Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Legendarny a raczej mityczny mod z nowymi lokacjami, postaciami i fabułą. Czytam o nim już od dawna a ciągle nie może się zmaterializować - taki jednorożec wśród modów. Jeżeli coś konkretnego wiecie o tym modzie to napiszcie, najmilej widziana data premiery. O ile dobrze zapamiętałem twórcami są ludzie od Priboi Story a to wzbudza szacunek i zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znawcy tematu STALKER-a czekaja na ten mod od dawna, żęby nie powiedziec - od wieków. Ma miec wszystko, czego nie miał oruginalny S.T.A.L.K.E.R. , bo zostało z niego wycięte ze względów komercyjnych (zbytnio się przedłużały prace i termin premiery był ciągle odległy, wiec producent 'przyspieszył' prace decyzja wycięcia wielu rzeczy). Problem w tym, że apetyty rosną w miarę oczekiwania i LA zaczyna obrastać legendą. Czy rzeczywistość spełni oczekiwania - zobaczymy. Mieliśmy zamiar polonizować moda, ale ze względu na to, że termin premiery ciągle jest nieznany (miało to nastąpić w połowie roku, ale teraz chyba nie należy spodziewać się przed gwiazdką) oraz informacja o nawiązaniu oficjalnej współpracy z twórcami przez znane nam wszystkim forum, chwilowo odkładamy te projekty.

Z dostępnych informacji wiadomo, że grupa dez0wave przerwała prace nad rozwojem Priboy Story ze względu na nawał prac związanych z Lost Aplpha. DLa zainteresowanych - link do doficjalnej strony dez0wave z materiałami na temat LA

http://dez0wave.tk/

Zespól miał na początku roku kłopoty ze sponsorami i w kwietniu pisali tak

Back again... and stronger than ever!

As you probably noticed, these past 2-3 months weren't so perfect in the life of our team and site. Extra.hu decided to stop supporting us, and we tried to find a new stable/reliable partner to host our site and forum, and keep our fans up to date. A few weeks ago a pro russian gaming site offered cooperation, and we are happily announce, that our site will be hosted from Gameinator from now :D Stay tuned for more news...
News   2010-04-07 by dezodor  

Dla polskojęzycznych znaczy to tyle:

"Jak już prawdopodobnie zauważyliście, ostatnie 2-3 miesiące nie były najlepsze w życiu naszego zespołu i strony. Extra.hu zdecydowało się przstać nas wspierać i próbowalismy znaleźć nowego stałego/pewnego partnera dla hostowania naszej strony i informowania naszych fanów o postępach prac. Kilka tygodni temu profesjonalna rosyjska strona o grach zaoferowała nam współpracę i możemy szczęśliwie zapowiedzieć, że nasza strona będzie hostowana od teraz przez Gameinator :D. Czekajcie na dalsze nowosci...

Nowości 2010-04-07 od dez0dor"

Patrząc po stronie, od tamtej pory przybyło kilka filmów i jest wrażenie, że jakieś prace idą, ale nie ma żadnej konkretnej informacji o stopniu zaawansowania tych prac.

Alpha Format - Początek

Seria filmów z gry Lost Alpha Zone przedstawiona przezy AP Productions (Wolfstalker) i [sOC] którzy stworzyli angielskie napisy. Seria będzie zawierać niektóre materiały z zony, które zobaczycie podczas gry w Lost Alpha.

W tej prezentacji nie zobaczcie zbyt wiele samej gry, fabuła jest zablokowana dla celów testowych, ale obiecujemy, że w nastepnych filmach pokażemy więcej... o rozpoczęciu, pierwszych zadaniach, i niektóre materiały na temat terytorium darkscape.

Bądźcie w kontakcie!

http://www.youtube.com/watch?

Alpha Format - Kontynuacja (epizod 2)

Właśnie wypuściliśmy drugi epizod Alpha Format. Tym razem, pokażemy wam kilka miejsc w Darkscape, oraz fabrykę Rostok Factory a także pierwszy quest w Kordonie, gdzie gra się rozpoczyna. W tym wideo możecie zobaczyć przywrócone (body decals)?, i pocałunek pijawki. Wszystkie prace są w toku, więc bądźcie w kontakcie, i spotykajcie się z nami na forum!

