Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kamilxx2 napisał:

Na plus fabuła , spodobał mi się fajnie  wykreowany bohater  , rozmowy z postaciami których dialogi fajnie się czytało, nowe arty były fajne

Czyli jednak były jakieś pozytywny:biggrin: A tak na poważnie, to cieszę się, że zauważyłeś zarówno dobre jak i te nieco gorsze aspekty tej modyfikacji. 

Godzinę temu, kamilxx2 napisał:

pewne elementy które mnie strasznie wpieniały ,  które powodowały ze dostawałem kurwicy

Gdybym miał wymienić tutaj wszystkie mody, w których wpieniało mnie to lub tamto (owszem, jestem nieco wybredny, marudny? może troszkę:)) to nie wystarczyłoby nocy aby o tym opowiedzieć... W każdym razie znam cierpką gorycz głupoty i niespełnionych fantazji twórców tych bardziej lub mniej wybitnych modów do S.T.A.L.K.E.R.A.

Pozdrawiam cię serdecznie @kamilxx2 i życzę kolejnych udanych przygód w uniwersum naszej ulubionej serii.

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przestał(a) promować temat
  • 1 rok później...

Jedyne co zobaczyłem w tym modzie, to Skadowsk. Żałuję, że się nie udało, bo spodobała mi się panująca atmosfera na Zatonie. Kolejny wylot skutecznie uniemożliwia dalszą grę.

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CModelPool::Instance_Load
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrRender\ModelPool.cpp
[error]Line          : 111
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't find model file 'weapons\ak-74u\ak74u_bad.ogf'.

Chyba wiem w czym tkwi problem. Przyczyną jest repack, a o tym wspominał @gawron w tym poście

Niestety nie da się pobrać repacka, który kiedyś wstawił i w tym pies pogrzebany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego przy próbie odpalenia moda wywalało z logiem?:
 

Expression    : fatal error
Function      : CInifile::r_section
File          : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
Line          : 342
Description   : <no expression>
Arguments     : Can't open section 'wpn_ak74u_m1'

Zarówno w modzie wrzucanym na podstawkę, jak i w repacku.

Zainstalowałem repack.
Wrzuciłem paczkę broni @gawron i uruchomił się normalne.
Podjechałem do Skadowska... a tu wylot.

Expression    : fatal error
Function      : CModelPool::Instance_Load
File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrRender\ModelPool.cpp
Line          : 111
Description   : <no expression>
Arguments     : Can't find model file 'weapons\ak-74u\ak74u_bad.ogf'.

Taki jak u @Agrael
Paczkę od Sakcharova miałem odznaczoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zera zainstalowałem modyfikację w formie gamedaty zgodnie z instrukcją zawartą w #1. Za pierwszym razem rozpocząłem grę tylko ze spolszczeniem, za drugim razem nałożyłem na wszystko (jeszcze raz pobraną) paczkę z bronią. W obu przypadkach dotarłem do Skadowska, pogadałem z Bosmanem i zamówiłem herbatkę.

Spoiler

h.jpg

 

6 godzin temu, LisKot napisał(a):

Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego przy próbie odpalenia moda wywalało z logiem?

W pierwszym przypadku mod nie widzi sekcji odpowiedzialnej za Starego AK-74u, drugi log wskazuje na brak modelu tej samej broni. nie wiem dlaczego. Nie mam Twojej gamedaty, więc mogę tylko przypuszczać gryzące się modele broni (to w przypadku repacka), zgrzyt przy wypakowaniu lub niewłaściwą instalację.

Spoiler

Wspomniany stary mały akacz:

m1.jpg

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tom3kb napisał(a):

na pełnym dynamicznym jest mgła i nie ma tego przebijania lasu z dystansu, pewnie na statyce tylko takie kwiatki.

Nie grałem na pełnym dynamicznym, zazwyczaj gram na średnich ustawieniach. Możesz to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zmienił(a) tytuł na W piekle... "PSY"

@gawron

Skromna zawartość, ale lepsze to niż nic. 

Czy Stary po wypełnieniu dla niego zadań przed dostaniem się na bazę CzN będzie jeszcze do czegoś potrzeby?

Zaatakowały go zombiaki, które zabiłem i znów usiadł przy ognisku. Wracam z bazy Czystego Nieba, a on leży. Niestety nie można dać mu apteczki.

Spoiler

ss_daniel_05-16-24_20-17-13_(marsh).jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Agrael napisał(a):

Czy Stary po wypełnieniu dla niego zadań przed dostaniem się na bazę CzN będzie jeszcze do czegoś potrzeby?

Z tego co pamiętam Stary po załatwieniu bandytów przy wieży i wizycie na bazie czystoniebowców, będzie już tylko siedział przy ognisku i rozmyślał. W Twoim przypadku leżał🙂
 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję podpowiedzi. 

@mkk7 jak ogrywał moda, to wspomniał o Żeńce i wątku pobocznym. Gdzie znajduje się ta postać? 

Gdyby ktoś szukał dokumentów i prototyp grawi-działka w zadaniu "Sekretne sprawy", to zostawiam namiary. 

Spoiler

Pierwsze dokumenty: 

  • ss_daniel_05-23-24_16-44-07_(jupiter).jpg  ss_daniel_05-23-24_16-44-01_(jupiter).jpg

Drugie dokumenty: 

  • ss_daniel_05-23-24_16-47-50_(jupiter).jpg  ss_daniel_05-23-24_16-47-47_(jupiter).jpg

Grawi-działko: 

  • ss_daniel_05-23-24_16-54-19_(jupiter).jpg  ss_daniel_05-23-24_16-54-15_(jupiter).jpg

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.