Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Arakos - spolszczenie wyszło razem z LA, ale było marne i niepełne. Gdybyś przejrzał posty, znalazł byś nawet linki do niego. I nie musiałbyś stawiać pytań "nie cierpiących zwłoki". Stalkerzy słyną z cierpliwości.

Teraz trwają intensywne prace, tłumaczy ze stalker.pl, aby je uzupełnić i w krótkim czasie wstawić na fora. Możesz tam zajrzeć i mieć wiedzę u źródła..

Trochę cierpliwości i będziesz miał.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dementuję plotki, jakoby to było tłumaczenie wyłącznie stalker.pl, bowiem biorą w nim również tłumacze stąd (plus tłumacze niezależni, jak np. ja), a więc można uznać je za efekt wspólnych wysiłków. Wszystko będzie opisane w creditsach, które będą udostępnione razem z tłumaczeniem, więc będziecie mieli możliwość zapoznać się z listą osób, które uczestniczyły w całym przedsięwzięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arakos - spolszczenie wyszło razem z LA, ale było marne i niepełne. Gdybyś przejrzał posty, znalazł byś nawet linki do niego. I nie musiałbyś stawiać pytań "nie cierpiących zwłoki". Stalkerzy słyną z cierpliwości.

Teraz trwają intensywne prace, tłumaczy ze stalker.pl, aby je uzupełnić i w krótkim czasie wstawić na fora. Możesz tam zajrzeć i mieć wiedzę u źródła..

Trochę cierpliwości i będziesz miał.

 

Masz racje mogłem przed zadaniem tego pytania sprawdzić, no ale jak się jest w gorącej wodzie kąpanym to tak już jest, dzięki za zwrócenie uwagi na przyszłość postaram się dogłębniej przeglądać forum :)

Edytowane przez Arakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arakos, stanowczo Ci odradzam grania na tym spolszczeniu, bo jest nieprawidłowe, tzn. - zrobione naprędce i wiele plików tekstowych tylko nazwą pasuje. Będziesz skołowany, bo nawet nie wiedząc, na ekranie możesz ujrzeć niewłaściwe dialogi. Poczekaj cierpliwie na patcha, lada dzień się pojawi, a wiem sporo na ten temat.

I do polecających to w obecnym stanie spolszczenie - proszę nie zalecać grania na polonizacji w obecnej formie, bo tylko zraża graczy do LA, gdyż nie są świadomi stanu spolszczenia podanego razem z Lost Alpha. Czekać na patcha, który zawierać będzie bardzo mocno poprawioną polonizację LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurij - możesz zasięgnąć informacji u źródła, wchodząc na stalker.pl.

Tam są najświeższe wiadomości o polonizacji.

 Bracie z Italii !!! na twój typowo najemniczy typ humoru zawsze mozna liczyć.

;)

Czy kojarzy wam się ksywka lub nazwisko postaci ze Stalkera, coś jakby Borzoj, Borżoj, Borzyj, Borżyj lub podobne? Jest to lider bandytów. Proszę o namiary na tą postać, bo nie mogę na nią natrafić w necie.

Metek58 mnie i to z ksiązek nie z internatu ksywka Borzoj, Borżoj, Borzyj, Borży kojarzy się z chartem rosyjskim więc może tenże rzeczony "charcik" jest bardzo szybki i lubi sie przemieszczać???

p.s. spytam sie na pw zaurusa o twojego "charcika".

 

Nie wiem kiedy odpisze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trikster - napisałem, że tłumacze ze stalker.pl, bo nie czułem się upoważniony do zabierania głosu w imieniu tych innych tłumaczy, a przecież ta namiastka polonizacji wyszła od stalker.pl. I tam jest do niej jedyny dostęp.

A nowa polonizacja pokaże, kto się do jej powstania przyczynił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen, w poście z tym Borzojem, dałem edit, że znalazłem w naszym Słowniku tego Charta. Miałem w opcjach wyszukiwania ustawione "Uwzględnij wielkość liter", a podałem z małej i to mnie zwiodło, ale to już nie istotne. Natomiast pozostała niejasna sprawa z bratem Wilka. W necie na rus stronach, widnieje jako Пес. Ja widziałem nazwę Ogar (lepsza od niechlubnej ksywki - Pies). Jeśli masz możliwość zapytania kogoś konkretnego związanego z rus modami, to by to sprawę naświetliło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen, w poście z tym Borzojem, dałem edit, że znalazłem w naszym Słowniku tego Charta. Miałem w opcjach wyszukiwania ustawione "Uwzględnij wielkość liter", a podałem z małej i to mnie zwiodło, ale to już nie istotne. Natomiast pozostała niejasna sprawa z bratem Wilka. W necie na rus stronach, widnieje jako Пес. Ja widziałem nazwę Ogar (lepsza od niechlubnej ksywki - Pies). Jeśli masz możliwość zapytania kogoś konkretnego związanego z rus modami, to by to sprawę naświetliło. 

Jak na razie to pewny kontak tylko z zaurusem, inni odpisuja po 2 lub 3 tygodniach i wtedy jest już tzw. musztarda po obiedzie, popytam.

LA ciągle pozytywnie mnie zaskakuje. Im dalej, tym lepiej. Mała ciekawostka - komputer w barze. Można go używać min. grać w pasjansa.

Dołączona grafikaDołączona grafika

Fajne ale grałem w to wcześniej i w inne gry też, a dokładniej to sobie pograłem w X 18.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dementuję plotki, jakoby to było tłumaczenie wyłącznie stalker.pl, bowiem biorą w nim również tłumaczę stąd (plus tłumacze niezależni, jak np. ja), a więc można uznać je za efekt wspólnych wysiłków.

