Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Starika.. Ono jest na budowie, pod hangarem. Tam gdzie jet ten betonowy, otwarty kanał. Podejdź do niego, zeskocz na taki występ na jego końcu i po drugiej stronie zobaczysz drzwi. Po tym występie podejdź do nich. Pokaże Ci się opcja sprawdzenia. To wystarcza na zaliczenie zadania.  Jakbyś przez przypadek wlazł za drzwi, to się nie ruszysz. Trzeba stamtąd wyrywać. Ale sobie te drzwi zapamiętaj, bo to wejście do podziemi w jakimś zadaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@innowierca Skoro w gamedata\configs\text nie masz katalogu pol, to masz źle postawionego moda. Zobacz na zrzut.

Bez tytułu.jpg

W pobranym spolszczeniu w kat configs na samym dole musisz mieć plik localization.ltx, a jak otworzysz kat text, to w nim musi być katalog pol.

Skoro tego nie masz, to jak możesz mieć moda po polsku.

Weź i jeszcze raz, ale poprawnie nałóż spolszczenie. Skoro @Starika.. którego wpis jest nad Twoim, postawił moda po polsku, to znaczy się, że można.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za  cierpliwośc  wszystko jeszcze raz instalowałem  gra jest po polsku  ale dupa w momecie wgrywania  sa 4 kropki i gra zawiesza kompa skasowałem wszystkie savy niby powinno dziłac  ale nic

 

po prostu mnie  nie lubi ta gra

 

mam 2 godziny  dziennie  zeby sobie cos pyknac  ale  chyba wróce  do war thundera  tam przynajmniej wszystko działa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kondotier napisał:

@innowierca Skoro w gamedata\configs\text nie masz katalogu pol, to masz źle postawionego moda. Zobacz na zrzut.

Bez tytułu.jpg

W pobranym spolszczeniu w kat configs na samym dole musisz mieć plik localization.ltx, a jak otworzysz kat text, to w nim musi być katalog pol.

Skoro tego nie masz, to jak możesz mieć moda po polsku.

Weź i jeszcze raz, ale poprawnie nałóż spolszczenie. Skoro @Starika.. którego wpis jest nad Twoim, postawił moda po polsku, to znaczy się, że można.

 

tylko tam  foldery 2 pol i rus

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@innowierca Po pierwsze, nie cytuj całej mojej wypowiedzi.

Wywołaj tylko mojego nicka, w taki sposób. Wpisz małpę @ i następnie bez odstępu zacznij wpisywać kondotier. Zanim napiszesz całego, pojawi ci się rozwijane okno, a wnim ten nick. Klikasz w niego i on wskakuje do wpisu, z takim zamleczeniem, jak ten Twój. Teraz robisz odstęp lub przechodzisz do nowej linii i możesz pisać.

Tak wywoju również innych forumowiczów.

A skoro w katalogu text masz katalog pol, to w takim razie masz zły plik localization. ltx. Usuń ten co masz, a wklej ten:

localization.ltx

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za pomoc w końcu działa  ale nie że to ten plik  odistalowałem wszystko i zaczołem od poczatku nie wiem gdzie ale gdzies był byk  bo pliki  przegladałem tyle razy ze  z reszta w plikach możesz zmienic wszystko  od kilogramów do niesmiertelnosci

 a i tak dzieki jeszcze raz za cierpliwośc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@innowierca

Zwracam uwagę na pisanie po polsku. Duże litery, przecinki kropki obowiązują. Za brak administratorzy dają po łapkach.

Jeśli po wstawieniu mojego localization.ltx zadziałało, to widocznie miałeś go dla moda po rosyjsku.

Piszesz, że można grzebać w plikach. Przyhamuj z zapędami.

Grałeś w poprzednie części tego moda? Widzi mi się, że nie, bo w Odmiennych Światach zobaczył byś fioletowy napis na cały ekran:

"Dla cziterów z Zonie miejsca nie ma"

I każdy kto w modzie dokonywał cziterzenia, kończył grę przed czasem. Próbowano znaleźć tego antyczita, lecz niestety, bezskutecznie.

Nie pogrzebałeś i Ty, zanim uruchomiłeś moda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@innowierca  Jeśli to ma być tylko zwiedzanie, to sobie do tego wybrałeś najmniej odpowiedniego moda ze wszystkich jakie są. Zwiedzisz 3 - 4 lokacje i mod cię zablokuje, bo tu teleporty zależne są od wykonanych zadań. Nie zrobisz zadań, nie masz teleportów. Wejdziesz na lokację i już z niej nie wyjdziesz. I wtedy też będziesz miał przyjemność? A z Odrodzonych można mieć przyjemność i to wielką, ale trzeba zagrać od początku.

