Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Czekać trzeba dokładnie tyle ile będzie trzeba by go skończyć. To nie taśma fabryczna. Zapewne zdajesz sobie sprawę, że nawet modderzy muszą chodzić do pracy, mają rodziny, dzieci, itp, itd. Nie takie gry zaliczały potężne poślizgi. Od kilku ludzi poświęcających swój prywatny czas wymagacie dotrzymywania terminów, których notorycznie nie dotrzymują wielkie, profesjonalne studia.Poza tym coś tam pisze o wrześniu tego roku, ale nawet jakby wyszedł za rok, no to co z tego? Będzie, kiedy będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po co trąbić o mega modzie jak się jest w powijakach lepiej według mnie coś robić niż gadać, takie zagrywki dawanie screenów filmów czas zabiera można by go przeznaczyć na tworzenie modyfikacji. Ja mogę powiedzieć, że zrobię moda i zakończę Solinakę przez 2 lata o mnie będzie głośno, a potem się wycofam bo mi się nie chce i kupa roboty. Ja jestem za pracą, a nie gadaniem o niej liczy się efekt, a jak ktoś nie ma czasu, bo pracuje to po co się brał za mod?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za pracą, a nie gadaniem o niej liczy się efekt, a jak ktoś nie ma czasu, bo pracuje to po co się brał za mod?

Zgadzam się ale jak zrobili parę dobrych modów jak priboy to się rzucili na choinkę z widelcem. Nie wiesz jak są nastroje w grupie i co się tam dziej, może moda mają już skończonego ? Tylko błędy silnika z którymi nie może sobie poradzić programista uniemożliwiają przejście gry, a nie chcą wydać nie dokończonego moda ? Ostatnio było coś, główny programista ich opuścił i zostali z problemem. To że w grypie jest np. 10 grafików i jeden programista nie znaczy że tych 10ciu nie może zrobić filmiku, gdy ten pracuje nad kodem, skoro i tak nie pomogą mu w tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem sceptycznie nastawiony do tej modyfikacji, tyle lat już minęło a jak na razie są same obiecania/screeny/filmy/kalendarze na każdy miesiąc. Ile można ? Czy nie lepiej pracować w ciszy i spokoju, i dopiero gdy ma się większą połowę pracy a sobą, powiedzieć wszystkim fanom serii stalker że powstanie taki i taki mod ? Według mnie głupota ze strony autorów, niech potem nie płaczą że są pokrzywdzeni bo ktoś nazywa ich kłamcami. Jeżeli mod wyjdzie to fajnie, jeżeli nie to trudno. Ja rozpaczać nie będę, jest tyle modów (w dodatku spolszczonych) że nie muszę czekać na jakieś Lost Alpha.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpuc No może i racja bo taka modyfikacja to nie robota jednej osoby. Choć z 2 strony to jak by mieli jakąś zagwozdkę, to by się znalazło kilka osób które chętnie by pomogły rozwiązać problem. Patrz na przykładzie naszej strony, NS polonizowały 2 osoby, a teraz tłumaczy mamy chyba z pięciu i nie jest to wynik jakiejś łapanki sami z czasem się zgłosili i chwała im za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz tłumaczem możne być każdy kto zna język i ma chęci + czas, resztę można się nauczyć :) Jest to niewątpliwie trudna praca, wymagająca poświęcań. Z programistą będzie trudniej, ile osób na tym forum zna się na C++ ?, Pascal ?, Delphi ?, Java Script ?, PHP5 ?, HTML5 ?, CSS2 ?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj jak by to ogłosili to nie w Polsce tylko we wschodniej europie, a może i dalej w lewo. Tam na bank znalazło by się kilka osób znających to wszystko gwarantuje. Zamiast takich ładnych filmików wstawić równie ładniutką prośbę o rozwiązanie problemu i myślę, że by zadziałało. No ale my też nie wiemy na jakim etapie to jest i jakie napotykają problemy i nie ma co gdybać co im potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają życie. sprawunki mało czasu i chęci też teraz zbrakło. Tyle czasu to robili więc tego nie porzucą tylko jakoś sklecą bo szkoda marnować kilka lat pracy.

Ale właśnie jak sobie nie radzą to niech przekażą robotę innym ludziom. Przecież jest tyle osób znających się na tym, że szkoda mówić. No ale jeżeli twórcy moda zamkną się w swoim mały świateczku i będą sobie dłubać na takim wielkim modem to wyjdzie owszem przez nich zrobiony ale w 2015. Może oni rzeczywiście chcą za wszelką ceną zrobić mod na własną rękę bez czyjejś pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz tłumaczem możne być każdy kto zna język i ma chęci + czas, resztę można się nauczyć Dołączona grafika

To nie takie proste, jak napisałeś. Spójrz, na takiej stronie jak nasza, która ma prawie 3000 userów, jest mniej niż 10 tłumaczy. Powinno być więcej, zgodnie z tym, co napisałeś. Równie dobrze można by powiedzieć:

Programistą może być każdy kto zna jakiś język programowania i ma chęci + czas, reszty można się nauczyć :wink:

Ale oczywiście to też nie jest prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programistą może być każdy kto zna jakiś język programowania i ma chęci + czas, reszty można się nauczyć :wink:

Ale oczywiście to też nie jest prawda...

Tak też można to ująć, czemu nie. Jednak nie chodzi mi o fakt nauki a taki że języka uczyli się kiedyś wszyscy pod przymusem, albo z własnej chęci dogadania się. A teraz taką wiedzę taki człowiek możne wykorzystać.

A programowania nikt nikogo nie uczy pod przymusem, a ludzi też są lenie i nie chce im się rozwijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat i w końcu konkretna data. :thumbsup:

No i ja go dlatego tak trochę do podświadomości przeniosłem. Ten mod tam jest, przez cały czas, czasami zdarzy mi się pomyśleć o nim, ale bardzo krótko, żeby nie narobić sobie niepotrzebnego smaku w przypadku jakiegoś niepowodzenia tworzącego go zespołu. Ale teraz faktycznie, wrzesień za pasem, a we wrześniu zapowiedziana premiera, więc...pozostaje mocno trzymać kciuki :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.