Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

CPU: AMD A10-6800K APU with Radeon HD Graphics [AuthenticAMD], 

GPU=NVidia GTX 660.8Gb RAM

WIN 7 X64-Lost Alpha zainstalowany na dysku SSD

Gram teraz w Kordonie na dynamicznym oświetleniu,suwaki na max-i nie powiem gra hula ładnie.Zero zacięć,przycinek.

Ale mam takie pytanie-gdzie znajdę ten klucz dla Wilka?Aż tak angielskiego nie znam,trochę panimaju ale za mało

Taki błąd miałem kilka razy z rzędu-FATAL ERROR   [error]Expression   : m_foot_bones[leg_type] != BI_NONE [error]Function   : CStepManager::get_foot_position [error]File   : step_manager.cpp [error]Line   : 196 [error]Description : foot bone had not been set

 

Już znalazłem trzeba wyłączyć w opcjach widok nóg.  

Edytowane przez smerf45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smerf45, w poście 403, @boberm wspomina, że załatwił error z takim logiem, jak masz Ty. Skontaktuj się z nim, a być może otrzymasz jakąś poradę.

 

Edit// Spróbuj w pliku user (jest w folderze gry o nazwie appdata) ustawić w linijce:

g_actor_body off

 

Napisz, czy poskutkowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CPU: AMD A10-6800K APU with Radeon HD Graphics [AuthenticAMD], 

GPU=NVidia GTX 660.8Gb RAM

WIN 7 X64-Lost Alpha zainstalowany na dysku SSD

Gram teraz w Kordonie na dynamicznym oświetleniu,suwaki na max-i nie powiem gra hula ładnie.Zero zacięć,przycinek.

Ale mam takie pytanie-gdzie znajdę ten klucz dla Wilka?Aż tak angielskiego nie znam,trochę panimaju ale za mało

Taki błąd miałem kilka razy z rzędu-FATAL ERROR   [error]Expression   : m_foot_bones[leg_type] != BI_NONE [error]Function   : CStepManager::get_foot_position [error]File   : step_manager.cpp [error]Line   : 196 [error]Description : foot bone had not been set  

 

 

Mam ten błąd non stop, gram teraz na statyku bo inaczej wywala co 20s do pulpitu, ludzi piszą że wyłączenie ciała na rzecz cienia pomaga, mnie nie ale samemu sprawdź u siebie. Ciało/Cień przełącza siew nemu ale nie graficznym a tej 3 zakładce.

 

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=129&t=23172&p=287151#p287151

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LA Model Pack 0.92.7z  - https://mega.co.nz/#!Mhp21Z7Q!A8YTd2wyuD5cQEuRLxPRRkbWJGku9zlEGjQiczgdvy0

Zastępuje wygląd broni na te z modów LWO i LURK.

Mała poprawka likwidująca wylot - https://disk.yandex.com/public/?hash=oqRZddYA/9a7vl/2VB0JBCvubKfSinQf1%2BfuXHEQgxE%3D

 

Warto zainstalować, bo faktycznie wygląd broni jest dużo ładniejszy.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika 

 

Dodano.

Nie wiem dlaczego nie mogę wstawić dobrze pierwszego linka?

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serbołużyczanie, jeśli już :P Tylko vidkunsen zdecyduj się - bo jak Niesky, to nie Belu Voda, tylko Weißwasser - zresztą poprawnie po górnołużycku pisze się Běła Woda A jak Běła Woda, to nie Niesky tylko Niska :P

Bałem się, że nie zrozumie mnie nikt, troche tłumaczy moje braki językowe moje pochodzenie, i my apg 2312 nie wymawiamy tego np. jako weiswaser tylko bely woda - fonetycznie.

Serbołużyczanie to nazwa Polska, Śląska nazwa to Miliczanie.od Jawora po Dereśnicę(Dresden) - ;)

 

Lost Alpha - koleś mi to "kopsnie" - przegra, na razie testuje i mnie pocieszył bo: samodzielne, jest też opcja po rosyjsku.

Dodam jeszcze , że na tym forum językiem Różewicza i Szymborskiej posługują się wszyscy (wyjątkiem może być @Hobby). Natomiast językiem Szekspira i Beckhama niekoniecznie i dlatego brak spolszczenia dla tych drugich stanowi problem , po prostu uniemożliwia  grę .

Znowu utrafiłeś w sedno, w domu język Lazy Kostica, w szkole Polski, Rosyjski, Niemiecki, w ostatniej szkole łacina i starogreka - zawodowo, ale jakoś do języka Athelstana nie mogę się przekonać... ;)

Ja mam maturę z niemieckiego, a po niemiecku to kali jeść kali pić natomias z anglikiem lepiej się dogadam. Dlatego pewnie bym rozumiał część dialogów jak np. kill mutants  albo find kase in the x18 to takie każdy by zczaił może połowę a jak nie to bym miał problem. Ale nie płaczę jak ludzie  na forum że angielski, jak były mody po rosyjsku to tez płakali że krzaczki albo jak spolszczone że w nowych dialogach krzaczki ludzie ogarnijcie się bo to nie b***el nie wszystkim dogodzi.

 Chłopie "krzaczki" to ja miałem w szkole jak czytałem cyrylicę, głagolicę i odmiany grażdanki, to była jazda!!! ;)

Witam,

pytanie na szybko: jakie dotychczas doświadczenia z LA? Dużo bugów? Często wywala? Konieczne są kolejne patche?

