Skocz do zawartości
jurek48

Problemy ze schowkami i przedmiotami w NS 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 23.08.2017 o 09:21, kazik napisał:

Co do drogi do Czerwonego Lasu dostajesz ją od Kła w Barze siedzi przy ognisku.
Żeby o tym chciał gadać trzeba wykonać zadanie dla Swibłowa na Bagnach na PKM potem pojawi się 
Dan który wspomni o Kocie też na Bagnach i przejście do Czerwonego Lasu to jest nitka zadań 
właśnie dla Kota.  

Wszystko zrobiłem dla Kota i kazał pogadać z Zacharem a ten burak tylko"przyjdź później". Jeszcze teraz dostałem od Kostii zadanie na schowek w Starej Wsi i też stoję. Do tego dla doktorka z Warlabu mam znaleźć 10 Brukowców . Mam 3 , tyle znalazłem przez całą grę. Jak czytałem w RUS poradniku miałem mieć jakiś tekst na Jantarze o jakiegoś Prizraka.Znalazłem dla Krugłowa jego plecak ale dalej nic o tym Prizraku nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Otrzymałem zadanie na odnalezienie tego schowka . Jednak jako pierwszy pokazał się schowek na Agro a dopiero po zaniesieniu wymaganych artów Barmanowi i zaniesieniu pozytywnej odpowiedzi do Krysiuka aktywował się schowek w DM . Pozdrawiam .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

apg2312. Dzięki trochę pomogło. Nie wiem co zrobiłem ale Jakut znowu ze mną rozmawiał i udało się ruszyć do przodu. Tylko jest problem brakuje mi jednego brukowca i jednego "Wychłopa". Ganiam jak głupi , biorę każde zadanie ale nikt mnie nie chce "odpowiednio" wynagrodzić.

Edytowane przez tybet64

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
26 minut temu, tybet64 napisał:

Tylko jest problem brakuje mi jednego brukowca i jednego "Wychłopa". Ganiam jak głupi , biorę każde zadanie ale nikt mnie nie chce "odpowiednio" wynagrodzić.

W pobieralni jest spawner trochę spolszczony przeze mnie.   

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ważny komunikat

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność