Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Podobnie jak powyższy filmik i ten jest sprzed prawie dwóch lat. Gostek, który robił wideo na nowy rok 2011 nagrał je na aktualnej (wtedy w 2010 r.) wersji. Ma tych filmików od groma i dostał pozwolenie na wrzucanie ich od czasu do czasu. Na pewno pojawi sie więcej takich filmików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubbing na razie niestety tylko po angielsku. Też bym wolał po rusku bo udawany (albo i nie) rosyjski akcent w angielskiej wymowie okropnie mnie śmieszy :) Ale na pewno ruscy podłożą swoje głosy niedługo po premierze :) Teksty teoretycznie mają być dostępne w wersji polskiej w dniu premiery. Ale jak z tym będzie to się zobaczy. Na razie nie ma co się brać za tłumaczenie bo wciąż pracujemy nad fabułą i zadaniami pobocznymi.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Historia LA ma już brodę...oby nie skończyła się jak historia i fantazjowanie o STALKERZE 2....

No widzisz, ja się już nie przejmuję tym całym LA, ile można, kiedyś z rok temu gdy widziałem nowy post na s.pl w temacie Lost Alpha to miałem zawsze nadzieje ze wejdę i zobaczę jakieś linki, a tu dupa.

Po prostu trzeba żyć dalej i się nie podniecać, będzie to będzie a jak nie to nie, szkoda nerwów, w końcu LA tworzą ludzie i nie wiemy jakie tam maja relacje, muszą pracować wychowywać dzieci...

Ile wy razy odkładaliście coś na jutro, jutro, jutro, bo byliście zryci po całym dniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co o tym myśleć, ale na domowej stronie Lost Alpha pojawił się taki oto news. :sad:

"Projekt Lost Alpha zamrożony

Projekt Lost Alpha został zamrożony na czas nieokreślony. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, ale nie zdołamy zakończyć projektu do sierpnia.

1. Totalnie utraciliśmy współpracę między członkami zespołu.

2. Część ekipy odeszła lub jest nieobecna z powodu codziennych zajęć.

3. Smutne, ale straciliśmy zainteresowanie uniwersum Stalkera.

Będziemy próbować wypuścić to, co zrobiliśmy do tej pory w sierpniu, ale to definitywnie nie będzie pełna wersja. Najprawdopodobniej będzie to obarczony bugami Build.

Dziękujemy wszystkim fanom, którzy nas wspierali i oczekiwali wypuszczenia tego moda, jak to było zaplanowane ... ale każde marzenia się kiedyś kończą .

Loxotron"

Kiepsko władam angielskim, więc prosiłbym by ktoś to jeszcze poprawił. Oryginalny tekst

Lost Alpha project frozen

Lost Alpha project is frozen for indefinite time. We are sorry for any inconviences, but we can’t finish project till august in time.

1. We totaly lack all cooperation within the team

2. Some members have left us or are missing due to real life issues

3. Sadly, but we have lost interest in S.T.A.L.K.E.R. universe.

We will try to release what we have done till this moment in august, but it’s definatly won’t be full version. Most likely an unfinished buggy build.

Thanks to all fans who supported us and expected this mod to be released as was planned… but all dreams one day come to an end..

Loxotron

http://www.dezowave.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno pisałem że to za długo trwa. Największym błędem było to, że chcieli wypuścić mod idealny, a to doprowadziło do utraty zainteresowania modem ich samych i oczekujących moda graczy. Można było dużo wcześniej wypuścić mod potem dodać kilka patchy co nakręca zawsze zainteresowanie i dyskusję wokół tytułu. Zespół się rozpadł i będzie wydane to co jest zrobione do tej pory...resztę poprawią inni moderzy w praniu... Dołączona grafika.

To może i lepiej bo wypuszczenie moda nawet jako build przyciągnie uwagę setek graczy a co 4 głowy to nie 400..Dołączona grafika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.