 

Pytam, bo nie chciałbym psuć sobie rozgrywki ciągłymi crachami, dlatego jeśli coś to poczekam do kolejnego patcha/uaktualnienia. ;)

Przyłączam się do twojego pytania gdyż...biorę leki na nadciśnienie a wyloty, bugi i zacięcia nie poprawiają mojego stanu... ;)

Udało mi się uruchomić LA na WIN 7 64-bit (na XP u mnie nie poszło) i jak na razie powiem, że mam mieszane uczucia ale chyba to jeszcze za wcześnie na jakąś konkretną ocenę pokręciłem się trochę po Kordonie i zrobiłem dwa zadania dla Sidorowicza.. Zobaczymy co będzie dalej..

 

Do vidkunsen:

 

Nie mam uprzedzeń tego typu ;)  A propozycja co do lokalizacji Zony BIS ciekawa :)

vidkunsen daleko masz do Koszyc (Košice) ?

Koszyce, byłem kiedyś na Słowacji na zawodach jak trenowałem maraton, a może chodzi cio o wioske w Polsce???jesli Słowacja to sobie weź linijke do mapy i odmierz odcinek Koszyce - Porajów, trochę km-ów będzie, znam osobiście ambasadora Słowacji w Polsce i !!! nawet mi się jego maibach podoba ;)

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pobieram to zacne modziwo. Czytam i dużo błędów jak na początek, oraz też są poprawki np kolega smox podał linki do poprawki i upiększacza. Panowie można by było uporządkować temat i dodać wątek zatytułowany dodatki do LA. Tam wrzucać linki z opisami dodatków, sposobem instalacji. Na pewno trzeba poczekać na oficjalnego patcha likwidującego większość błędów. Co myślicie o tej propozycji bo na obecną chwilę jest lekki nieład w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pobieram to zacne modziwo. Czytam i dużo błędów jak na początek, oraz też są poprawki np kolega smox podał linki do poprawki i upiększacza. Panowie można by było uporządkować temat i dodać wątek zatytułowany dodatki do LA. Tam wrzucać linki z opisami dodatków, sposobem instalacji. Na pewno trzeba poczekać na oficjalnego patcha likwidującego większość błędów. Co myślicie o tej propozycji bo na obecną chwilę jest lekki nieład w temacie.

Myslę raczej o czymś na wzór - wszystko w jednym, tj. mod + wszystkie pacze, fiksy dodatki, link po linku w jednym poście do pobrania/zapoznania się z tymże zagadnieniem.

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dłużej w LA i muszę ze skruchą przyznać, że moja początkowa, nieprzychylna ocena nie była słuszna. Po wgraniu dostępnych poprawek, i po własnych zmianach, gra się bardzo fajnie. Będzie grało mi się jeszcze lepiej po dokończeniu spolszczenia i patchu usuwającym częste wyloty. Dziękuję Twórcą za kolejną część Stalkera.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała prośba - czy ktoś mógłby zbierać  informacje i namiary na poprawki do LA? Panowie! Zachęcam do dzielenia się z forumowiczami co warto wygrywać.

Witam

 http://ap-pro.ru/forum/101-10287-1

Link do strony z nieautoryzowanymi poprawkami. Używać na własną odpowiedzialność.W moim przypadku pomogło.Chociaż postuluję poczekac na oficjalne fix-y.

Pozdrawiam

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to proponuję utworzyć dział coś tak jak S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla itp. Gdyż gra nie przypomina modu, a jest modowana (przez innych) i zawiera wiele fixów, dodatków od społeczności. Chodzi, żeby było to przejrzyście a nie w jednym temacie, szukanie odpowiedzi. Taka sugestia

Edytowane przez qwert
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się ominąć te błędy, występują w Magazynach Wojskowych podczas emisji.

Expression    : xml_doc.NavigateToNode(path,index)Function      : CUIXmlInit::InitWindowFile          : uiUIXmlInit.cppLine          : 84Description   : XML node not foundArgument 0    : global_wndArgument 1    : uigame_tutorials_16.xml

i

[error]Expression    : xml_doc.NavigateToNode(path,index)[error]Function      : CUIXmlInit::InitWindow[error]File          : uiUIXmlInit.cpp[error]Line          : 84[error]Description   : XML node not found[error]Argument 0    : global_wnd[error]Argument 1    : uigame_tutorials.xml

Nie wiem na ile to działa, więc pamiętajcie aby zrobić kopie zapasową

patch magazyny.rar

Edytowane przez qwert
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Sam oczekuję konkretnego patcha, bo jak napisał @smox, też zaczynam się przekonywać do tej gry. To tak jak z Brzydkim Kaczątkiem może być, potem nabierze krasy. Próbowałem sam trochę podmieniać tekst na pl, ale nie mam pojęcia, dlaczego twórcy moda, nie wiem czy wszystkie, ale tak sformowali pliki (proszę otworzyć notatnikiem plik tekstowy z rus), że przy porównywaniu w WinMerge, pojawia się komunikat: 

"w tych plikach są używane różne typy znaków końca linii"

Czyżby dla utrudnienia tłumaczenia? Współczuję kolegom tłumaczącym LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie jak zmniejszyć kołysanie po zażyciu wódki? Wiemy że ogólnie ona tak działa, ale chyba troszku przesadzili z tym kołysaniem.

  Zkus tohle: https://disk.yandex.com/public/?hash=Ck2hLR8hENwrdIECRlxHzBauPn%2BLKKl07bcbukRMt9k%3D Řeší to nejen tu vodku ale i sejf u Dzika a jiné věci.Je to tady z rus: http://ap-pro.ru/forum/101-10287-2
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.