Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobione, o efekcie poinformuję, teraz jestem na Agropromie czekam na gostka co da namiary na kompa, znacznik jest a Arhary niet, czy będzie o określonej porze?.

Właśnie wyczytałem, że się nie pojawi jak nie zabiorę jakiegoś ustrojstwa od wojskowych, o co chodzi?.

Edytowane przez bolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz pogadać na Bagnach z Danem, to on daje zadanie na Prototyp bioradaru i wtedy pojawi się Arhara. Razem z ludźmi Arhary pacyfikujesz bazę wojskowych i z trupa naukowca Iwaszczenki zabierasz urządzenie. Gdzie znaleźć komputer faktycznie dowiesz się od Arhary.

Jeśli jeszcze nie pracowałeś dla CN, to musisz wykonać kilka zadań, które zleca Swibłow, jest to warunek pojawienia się Dana na Bagnach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważałem to za problem, ale wygląda na to, że ukończyłem moda (główną linie kwestową) i nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy... Wstawiłem w spoiler.

22 dni gry i w końcu NS2016 pokonana ;) Teraz czekam na OP 2.1 i spolszczenie. Na razie robię sobie przerwę od gry, następny mod w który zagram to 'REBORN Duplikaty Odmienne Światy'.

Spoiler

Po ataku na bazę 'Ostatniego Dnia' na Zatonie nasz bohater mówi, że idzie do Baru aby porządnie się wyspać. No więc idę i kładę się spać, oczywiście nic się nie dzieje. Co dalej?

L0vLSBc.jpg

 

Edit.

Zastanawia mnie temat latającej wyspy i Fryca.

Jak się na nią dostać?

2dxjeMA.jpg

Yv9OC4f.jpg

Edit. No i kolejne pytanie.

Co zrobić z notebookiem Złośliwego?

Edytowane przez daniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja tak daleko nie dotarłem, więc nie wiem jak się to kończy. Nie będę spoilerować co z tą latającą wyspą, powiem tylko, że jest to tylko poboczne zadanie, które powinno się samo wyjaśnić, jeżeli w toku gry rozmawiałeś ze wszystkimi, zebrałeś wszystkie wiadomości i zrobiłeś wszystkie zlecone zadania. Zadanie na pewno miało rozgałęzienia. To znaczy, zrobiłeś tak, to dalej będzie tak. Zrobiłeś inaczej to historia potoczy się inaczej. Ale to tylko zadanie poboczne.

W notebooku Złośliwego był jakiś kod, który coś tam umożliwiał, zniszczenie głównego teleportera, czy coś w tym rodzaju. Po wszystkim powinno być jeszcze spotkanie ze Złośliwym, zabicie go jak mniemam i spotkanie z jeszcze jedną znaną postacią, która ostatecznie opowie Striełokowi skąd i po co wziął się Ostatni Dzień. 

Ale ja nie za bardzo pamiętam, co tam  było w procesie tłumaczenia. Tekst jest poszatkowany po różnych plikach i bynajmniej nie jest ułożony w kolejności chronologicznej. Trudno na tej podstawie zdobyć wiedzę jak się coś powinno skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tropów o wyspie mam; notatki nieboszczyka (które są rysunkiem wyspy, dwa zdjęcia i notatki naukowca o uwolnieniu Fryca). Nie skończyłem jeszcze zadań dla naukowców na Jupiterze, więc może oni coś mają... Biegałem po Zatonie i rozmawiałem z npc'ami, chyba ominąłem jakiś przedmiot...

Dowiedziałem się skąd i po co przybył 'Ostatni Dzień' od osoby którą spotkałem w zakładzie utylizacji odpadów - było to trochę przed zniszczeniem teleportera.

Z zadań w PDA mam aktualnie

4krJNQS.jpg

Z atakiem najemników niestety nie byłem w stanie wykonać, bo podczas ataku miałem pokaz slajdów na najniższych detalach ;/

A tak wygląda mój plecak po zakończeniu

yZX9qnK.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to legenda musiała być prawdziwa, bo mnie z różnymi grami pomagało.

W takim razie uruchom jako administrator. A jak to nie pomoże, to niech wypowiedzą się mądrzejsi ode mnie i ci, którzy używają Windows 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, daniu napisał:

Po ataku na bazę 'Ostatniego Dnia' na Zatonie nasz bohater mówi, że idzie do Baru aby porządnie się wyspać. No więc idę i kładę się spać, oczywiście nic się nie dzieje. Co dalej?

A pewny jesteś, że tam pisze cokolwiek o spaniu ? :P

Tu masz link do playlisty z filmami z przechodzenia NS 2016. Rozbicie "Ostatniego dnia" to film nr 95, a jest 100. Przejrzyj, zobacz...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@apg2312 Ciekawe, może kontynuacja wymaga zakończenia wszystkich zadań przed ostateczną walką... Niestety w moim przypadku to niewykonalne.

Używałem teleportera i rozmawiałem z różnymi ważnymi NPC, żaden nie miał specjalnego dialogu.

W 96 filmiku typek rozmawia z Akimem, a u mnie oczywiście nie ma odpowiedniej opcji dialogowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonalne jak najbardziej, ja jestem słaby ale poradziłem sobie, dasz rade, trochę sprytem, trochę brawurą i pójdzie. Ja wchodziłem przez okno od strony gdzie stoi BTR.  Mam pytanie, mam znaleźć 3 traktaty dla Sacharowa, w X16 był notatnik taki niebieskawy czy to jest to?. Czy jeszcze mam szukać bo schodziłem kilka razy po całym laboratorium i więcej nie było, ewentualnie słabo szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie #1 do  tych, co korzystali na CEA2 z teleportu do Prypeci, z dachu elektrowni. Do niego docieramy poprzez te tradycyjne teleporty, czy trzeba włazić po drabinach. Jeśli to drugie, to mniej więcej, jak się poruszać.

Pytanie #2. Za pierwszym podejściem zabiłem na CEA2 co najmniej 5 bezmózgowych kontrolerów. Mieli bezoary. Wiem, że trzeba przyjść po dobie.

Czy wystarczy wyjść na CEA1, przespać się i wrócić, czy lepiej wyjść aż do Prypeci, albo i dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

Ad 1. Tradycyjne teleporty  najlepiej i najprościej.

Ad 2. Mózgi kontrolerów pojawiają się prawdopodobnie losowo - za pierwszym podejściem miałem jedną sztukę - tego przy pierwszym teleporcie , a za drugim dwa.generalnie nie ma chyba znaczenia dokad wyjdziesz - istotne jest abys opuścił lokację i pzreczekał czas do nastepnego spawnu npc-ków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.