Może takie wspólne przedsięwzięcia skończą tą głupią wojenkę między StalkerTeam a Stalker.pl ?  

@apg2312 w dziwnym miejscu usadowili to wejście, niby w widocznym, ale człowiek się naszuka jak głupi.

Nie da się ukryć, że w kilku miejscach ekipa dezowave skutecznie zadziałała :D  

Bądźmy cierpliwi, jak spolszczenie będzie oraz solucja to po prostu będzie.

Spolszczenie będzie już niedługo :) A poradnik...hmmm...powstaje :) Powolutku, ale powstaje. Jak zawsze niezawodny @Cichy zaczął już go robić :) Wszelka pomoc - podpowiedzi, opisy Waszych przygód, screeny, i oczywiście wolne datki w postaci przelewów na konto mile widziana :D http://www.stalkeruniverse.home.pl/index.php?topic=530.0  

Przysłowia są mądrością narodów: ...dopiero gdy komar siadł na jajkach to naznaczony zdał sobie sprawę, że nie wszystkie problemy na świecie można zlikwidować przemocą...

To mnie rozwaliło :D
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy radeon x550 spełnia minimalne wymagania grafiki dla oświetlenia statycznego LOST ALPHA.

Konfiguracja, karta, sterowniki, pamięć...itd/itp po co ci to, postaw grę zobaczysz czy hula!

Ja mam kompa sprzed 4 lat, xp i działa bez problemów , to jak z wieloma sprawami, musi być ten pierwszy raz a potem.... a potem to już pańszczyzna.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apg2312 - w X18 nie mogę znaleźć dokumentu nr 1 ( wg PDA) . Mam te dwa pierwsze od góry idąc, ten przy kwestowym komputerze i ten z samego dołu ( takie dziwne korytarze, ze szkieletem na czerwonym tle).To chyba ten, do którego dociera się przez jakąś dziurę w podłodze. Wlazłem już do wszystkich, z drabinkami i zrobionych przez anomalie. Możesz mnie na ten dokument naprowadzić, zanim zgaśnie mi ostatnia lampka?

cichy jeszcze kilka dni ma do tego miejsca, zanim zrobi poradnik.

Pomóc może każdy, kto zaliczył X18 :). Screen dziury i papieru pożądany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://stalker-gaming.ru/forum/125-570-1 :

 

После спуска, в комнате охраны, в столе находим первый документ...

 

Naprzeciw wejścia w pokoju ochrony na stole lezy pierwszy dokument, drugi na dole patrz w lewo od wyjścia z w./w pokoju na stole, ten twój to może być w pokoju nad burerem - drabinka .

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może takie wspólne przedsięwzięcia skończą tą głupią wojenkę między StalkerTeam a Stalker.pl ?

 

Chciałbym ale nie wiem co z tego będzie. Cieszy mnie że udało się zabrać do tego razem mimo kłótni które się pojawiają. Przetłumaczyłem sporą cześć małego pliki ale niestety wypadł mi wyjazd i jestem po za domem.

LA ciągle pozytywnie mnie zaskakuje. Im dalej, tym lepiej. Mała ciekawostka - komputer w barze. Można go używać min. grać w pasjansa.

 

Ja użyłem go raz co skończyło się crashem gry. LA ma taki problem jak stare buildy soca, jak wywali grę ciężko ją zamknąć.

Nauczyłem się już, że otwieram Firefoxa z paroma kartami i jak crashuje grę, wciskam przycisk na komputerze i gra się zamyka a FF blokuje zamknięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do: metek58

 

korespondencja zaurus - ja :

 

Ja:В отличие от этого, остается неясным, роман с его братом Wolf. В сети для Руси страниц, появляется, как собака. Я видел имя Hound (лучше, чем пресловутый прозвище - собака). Кто и где его можно найти? Спросите августа коллег на одном из форумов.

 

zaurus: Дружище, я не занимался разработкой Lost Alfa. Путают меня с кем-то.

 

ja: Спасибо, не беспокоят вас с альфа голове

 

drugie pytanko:

 

ja: У меня есть к вам вопрос от парня с форума для моды stalker.team Забыли Альфа; "Есть ли у вас ассоциируется прозвище или имя виде Сталкера, что-то вроде Борзой, Борзой, Borzyj, Borżyj или подобное? Это лидер бандитов. Пожалуйста координаты для этого персонажа, потому что я не могу найти его в сети" Может быть, это собака - борзая Русский борзой?

 

zaurus: Привет! Что-то я про этот персонаж ничего не помню. Да и в Lost Alfa не играл я.

 

Czyli on nie wie i może sie popyta, czekam na odpowiedzi od innych kolesi/znajomych.

 

;)

Laboratorium w/na dawnym Jantarze :

Jak wyjść/znaleźść wyjście, tzw tajne wyjście z laboratorium z tzw. wielkim mózgiem?

 

Kto wie niech da znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. O Borzoja nie musiałeś pytać (chyba, że wcześniej poszło pytanie), bo jak pisałem, sprawa się wyjaśniła. Pytanie o brata Wilka dokleiłem do tej sprawy z Borzojem i w LA może on nie występować (ale jest to niewykluczone) i Zaurus może też nie wiedzieć, która to postać. Dajmy temu spokój, bo chłop ma ważniejsze sprawy na głowie. Nie jest to aż takiej wagi, by inne kraje musiały się w to angażować. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.