Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Maj 2012 to bardzo odległy termin, ale miejmy nadzieję że chłopaki pokonają te ostatnie 10% w najlepszym stylu. Do tego czasu nie zostaje nam nic innego jak tylko czekać, ale myślę, że na tym etapie prac ekipa powinna uchylić rąbka tajemnicy i podać do publicznej wiadomości więcej szczegółów odnośnie fabuły , czy lokacji...takie ciągłe rozmowy o niespodziankach jak dla mnie są trochę irytujące..:)..i sądząc po ostatniej uwadze Dezodora udziela się to również innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tam nie przeszkadza czekanie i brak wiadomości :) Tym więcej frajdy jest w czasie gry. Potem odpalam taką "doinformowaną" gierkę i okazuje się że po dwóch godzinach już wszystko o niej wiem , ani lokacje mnie nie zaskoczą bo wszystkie już widziałem na screenach, ani fabuła bo już ją dawno opisano od deski do deski. Jak na razie to na brak modów narzekać nie możemy, więc poczekajmy tyle ile będzie trzeba.Przynajmniej jak wyjdzie to będzie to jedna zamknięta całość, a nie kawałek moda i potem czekanie, będzie dopełnienie a może nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

No ekipa ze stalker.pl zarzeka się, że LA będzie po polsku w dniu premiery.

A co do samego moda to miałem przyjemność pobiegać po odświeżonych Agropromie i Elektrowni. Szczena mi opadła. Pierwsza niespodzianka, wchodzę do podziemi Agropromu a mapa się nie przeładowuje. Okazuje się, że podziemia zostały połączone z częścią nadziemną. Druga: elekrownia. Oba levele elektrowni południowy i północny to teraz jedna ogromna mapa porównywalna rozmiarem chyba z Zatonem z CoPa. Dodano mnóstwo zieleni (drzew, krzaków itp.) Jak się zespawnowałem na wejściu to nie wiedziałem w jakiej części mapy się znalazłem tak sie tam pozmieniało.

Dlatego nie grałem w żadnego moda, który dodawał wycięte lokacje jak np. Dead City bo nie chcę sobie psuć radochy z eksploracji tychże w LA.

Połączone lokacje ? Ciekawy jestem jak wzrosną wymagania gry ? Ja się o to nie martwię, mam odpowiednią maszynkę ale ci z słabszym komputerem czy nawet laptopem mogą mieć problem. Z drugiej strony sama elektrownia chociaż dość spora to też pusta jest.

Co do Agropromu, mnie te 3sekundy na doczytanie się między poziomami jakoś nie przeszkadzało ale dzięki temu będzie na pewno ciekawiej, gdy bandyci którzy się tam chowali nagle wyskoczą z któregoś wyjścia ;)

Ta mapka z śniegiem pewnie jest tą mapką bonusową :) A druga nadal pozostanie tajemnicą. I dobrze niech tak zostanie, nie cierpię reklam gier w których pokazywana jest ta lepszą cześć gry, bo gdy później w nią gram to już wszystko wiem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapka ze śniegiem nie jest bonusem. Po prostu zaaplikowane zostały zimowe tekstury, nad którymi pracowałem do CoPa jakiś czas temu. W podstawowej wersji LA śniegu nie będzie. Być może po ukazaniu się LA wypuścimy add-ona z zimowymi teksturami ale to się zobaczy. Na razie pracuję nad doszlifowaniem wyglądu map pod względem tekstur i przygotowuję Absolute Texture Packa do LA. Parę screenów poniżej:

http://up.oblivionlost.pl/images/12656822558701767396.jpghttp://up.oblivionlost.pl/images/76240441407903882287.jpghttp://up.oblivionlost.pl/images/68568184120295285578.jpghttp://up.oblivionlost.pl/images/50054737593495523975.jpg

W każdym razie od jakiegoś czasu mam pełną wersje LA i powiem tylko tyle, że eksploratorzy będą mieli nie lada zabawę. Ja co chwila trafiam na jakieś miejsca których w wanilce nie było. Nawet na levelach, które myślałem, że znam i na pierwszy rzut oka niewiele się zmieniły.

Co do wymagań to wzrosną na pewno. Choćby z tego powodu, że mapy są o wiele większe i bardziej skoplikowane od waniliowych. Zresztą dlatego silnik został poprawiony, żeby mógł sobie poradzić z ilością szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa, Kordon i Agroprom wyglądają niesamowicie. Czy "pełna wersja LA" oznacza pełną wersję z fabułą która jest już w testach? Eee, i tak nie powiesz :D W sumie, może to i dobrze, że nie ma zimy w Zonie. Przynajmniej w tych zimowych modach do Zewu po jakimś czasie ta wszechobecna biel nużyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Pełna wersja' oznacza wszystkie mapy i jakieś 60% fabuły. No i większość map jest wciąż pustawa bo chłopaki pracuja nad all.spawn-em. Nie testuje jednak fabuły, żeby sobie zostawić chociaż trochę niespodzianek jak już wreszcie porządnie w toto zagram. A screeny są tylko z Kordonu :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa, Kordon i Agroprom wyglądają niesamowicie. Czy "pełna wersja LA" oznacza pełną wersję z fabułą która jest już w testach? Eee, i tak nie powiesz :D W sumie, może to i dobrze, że nie ma zimy w Zonie. Przynajmniej w tych zimowych modach do Zewu po jakimś czasie ta wszechobecna biel nużyła.

No tylko wiesz , jak cała gra będzie w zimowych klimatach to racja, odpada, lecz jedna mapka specjalnie zrobiona pod zimowy klimat to co innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na screeny patrząc, już wiem że pierwszą rzeczą którą zrobię to zmniejszenie gęstości trawy. Niech tylko wpadnie w nią jakikolwiek przedmiot i koniec... przepadło jak kamień w wodę. W niektórych modach się nawet zdarzało, że miałem problemy ze znalezieniem ciał przeciwników. No to już była przesada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.