Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie fabularne kwesty raczej mam ukończone. Powinienem teraz iść na Generatory , wymiana smsów z Kłem i Duchem jest. Duch pojawia się na CEA i nie chce gadać. Nie mam zrobionych dzienników monolitowca więc to może przeszkadza mu w dialogu ze mną...   Jeśli ktoś ma jakieś namiary na filmik gdzie się one znajdują to bardzo bym prosił o podesłanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że to nie jest koniec. Do moda jest dodatek, który pozwala grać dalej. Jego tytuł w swobodnym tłumaczeniu, to "Ognisko domowe".

Striełok dalej będzie musiał brodzić w Zonie, urządzić sobie dom na Bagnach i znaleźć Panią Domu.

Sądzę, że gdyby został przetłumaczony, to po doklejeniu jakby fixa, można by było dalej pograć. Ale to decyzja @kobal.

A ja mam pełną satysfakcję. Dziesiątki modów za mną, w tym Reborny, no i na koniec ikona stalkerki, Solianka.

Chyba sam sobie przypnę medal.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik - również gratuluję, medali nie mam w zapasie, za to mogę dać flaszkę, abyś nie musiał gnać do baru. "kurNwica" to tak miejscowa emisja.

W skutkach naprawdę do niej podobna, jak i skutki tej, co nazwę dostała. Podleczysz przyjaciół.

wodka-pieprzona-kurNwica.thumb.jpg.1bd12256225e455801e87adc7ec927f7.jpg

 

A czy ciąg dalszy nastąpi, to zależy od dobrej woli @kobal i znalezienia tego dodatku na rusforach. Z wypowiedzi gameplayowca wychodzi, że to jest chyba fix z czerwca. @cichy wrócił z podróży poślubnej, to może go znajdzie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gh0sTp

Ja tak do połowy moda grałem na 1.0006 ale zaczęły się wyloty bez loga więc zmieniłem wersję na 1.0004 i trochę to pomogło ale od około 80% gry wyloty znowu się zaczęły i były już do końca. Nie liczyłem ale miałem ich około 100 przez całego moda. To i tak lepszy wynik bo w starej wersji Soljanki miałem ich z 200 - 300 . 
Ogólnie oceniam moda na 4.5/5.

Godzinę temu, kondotier napisał:

@kazik- to trzeba poznać. https://propaganda24h.pl/pl/producer/WODKI-REGIONALNE/320

A najlepiej nabyć u źródła: Beskidy -Szczyrk . Latem i zimą.

 

Z chęcią ale kogo na to stać ?  Muszę mieć na rachunki za prąd ;)

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Urok" Soljanki zmień wersję na 1.0004 będzie trochę lepiej ale z wylotami i tak trzeba się pogodzić..
A jak dotrzesz do Martwego Miasta i miał kłopoty z rozmową z Perfumiarzem to opisałem w problemach 
technicznych jak to obszedłem bo to jest miejsce gdzie dużo ludzi ma ten błąd albo odezwij się do mnie pomogę ;)      

Małe OT: W tej wersji Soljanki brakuje mi trochę takiego mechanizmu jaki był w OP-2. 
Tam mod sam po wzięciu lub zakończeniu zadania sam robił autosejwa z nazwą zadania. 
Mała rzecz a cieszy :) 

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grając od początku na 1.0004, z uniemożliwiającymi grę wylotami spotkałem się dopiero przy drugim wejściu do Martwego Miasta. Wcześniej tylko z braku pamięci, ale jak pociągnąłem grę non stop kilka godzin. Wczytanie i znów spory czas gry.

Przy trzecim miałem wylot, ale że MM było wtedy bez zadań, to ominąłem go teleporterem.

Przy 4 wejściu gdzie były zadania, wchodziłem z duszą na ramieniu. Ale tym razem obyło się bez wylotów tak z braku pamięci, jak i przy wczytywaniu savów po zginięciu.

Czyli u mnie wychodzi na to, że przyczyną były te pasy ochronne wokół miasta. Bo jak zostały wyłączone, to i wyloty ustały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.