Skocz do zawartości

Człowieczy Los Krok w Nieznane: Deja Vu


Rekomendowane odpowiedzi

To na pewno nie jest ekran startowy dla Deja vu. Już samo rozmieszczenie opcji menu nie tam gdzie trzeba, to pokazuje.

No i nie ten zespół tłumaczy. Skąd pobierałeś spolszczenie?

DODANO.

Tak powinien wyglądać ekran startowy. Jest w spolszczeniu z naszej pobieralni.

5956d739626f6_ui_mainmenu-Kopia.thumb.jpg.4205adaea6e6bc7cb142efd2fae0b5a4.jpg

Aby go mieć w grze, możesz dokonać podmiany w gamedata\textures\ui , wklejając tam poniższy plik .dds

ui_mainmenu.dds

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Ale i tak muszę zainstalować od nowa podstawkę bo coś się stało z modem.Nie miałem żadnego dialogu z Powinnością w Barze.

Moda pobrałem z Mega. Wszystko jest w nim OK, ten plik .dds też jest więc chyba nie doczyściłem po Upadłej Gwieździe.I jeszcze jedno pytanie- które to są shadery dla badziewnych kompów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tybet64 - do znudzenia piszę, aby nie stawiać modów na podstawce, ale na jej kopii. Unika się wtedy takich problemów z niedoczyszczeniem, jak Twój.

Znajdź temat o wielu modach na jednej podstawce i tam masz opis jak przygotować kopię podstawki pod moda. Szczególnie rozchodzi się o zrobienie prawidłowo skrótu pulpitowego ( dla każdej podstawki robi się go inaczej ) i dokonania zmian w fsgame.ltx skutkujących zapisami w katalogu moda, o ile sam mod już takich zmian nie wprowadził.

A o słabe kompy, to nie pamiętam gdzie były te fixy. Może ktoś inny Ci na to odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak to musiało być przedwczesne bo teraz już jest (dopiero po spotkaniu z Sienią w Wiosce Pijawek).

Ale mam inny problem.Na Czernobylu pojawia mi się takie coś

fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ... shadow of chernobyl\gamedata\scripts\xr_kamp.script:922: attempt to index field '?' (a nil value)

Jak wchodzę już na elektrownię i spotykam monolitowców. Wcześniej ( przed bramą) jak tłukę psy to wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że tam były ale nie chcą się pokazać.Zresztą i tak skończyłem bo niestety żadnym sposobem nie mogę wejść do Legowiska. OUT OF MEMORY i fajrant chociaż prawie cały czas jechałem na pełnym dynamicznym , obładowany jak wielbłąd i nic się nie działo. Poprzednio też tak miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.Mam problem z zadaniem od Pana Marcepana, rozmawiałem z Brodaczem i dostałem od niego zadanie znalezienia schowka z butelką whisky , który ma być gdzieś w okolicy około 20-25 metrów. Latam jak kot z pęcherzem po lokacji Bar, znalazłem nawet schowek o którym mówił Barmam (znajduje się on w okolicy posterunku przy wejściu do lokacji Dzicz, na jednym z kontenerów za posterunkiem, trzeba wskoczyć i w skrzynce jest schowek ), natomiast miejsca schowka z butelką whisky dla Brodacza nie mogę skojarzyć. Nie pomógł w tym nawet poradnik przejścia zamieszczony na forum. Przez które ogrodzenie trzeba przeskoczyć i gdzie ten kontener z węglem?

Mod zapowiada się ciekawie i z chciałbym go skończyć, ale znajdowanie schowków daje w kość.

Edytowane przez Gość
doisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety @pająk223 trzeba się ze schowkami pomęczyć. Ale poradnik to podstawa.

Przed wejściem na Dzicz idziesz na lewo. Musisz przeskoczyć płot. Dochodzisz do płyt betonowych ustawionych pionowo. Nad nimi jest daszek, a na daszku schowek z butelką. Najważniejsze abyś w którymś miejscu, obojętnie w którym przekroczył granicę Baru (oczywiście od strony Dziczy), a wtedy dojdziesz do tego miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DaarMoo napisał:

Niestety @pająk223 trzeba się ze schowkami pomęczyć. Ale poradnik to podstawa.

