Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, tom3kb napisał:

@Jatsumoto jak ci się zrypały wszystkie zapisy to może być trudno.

Ewentualnie podaj fatal error z loga jeśli jakiś był to może ktoś coś poradzi.

Chociaż jak zerknąłem na poprzednią stronę to masa ludzi narzekała na crashe i popsute zapisy. 

Czyli pewnie nie da się nic zdrobić. Ehh mam pecha odnośnie modów do czystego nieba :/. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dobry wieczór!

Jestem tutaj nowy, więc się przedstawię – mam na imię Tomek. Jako, że jakiś czas temu wzięło mnie na przejście po latach wszystkich części Stalkera, szukam odpowiednich modów. Tak też trafiłem na niniejsze forum i wypatrzyłem ten oto mod.

Mam jednak 2 pytania:

Czy podane w pierwszym poście linki do moda i spolszczenia zawierają najbardziej aktualne wersje?

Czy oprócz samego moda oraz spolszczenia muszę instalować coś jeszcze (jakąś łatkę)? Pytam albowiem prześledziłem nieco niniejszy wątek i często pojawiały się tutaj w postach jakieś dodatki, aktualizacje itp.

Bardzo dziękuję.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomaszo Witaj na forum :) 

1. Tak. 
2. Nie. Wystarczy zainstalować moda, spolszczenie i na końcu dodać Patch 0.1 do spolszczenia. 

OGSM Extended rozszerza w niewielkim stopniu podstawkę, ale jeżeli wracasz do Zony po dłuższej przerwie, to powinieneś być zadowolony. Pamiętam, że warto rozglądać się za schowkami, bo są w nich ukryte dokumenty, fleszki i unikatowa broń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomaszo to co jest w pierwszym poście to zawsze to co jest najnowsze i oficjalne lub wersja dla której było robione spolszczenie.

Z reguły spolszczenie robi się dla finalnych wersji moda żeby później nie trzeba czegoś przerabiać jak modder wypuści jakieś łatki, chociaż zdarzają się takie przypadki.

Ale w skrócie w pierwszym poście masz to co potrzeba do grania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hej! Zaczęłęm ogrywać ten modzik i mam jakiś dziwny problem graficzny. Wokół mnie występuje obszar cienia w kształcie koła o średnicy z 15 metrów, gdy idę, lub kręcę kamerą, cień przesuwa się wraz ze mną. Psuje mi to całkowicie imersje, wygląda totalnie nienaturalnie :/. Ma może ktoś pomysl co może byc przyczyną? Bawiłem się ustawieniami, ale to nic nie daje

Hej! Zaczęłęm ogrywać ten modzik i mam jakiś dziwny problem graficzny. Wokół mnie występuje obszar cienia w kształcie koła o średnicy z 15 metrów, gdy idę, lub kręcę kamerą, cień przesuwa się wraz ze mną. Psuje mi to całkowicie imersje, wygląda totalnie nienaturalnie :/. Ma może ktoś pomysl co może byc przyczyną? Bawiłem się ustawieniami, ale to nic nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Coś podobnego, tylko zacieniony był cały obszar do pewnej odległości w linii prostej od bohatera. Wbiłem 

r2_sun_near 18

r2_sun_near_border 1

r2_sun_focus on

r2_sun_tsm on

 

r2_sun_depth_near_scale = 1.f
r2_sun_depth_near_bias = 0.f

Ale spowodowało to tylko, że pas cienia zamienił się w pas światła.

Dalej zmieniłem r2_sun_near  z 18 na 1, i teraz jest w porządku. Coś tam cienie w dalszej odległości szaleją, ale nie kłuje to już tak w oczy.

Dziękuję za podsunięcie rozwiązania problemu :) . 

Edytowane przez Wolin12
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...
9 godzin temu, Agrael napisał(a):

@P.E Rożyn Ostatnio @portals pracował nad nową aktualizacją na forum, więc podejrzewam, że mogą być tego typu problemy. Spróbujemy to ogarnąć tak szybko, jak tylko się da. Chyba że ktoś dysponuje innym linkiem niż z naszego serwera. 

Tak, moja wina i przepraszam za problem. Naprawie to dziś i dam znać jak ruszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.