pokazywane są przedmioty ale czy o to chodzi ?        

Podsumowując jak chcesz wstaw sejwa jutro sprawdzę.   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę namierzyć jednego schowka. Mam taką wskazówkę-szukaj na CEA-1 w żelaznym złomie ,którego strzeże nieboszczyk .Znajdziesz to czego tak długo szukasz.

Dwa razy obszukałem wszelkie żelastwo z trupami i nie znalazłem .

Prośba o jakieś info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o tego Ziła,co stoi w rogu to nic nie znalazłem,obszukałem jeszcze dwa autobusy i jeden wrak za czołgiem

Może położene schowka jest losowe, jakby co szukam dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Akron1112 - Jeśli to szukanie schowków Charona, to obejrzyj filmik, sam początek.

https://www.youtube.com/watch?v=oj4sGVj2AdA

A tu dalszy ciąg, jak jeszcze nie byłeś na CEA2

https://www.youtube.com/watch?v=mU7bVOk845c

Ten schowek za Leninem w samochodzie osobowym to całkiem inny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czołem Bratwa. Nie orientujecie się gdzie są kolby do pompy infuzyjnej? W grze dostaję cynk, że na radarze. W poradniku z AMK mowa o magazynach wojskowych. Tu i tu szukałem, ale bez specjalnego sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi