Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Utknąłem w podziemiach Agropromu. Zadanie to w PDA jest po angielsku, więc nie wiem co tam napisane. Ale z rosyjskiej reszty, wiem że miałem znaleźć księgę i ją znalazłem, i zabrałem z pomieszczenia za drzwiami, podobnego do kryjówki Striełoka.Teraz mam znaleźć schowek. Ponoć ma być w przewodach wentylacyjnych, w tym przejściu między korytarzami. Znam to z podpowiedzi na fus forum. Podstawiłem sobie nawet ten wózek lekarski, aby być bliżej obu tych wyrw w wentylacji, ale nic tam nie ma.

Jaką na moją bolączkę macie radę?

Wskazany byłby screen, z widoczną zawartością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie wykonywania zadania w Dolinie Mroku, mamy pozyskać kurtkę bandyty. "Demon" informuje nas, że możemy ją kupić u Barmana, co jest oczywiste, lub znaleźć "przy starym wejściu, z którego korzystali bandyci" . I miał nam to miejsce zaznaczyć na mapie. Ale u mnie na mapie jest zaznaczony tylko pijany bandyta, od którego mam wyciągnąć hasło. Przeszedłem przez wszystkie trzy teleporty na Wysypisko, zbiegałem wokół bazy bandytów i resztę lokacji. Dobre i to, bo ją przy okazji poznałem :).

Kto wie, co to za "stare wejście" i gdzie się znajduje, bo chcę zagrać tym rozwiązaniem. Na wycieczkę do baru mam zawsze czas.

 

I takie małe spostrzeżenie. Albo Dolina Mroku jest dwuczęściowa, albo źle jest opisana ta lokacja, która była Mrocznym Parowem. Tak jej opisanie przy najechanie na nią kursorem na mapie, jak i teleporty do niej. Jak będą w Mrocznym parowie zadania, będziemy odsyłani do Doliny Mroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kondotier

W północno-wchodniej części mapy, niedaleko piaszczystej łachy, tam można spotkać kilka poltergeistów i jak będziesz nieopodal to na mapie pokażą Ci się 3 trupy. Niedaleko będzie zejście do podziemi.

 

Edytowane przez bober322
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie wykonywania zadania w Dolinie Mroku, mamy pozyskać kurtkę bandyty. "Demon" informuje nas, że możemy ją kupić u Barmana, co jest oczywiste, lub znaleźć "przy starym wejściu, z którego korzystali bandyci" . I miał nam to miejsce zaznaczyć na mapie. Ale u mnie na mapie jest zaznaczony tylko pijany bandyta, od którego mam wyciągnąć hasło. Przeszedłem przez wszystkie trzy teleporty na Wysypisko, zbiegałem wokół bazy bandytów i resztę lokacji. Dobre i to, bo ją przy okazji poznałem :).

Kto wie, co to za "stare wejście" i gdzie się znajduje, bo chcę zagrać tym rozwiązaniem. Na wycieczkę do baru mam zawsze czas.

 

I takie małe spostrzeżenie. Albo Dolina Mroku jest dwuczęściowa, albo źle jest opisana ta lokacja, która była Mrocznym Parowem. Tak jej opisanie przy najechanie na nią kursorem na mapie, jak i teleporty do niej. Jak będą w Mrocznym parowie zadania, będziemy odsyłani do Doliny Mroku.

Witam

Na północny zachód od kompleksu z wejściem do X18 jest piaszczysty wąwóz i tam jest jaskinia przez którą wejdziesz do starych tuneli. Ja kombinezon znalazłem pod pozawalanymi kawałami betonu, uważaj bo u mnie były tam dwie pijawki i szczury.

Pozdrawiam

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andre Woz - dziękuję, ale podpowiedź bober 322 całkowicie wystarczyła. Ciekawie to jest rozwiązane, ale podpowiedź Demona jest myląca. Lub brak znacznika, który powinien się na podstawie jego wypowiedzi pojawić. Pijaczka u bandytów, bez znacznika nie byłoby problemu znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metek58 - Mnie net pokazał tę Ksywkę w NLC 6.

 

Скачайте игры Мод NLC 6 на Торрентино! Основная задача главного героя ... НачалоNew Level Changer 6.0 основан на скриптовой базе АМК-мода Название игры: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow Of ... вылет при разговоре с Борзым

 

Na takim adresie: https://www.google.pl/search?q=%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B5%D1%80+%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%B7%D0%BE%D0%B9++%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0++%D0%BC%D0%BE%D0%B4++&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&channel=sb&gfe_rd=cr&ei=s4ZvU7H9N8SH8QfB7YCYDw

A mod jest u nas.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @kondotier. Masz dobrego nosa. To było to. Ten Borzoj to Chart. Tak też wychodziłoby z tłumaczenia. Chciałem rozwiać moje wątpliwości, czy ma występować jako Borzoj (nie miałem nazwy rosyjskiej, tylko z angielska wpis: Borziy's PDA), czy jako Chart. Teraz mam pewność i ta ksywka zostanie wprowadzona do Słownika Stalkera. Podczas poszukiwań tego terminu, dowiedziałem się, jak nazywał się brat Wilka, tego opiekuna nowicjuszy w Wiosce. To Ogar, ale z pewnością to każdy wiedział, tylko nie ja.  :biggrin:

Jeśli się w jakiejś kwestii mylę, to proszę o poprawienie mnie do wieczora. Po tym czasie, nazwy zostaną wprowadzone do Słownika na stałe i trudno je będzie zmienić. :biggrin:

 

Edit// Chart był w Słowniku. Jakieś zauroczenie miałem, bo nie mogłem tej ksywki znaleźć. Co do brata Wilka, na rosyjskich stronach widnieje jako Pies. A na polskich jako Ogar.

Piszę o problemie w tym temacie, bo dotyczy LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych użytkowników forum :), nie udzielam się zwykle  

ale teraz mam pytanie, niecierpiące zwłoki otóż mam wielką chęć pogrania w la 

ale mój angielski jest dość słaby i męczył bym się grając, ;/

czy ktoś się orientuje kiedy będzie spolszczenie ?  i czy w ogóle będzie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.