Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

@Gh0sTp - ale tu jest Solianka, a nie SOC. Chyba że nazwy pomyliłeś.

Dokonaj zmian w tych ustawieniach specjalnych, zapisz i wyjdź do pulpitu, inaczej się nie zmienią.

No i spróbuj jeszcze czegoś takiego. Co jakiś czas gry kiedy robisz twardy zapis, wyjdź do pulpitu. uwolnisz wtedy pamięć kompa od zbędnej zawartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczytałem Twojego sejwa i to trochę nie tak....
Rób zadania od góry listy (chyba 5) bo schowek Charona jest zadaniem dodatkowym i nie wpływa na fabułę).
Zaginiona ekspedycja czy Rabinowicz potem dokumenty dla Akima...
Ewentualnie mogę TROCHĘ pograć na Twoim sejwie i podciągnąć akcję do przodu...
Schowki Charona nie blokują gry...      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gh0sTp - nie jesteś w stanie wiernie powtórzyć gry oglądanej na gameplayu. Zapamiętaj, że schowki są umieszczane losowo i jak go nie masz tam gdzie na filmiku, to trzeba znaleźć filmik z opisem wszystkich lokalizacji i po kolei przeszukiwać.

Piszesz że czytasz PDA. To skąd pytanie o Rabinowicza, skoro masz w PDA dokładną wskazówkę, że najpierw trzeba gadać z Kutwą. Już na miejscu, trochę sobie Rabinowicza poszukasz, ale to już inna sprawa.

Nawet z pozoru nie powiązane ze sobą zadania, muszą być wykonane w odpowiednim czasie, aby w dalszej grze się połączyły i dały nowy wątek.

Nie przyniesiesz Sacharowowi torby z CEA, co wygląda na zadanie poboczne, nie uruchomisz zadań związanych z jego żoną i mod leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak masz informację, że udał się w stronę Prypeci, to "nie stój", a idź do tej Prypeci. Sądzę, że drogę już znasz i w niej też już byłeś, więc z dotarciem problemu nie będzie. To co w spojlerze oglądaj jeśli chcesz.

A jak w Prypeci jeszcze nie byłeś, to radzę wziąć od Woronina zadanie na termosy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mi się pochrzaniło, błąd z wrogą powinnością i wyloty, bugi przy niektórych zadaniach.Skasowałem wszystko doszczętnie i pobrałem moda jeszcze raz, jak przejdę czyste niebo to pewnie wrócę do soljanki.

Wcześniej grając w cs miałem ją za zabugowaną grę a teraz po soljance wygląda jak super dopracowana produkcja hehe 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny - ja w stosunku do modów niedopracowanych jestem krytycznie nastawiony. Ale, uwierz, z Solianką 2016 miałem mimo jej długości, o wiele mniej problemów niż z innymi, krótkimi ale ponoć dopracowanymi modami. Jedyny problem, to drugie przejście MM. Ale wtedy problemy mniejsze czy większe mieli wszyscy. Solianka 2016 pozwala i wybacza wiele błędów w rozgrywce. Ale można też, na silę próbując wypełnić tylko jeden wątek, zablokować skrypty.

Piszesz że CzN jest zabugowane. Grałem w nie na bardzo słabym komputerze ( biurowiec z lepsza kartą graficzną ) i nie pamiętam aby bugi mi wyskakiwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O likwidacji tej anomalii Rubinową sprężyną pisałem już kilka razy, tak udzielając podpowiedzi, jak i porad wyprzedzających. Rubinowe artefakty, a jest ich kilka, chyba likwidują też i inne anomalie, ale tego nie sprawdzałem.

Przy kominie, jak zaczyna działać na nas anomalia, wyrzucamy Rubinową sprężynę, moment wyczekania aż zadziała i hajda po drabinie. Warto posprawdzać wszystkie balkoniki, nawet ten nad helikopterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.