Do zwiedzania, to masz CoC lub Dead Air.

Źródło, to przekładając na język książkowy, jest drugim tomem drugiej części. Pierwsza część to Artefakty Śmierci. Pierwszy tom drugiej części to Odmienne Światy.

Tak z ręka na sercu. Jak Ci udało się przejść początek moda, powiedzmy do otrzymania od Barmana Welesa, a od Azota zadania na Zwierzoboja. No i czy od Powinności dostałeś pancerz i broń?

 

@Starika.. Te korytarze w ciemnościach są jednakowe. Do robienia zrzutów, korzystaj z tego specjalnego oświetlenia z klawiatury numerycznej. Możesz też to wykorzystać do normalnej gry. Wiesz jak to się robi?

A z tego co widzę na zrzucie, to chyba w to przejście na prawo, za nim też w prawo i chyba przed takim rozwidleniem z lewej strony będzie drabinka do takiej zamkniętej kapciory. Próbowałem to znaleźć na poradniku Starego Stalka, ale on grał całkiem inaczej niż ja i nie mogłem się wstrzelić w jego poszukiwania. A na mapie powierzchni, nie wyświetlił Ci się znacznik?

Kto dał to zadanie? Jest określone, co to za dokument i nazwa artu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika.. A dlaczego grasz po rosyjsku?

Na tym zrzucie z informacjami masz taką, że aby trafić do tego dokumentu należy skorzystać z wykrywacza artów o dużym zasięgu. To logiczne, bo arta będziesz miał sygnalizowanego, więc i dokument się znajdzie.

A tym co było w Odmiennych Światach się nie sugeruj. Może Cię to tylko wprowadzać w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@innowierca Skoro zdecydowałeś się tu więcej nie zaglądać, to chyba jak w balladzie dziadowskiej "będę mówił do obrazu".

Ale nawet jeśli, to dziękuję za ocenę mojej osoby.

Sądzę, że paluszkiem Ci pogrożono za pisanie ciurkiem. Wiedz, że ja chciałbym wiedzieć co piszesz, bez domyslania się i zgadywania "co innowierca miał na myśli". A do tego służą duże litery, przecinki i kropki. Forum, to pewna forma klasztoru i tu obowiązuje regulamin i pewne zasady.

To nie Facebook ani inny Instagram , gzie sobie możesz pisać jak chcesz.

A na tym, że nie będziesz korzystał z forum i jego zawartości, to tylko Ty stracisz. Nie byłeś łaskaw nic powiedzieć jakie masz obycie z grami stalkera i ewentualnie modami do nich. Odpowiedzi dla Ciebie, były więc też na wyczucie. Jest masa forumowiczów-podgladaczy, którzy korzystają z modów forum i nie robią wpisów. Bądź jakiś czas takim, a z czasem zmienisz zdanie.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika..  Przecież Ci pisałem o oficjalnym czicie oświetlenia, zainstalowanym w modzie przez samego ERa. Korzystałem z niego i moda ukończyłem, czyli nie jest objęty antyczitem.

A robisz to tak. Podczas gry dajesz ESc i na ekranie menu klikasz 7 lub 8 lub 9 na numerycznej, i Entern. Masz jasno jak w dzień. Czas "świecenia" jest zależny od akcji. Im bardziej bojowa, tym krócej.  Ale można to powtarzać bez końca. Musisz to wypróbować praktycznie. A klawisze 4, 5, 6, też musisz sprawdzić, usuwają mgłę jaka się pojawia np. przy teleportacji do Prypeci wsch. Rozjaśnianie obrazu możesz też stosować w dzień, jak masz bardzo pochmurno. Obraz podobny do takiego najlepszego, białego noktowizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier

Fakt, przepraszam nie ogarnąłem, ale teraz używam i jest o niebo lepiej.

Mam jednak malutki problem, robiłem hurtowo misje dla najemnika i zrobiłem bardzo dużo. Wiem jednak, że zostały mi jeszcze misje np na grzyba czy na złotą rybkę i wiem, że dają je chyba tylko Wolnościowcy a mi został jeden jedyny samotny lider oddziału na MW a reszta została wybita przez Monolitowców. Zrobiłem zadanie na deskorolkę a delikwent więcej nie chce dać i nie bardzo wiem co począć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.