Skocz do zawartości

Człowieczy Los Krok w Nieznane: Deja Vu


Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem. No cóż. Mod bardzo długi, naprawdę długi jak pisał @kondotier. Będąc w połowie myślałem, że to koniec. W modzie brakuje jednak, moim zdaniem, tematu przewodniego, który wprowadza większą tajemniczość i napięcie do końca gry. Ale grało się fajnie i to jest najważniejsze choć fabuła prościutka. To o czym wspominałem we wcześniejszych postach - walenie po pysku - kompletnie chybiony, denerwujący pomysł, tym bardziej, że wystarczyło odejść kilka kroków, wywalić nadmiar sprzętu i spokojnie porozmawiać. Trudno. Poza tym, bardzo stabilny. To też duża zaleta. Bardzo kolorowe i dobre oświetlenie w nocy. To świetny pomysł, bo w niektórych modach noc nadaje się tylko do spania, a tak mamy te same lokacje, ale zupełnie inaczej wyglądające. Godny polecenia.         

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie gram i jestem jak na razie zachwycony. Nie chcę wiedzieć w którym momencie fabuły jestem, ale mam mały problem i chciałbym, żeby ktoś z Was naprowadził mnie na dobry tok myślenia.

Otóż poszedłem po tajną broń Monolitu, wróciłem do Barmana, który wysłał mnie do Sacharowa. Ten zażyczył sobie pazury czarnej chimery, więc mu je dostarczyłem i... już. Nikt więcej niczego nie chce. W PDA jedyne zadanie, jakie wisi, to odnalezienie zaginionego syna. Jeśli dobrze rozumuję, to muszę po prostu zrobić jeszcze jakiegoś questa, którego nawet nie ruszyłem, żeby historia poszła dalej, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś sensowne rozwiązanie na wylot przy wejściu na Generatory?

Cytat

Expression    : fatal error
Function      : CRender::texture_load
File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrRender\Texture.cpp
Line          : 295
Description   : <no expression>
Arguments     : Can't find texture 'aaz\actor\act_toliń'

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam wylot, gdy zabijam Monolitowca na CEA:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...les (x86)\thq\shadow\gamedata\scripts\xr_kamp.script:922: attempt to index field '?' (a nil value)
 

stack trace: Co poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam.Przy przechodzeniu do Leśnego Legowiska wywala mnie z czymś takim:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : _out_of_memory
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\xrDebugNew.cpp
[error]Line          : 359
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Out of memory. Memory request: 72230 K
 

Miałem to samo przy wejściu na Generatory ale po poprawieniu nazwy pliku textures\aaz\actor\  wszedłem. Grałem prawie cały czas na dynamicznym oświetleniu i nie było problemów (tylko z przechodzeniem na niektóre lokacje). Zmieniłem na statyczne , zmniejszyłem ustawienia i nic.Mój "sprzęt" to

Core dwa duo 2,5 GHz

RAM 2 GB

Radeon hd6350 512 MB.

Pamięć wirtualną zwiększałem od 5 GB do nawet 8 GB.Nic nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tybet64- 2GB RAM na tego moda, to sporo za mało. Plik wymiany ( pamięć wirtualna ) możesz zwiększyć nawet do 12 GB, o ile masz na tyle wolnego miejsca na dysku. Ale to bardzo spowalnia wczytywanie. No i jeszcze ten nie za mocny procesor.

Na lokacji już będzie trochę lepiej. Może ktoś kto ma tego moda zainstalowanego, wejdzie Ci do lasu, ale przy wychodzeniu będzie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 GB jest akurat bo(u mnie, 6-y rok przebiegu):

Całkowita pamięć fizyczna    2 048,00 MB
Dostępna pamięć fizyczna    960,89 MB
Całkowity rozmiar pamięci wirtualnej    2,00 GB
Dostępna pamięć wirtualna    1,96 GB
Obszar pliku strony    4,85 GB

XP SP 3

Tylko, że - alternatywa - albo dasz nisko tekstury i inne takie podobne, na maksa pole widzenia albo lepszy sprzęt i masz 10000 odcieni zieleni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Legowiska pójdę z innej lokacji to może przejdę bo teraz próbowałem z Wysypiska.Ale przynajmniej na Generatory wchodzę.Też trochę jest do zrobienia.Chciałbym go całego przejść bo jest rzeczywiście super.

Dobre jest to lanie w zęby jak jestem przeładowany.Na początku nie wiedziałem co jest grane i zacząłem grać od nowa ale na szczęście poczytałem i się dowiedziałem za co w pysk dostaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tybet64- Spróbuj takiego myku. Na posterunku Powinnościowców zostaw jak najwięcej z posiadanego ekwipunku. Będąc blisko teleportu na Wysypisku, zrób twardy zapis. Wyjdź z moda. Z katalogu zapisów wszystkie inne zapisy usuń, lub gdzieś przenieś. Zrestartuj komputer. Uruchom moda z tego zapisu co Ci został i przejdź na nową lokację. Jak się uda przejść, zrób parę kroków do przodu i dopiero wtedy zapisz. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic z tego.Coś mi się zdaje że to będzie coś innego niż brak pamięci.W innych modach jak przechodziłem na Legowisko to też mnie wywalało ale po wgraniu autosave'a zaskakiwało.Znajdę gdzieś mapkę z przejściami na Legowisko/? Może to z Wysypiska jest jakieś felerne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Coś a propos Legowiska. Dla tych, którzy będą mieli coś podobnego. 

Pykam w moda po raz drugi i mam ten sam problem. Brak dialogu z Miedzianym, ojcem Leonidem i hersztem bandytów. Rozwiązanie jest jedno. Save w pobliżu postaci i wczytanie go. Jeżeli zrobimy save'a nie widząc NPC-a dialog nie zaskoczy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.