Jednym słowem, nadal można powiedzieć tylko tyle - bardzo dobrze się zapowiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być bomba, widzę, że idą jeszcze bardziej w kierunku RPG-a ale mam nadzieję, że nie będzie rozwoju postaci w kierunku super zdrowia, siły, zręczności itp. Na miejscu GSC odpuścił bym sobie wydawanie kolejnych odsłon ala Zew Prypeci i podjął współpracę z moderami. Gdyby chłopaki dostały do ręki technologię i pieniądze zrobiliby majstersztyk. Czekam na tego moda niecierpliwie, żałuję tylko że zawiesili pracę na Priboi Story 2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasjans w PDA - fajna sprawa, bardzo lubię wszelkie urozmaicenia, W C.S strzelanie do wron i zawody na strzelnicy u Powinności umiliły znacznie grę. Oby nie nadokładali wiejących nudą lokacji a zagospodarowali dobrze już istniejące. Pod tym względem C.S. był wzorcowy, zepsuli go od Limańska. Szkoda jednak że zawiesili lub zaprzestali pracę na Priboi-em...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy od ostatniego postu pojawiły się jakieś konkrety? Odgrzewam temat bo jestem z pokolenia które w szkole zakuwało rosyjski - nie angielski i na anglojęzycznych forach niczego się nie dowiem. Interesuje mnie w miarę dokładna data premiery - czyli możliwość pobrania z internetu i... czy są naprawdę poważne zamiary spolszczenia moda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuuuuu.... Nie wygląda to dobrze, Naznaczony... Jeżeli konsekwencja w tworzeniu moda będzie podobna do Priboi 2, to może okazać się kolejną nie dokończoną produkcją. Oby było inaczej ale boję się kolejnego hitowego pomysłu twórców i odstawki Lost Alpha na półkę oznaczoną jako - NIEDOKOŃCZONE. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Znalazłem kilka filmików; http://www.google.pl/#q=lost+alpha&hl=pl&biw=1280&bih=834&prmd=v&source=univ&tbs=vid:1&tbo=u&ei=-xu_TOCnHcuhOtXqgM8E&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=10&ved=0CE4QqwQwCQ&fp=590116d0eb2a72ba I kolejne:

Ten jest ciekawy: http://www.youtube.com/user/dez0wave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Premiera miał być na początku 2009 roku... Prace opóźniają się jak widać i to znacznie. Czytałem wywiad z jednym z twórców (jest Węgrem - nie zapamiętałem nazwiska), mówił, że wychodzące bulidy psują im pracę. Nie chciał ujawniać szczegółów ale fabułą ma dotyczyć pierwszego pobytu Striełoka w Zonie, będą ulepszenia broni nieco podobne do tych z C.S. W grze będą samochody ale tylko do kupienia u handlarzy, lokację będą do odkrywania od nowa bo zostaną całkowicie przerobione albo będą nowe. Chcą przywrócić grze pierwotny wygląd i urealnić rozgrywkę. Idą też nieco bardziej w kierunku RPG-a, będą minigierki, PDA będzie czymś w rodzaju lap-topa z ciekawą zawartością. Mówił, że musieli się uczyć programu za pomocą którego piszą moda i opanowanie go zajęło im rok czasu. Niestety nie podał dokładnej daty premiery (chodzi mi o miesiąc), ze złych informacji jeszcze to, że zupełnie się nie śpieszą :lol: i chyba jeszcze sobie poczekamy na tą premierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę, że czas w który mod powstaje świadczy raczej o guzdralstwie, obawiam się, że twórcy jeszcze nie wiedzą jakie chcą dać zakończenie, a może nie jest jeszcze ustalona wcześniejsza fabuła... Czas, czas na tego moda mużyki, niech się chłopaki sprężają a ja za ich zdrowie od czasu do czasu kieliszeczek chętnie wypiję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że trzeba, by wyszedł jak najszybciej i być może będzie to najbardziej odpowiednia podstawka do modowania (szczerze mówiąc myślę że po to właśnie GSC je wypuszczało). Mam nadzieję, że chłopcy nie uczyli się języka, którym teraz owija się czasem w bawełnę dziesięć razy to, co można powiedzieć jedną prostą komendą. Stosunek wydajności podstawki, do podstawki tylko odrobinkę nawet zmodowanej bywa znaczny. W SOC biegam sobie na full detalach, w każdym ciut większym modzie muszę już duuuużo przycinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.