Przed wejściem na Dzicz idziesz na lewo. Musisz przeskoczyć płot. Dochodzisz do płyt betonowych ustawionych pionowo. Nad nimi jest daszek, a na daszku schowek z butelką. Najważniejsze abyś w którymś miejscu, obojętnie w którym przekroczył granicę Baru (oczywiście od strony Dziczy), a wtedy dojdziesz do tego miejsca. 

Wielkie dzięki DarMoo. Sprawdzę Twoją poradę jutro. Na razie wrócę do filmu "Marsjanin".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pająk223 - jest klasyczne przejście - około 80% do cieni - za siatkę, idąc z wysypiska(swałki) do baru po lewej masz siatkę, idziesz po wzniesieniu koło rowu do siatki i z lekkiego rozbiegu przeskakujesz za siatkę, potem naokoło do w/w śmietnika koło wyjścia bar-rostok.

183066093.jpg

183201859.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, vidkunsen napisał:

Pająk223 - jest klasyczne przejście - około 80% do cieni - za siatkę, idąc z wysypiska(swałki) do baru po lewej masz siatkę, idziesz po wzniesieniu koło rowu do siatki i z lekkiego rozbiegu przeskakujesz za siatkę, potem naokoło do w/w śmietnika koło wyjścia bar-rostok.

183066093.jpg

183201859.jpg

Wielkie dzięki i dla ciebie Vidkunsen. To już kojarzę przeskok przez siatkę tam na wzniesieniu gdzie były ślepe psy z moda ukryte ścieżki, ale będę  próbował jutro. A"Marsjanin" strasznie przeciętny. Widziałem Kiedyś "Apollo 13", "Marsjaninowi" daleko do niego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję i od razu przechodzę  do meritum i tu mam następujące pytanie. Na wysypisku robiąc zadanie dla Biesa eliminacji bandytów za które otrzymałem od niego AK-47 Zona, przy jednym z bandytów znalazłem notatkę zatytułowaną "Notatka Fimki" mówiącej o schowku, który ma się znajdować naprzeciwko  dwóch wozów strażackich. Na cmentarzysku pojazdów jak wchodzi się od wysypiska po prawej stronie są dwa wozy strażackie, ale schowka nie znalazłem - kombinuję, żeby poszukać na tej kupie śmieci i złomu dokładnie na przeciwko tych wozów strażackich. Ponieważ jest tam duża radioaktywność, odłożyłem to na później, gdy będę lepiej zabezpieczony przed radioaktywnością. I w związku z tym moje pytanie, czy rzeczywiście znajdę tam schowek Fimki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Sierioża. Zacząłem przeglądać regulamin, na razie rzuciłem okiem na pierwszych kilka akapitów i tutaj nie zrozumiałem jednej kwestii - w związku z czym mam pierwsze pytanie dotyczące regulaminu. Tutaj moje  następne pytanie - gdzie na forum mogę o tym napisać i zadać to pytanie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję i proszę o cierpliwość. A pod podany odnośnik nie omieszkam tam zajrzeć.

Witam znalazłem pierwszy schowek Pietki Gracza (tego stalkera z budki przy zawalonym tunelu w bazie wolności na magazynach wojskowych) - znajdował się on w skrzyni z jednym z btr-ów, tym pod zdezelowanym dachem na łuku drogi wewnątrz bazy (stoją tam dwa - jeden przed dachem i drugi pod dachem i w tym jest). Jak obejdziecie na przykucnięciu btry zauważycie, że mają otwarte włazy ewakuacyjne w podwoziu, wystarczy w nie wskoczyć na przykucnięciu tym głębszym i jesteście wewnątrz. I dostałem namiar na następny schowek, jest w lokacji Bar - dostałem zdjęcie od Pietki, ale nic mi ono nie mówi. Może Wam się poszczęściło i znaleźliście ten schowek? Jeżli tak może pidzielicie się informacją? Z góry dziękuję.

Edytowane przez Gość
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.