Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę sprawdzić. U mnie Kuźniecow żył cały czas. Tylko weź pod uwagę, że ten mod to nie linówka i mogę mieć zrobione zadania których nie robiłeś i odwrotnie. A które wejście do X16? Było ich kilka. Chcesz pierwsze?

Poczekaj, idę do savów. A ty w międzyczasie, zrób sobie screeny PDA z zadaniami wykonanymi, abyś miał co porównać, z moim PDA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zapisy:

1. Na Kordonie z wczesnej gry, przed Kuzniecowem po otrzymaniu transmutatora

525 mam transmutator.dds

525 mam transmutator.sav

2. Z mojego wejścia na Radar, aby pójść dp Prypeci. Chyba po termosy dla Woronina, znalezienie Rabinowicza dla Kutwy i odnalezienia Doktora i Siaka ( najpierw schowek w hotelu ). Sam zdecyduj, czy już teraz pójdziesz na CEA po torbę Sacharowa i odnalezienie wejścia do Sarkofagu. Czy zrobisz to po zadaniach Doktora i Siaka.

1497 przed radar.dds

1497 przed radar.sav

 

1498 na radarze.dds

1498 na radarze.sav

Zobacz w zadaniach, co zrobiłem, a co do zrobienia.

Musisz mieć spory udźwig, bo niosę sporo.

Zobacz na mapie schowki w Barze i na MW. Są oznakowane GPS więc zobaczysz zawartość. W Barze są dwa blisko siebie.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gh0stp - chyba nie zrobiłem wszystkich zadań na Bagnach, a trzeba je zrobić aby nie mieć problemów z Arharą na Agro. Zrób je od razu. Sprawdź też, czy w wiosce jest Tolik. Jak go nie ma, nie bierz zadania u Wilka na MW na radiostację, bo Tolik zginął. Masz zainstalowany spawner? Jak masz to możesz się nim wspomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kondotier napisał:

@Gh0stp - chyba nie zrobiłem wszystkich zadań na Bagnach, a trzeba je zrobić aby nie mieć problemów z Arharą na Agro. Zrób je od razu. Sprawdź też, czy w wiosce jest Tolik. Jak go nie ma, nie bierz zadania u Wilka na MW na radiostację, bo Tolik zginął. Masz zainstalowany spawner? Jak masz to możesz się nim wspomóc.

nie mam, linki wygasły :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NS to NS. OP-2 to NS, ale z wykręconym jak baranie jelita poziomem trudności, którego nie da się opisać bez przeklinania. W dużym skrócie :) W tę wersję da się grać normalnie, bez duszy na ramieniu i rzucania mięsem. Chyba nawet nikomu nie wysypała się tak, żeby w 3/4 musiał zaczynać od nowa. Polecam, chociaż nie ukończyłem.

W pobieralni @cichy ładnie opisał listę zmian.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem do jakiego tematu przypisać więc piszę tu. Problem mam taki że w zadaniu na upolowaniu szczeniaka pseudo-psa nie umiem (nie wiem w jaki sposób) wystrzelić... Nie mam problemu z zadaniem a z oddaniem strzału, problem w tym że w broni od Akima, gdy próbuję wystrzelić to włącza się celownik:blink: chociaż klawisze przypisane są oczywiście ok.... O jaki chu* chodzi ? Przeładowywałem, rozładowywałem itp i nic. Czy klikam lewym czy prawym to reakcja taka sama, zamiast bum jest celownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pure szukałem na forum, w wyszukiwarce nic nie wyskoczyło a poszukiwanie jak nie wie się gdzie jest skazane na porażkę. Tak czy owak dzięki za pomoc. Skoro to jest tak częsty problem to proponuję aby ten plik dodać do strony z modem jako dodatkowy fix i będzie po problemie i nikt więcej nie będzie zadawał takiego pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.