Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli że niby to wyjdzie ? po 40 latach oczekiwań ? Ja sam na to nie czekałem heh , jak to kiedyś napisałem na forum S.PL lost Alpha nie wyjdzie nigdy , jak widać myliłem się co do tego , no trudno jka będzie to pewnie zagram hehe :devil: Chociaż fanem nigdy tego moda nie byłem , co chwile jakieś skriny , obrazki , kalendarzyki itp itd a zero konkretów ;p no ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum MODDB userzy już zaczynają rozmawiać o poślizgu czasowym, tylko na razie to jest rozmowa z cyklu "nikt nic nie wie". Niektórzy piszą, że to będzie 28 września 2012, inni, że 21 grudnia 2012, a jeszcze inni, że GSC położyło na tym łapę i trzeba będzie za ten dodatek płacić :teehee: - na razie śledzę temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Papaczos, na moddb jest burdel, co chwile zmieniają datę wydania. Ludzi zaczęli się podniecać że to już tuż, tuż, a tu dezor pisze że data wydania nie zależy od niego. Ostatnio do sieci wypływało, sporo screenów, wszyscy myśleli ze się coś ruszyło, a tu klops ;/ Czyżby mieli problemy z wydaniem moda w w trybie standalone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety już nie :(

'Dymu' nie robimy i nie było to naszym zamiarem. Planowaliśmy premierę na 28 września ale to było w styczniu i myśleliśmy, że zdążymy. Niestety wyszło jak wyszło. Głównym powodem jest to, że silnik został zupdejtowany tak mocno, że w testach wyszło milion problemów, które wciąż próbujemy naprawić. Oprócz tego beta-testerzy wyłapują masę niedoróbek w skryptach, grafice, które przeoczyliśmy przy produkcji.

Istnieją również powody od nas niezależne i musieliśmy datę premiery przesunąć na czas nieokreślony.

Pełny tekst oficjalnego komunikatu tutaj

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info @Cromm...szkoda, że wiadomość wielu graczy nie pocieszy, a jeszcze więcej zasmuci. Zawsze jednak lepsze to niż gdybania i domysły. Jeżeli jeszcze właściciel marki Stalker zażąda czegokolwiek od projektu (wcale się temu nie zdziwię) to mod bardzo długo nie ujrzy światła dziennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Już grudzień na ramieniu, a o LA ni widu ni słychu, przestaję wierzyć w ten projekt, może dlatego, że jestem strasznym pesymistą. Aczkolwiek mod ten powstaje już długi czas, więc może to się jeszcze ciągnąć w nieskończoność, albo Dezowave wciska nam ciemnotę z tymi pracami "wykończeniowymi" nad modem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nie wydadzą skończonego moda to i tak będzie dobrze, ale pogdybajmy. Gdyby Dezowory nie skończyły moda, to czy przekazały by go innym modderom. Może nawet polskim no wiecie Cromm Cruac, nasz Junx, zdzichorowerzysta, utak, kubekpop. Było by naprawdę fajnie jakby wydali moda do skończenia innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.