Skocz do zawartości

Człowieczy Los Krok w Nieznane: Deja Vu


Rekomendowane odpowiedzi

Może teraz -    https://yadi.sk/d/zyLoC8QleRp2Y  Pojawił się taki napis - Превышен лимит на скачивание файла. Вы можете сохранить его только на Яндекс.Диск

 

Znaczy to - Przekroczono limit, aby pobrać plik. Można zapisać go tylko na Yandex.Disk

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox

I gitara, teraz mogę pobrać. Dzięki @smox, już się szykuję na spolszczenie. :)

Ps. Zgłosiłbym się na testera spolszczenia, ale ja raczej wolno gram i niezbyt systematycznie, a wam pewnie zależy na ludziach z dużą ilością czasu, żeby to w miarę szybko przetestować i wypościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom3kb z tym testowaniem to masz racje i nie ma na to reguł/y gdyż ktos kto: ma duzo wolnego czasu połączonego z wolą i chęcią grania w ten a nie inny mod/grę, przedział wiekowy nieistotny z w/w powodów.

ja no cóż mam na głowie 2 kindery skowyra itd itp nie mam czasem w ciągu dnia czxasu na odpalenie kompa a tu wskazany ktoś tak między 25 - 30 lat, samotny lub z kobitą informatykiem ;)

 

http://kaifolog.ru/uploads/posts/2015-01/1422450707_011.jpeg

 

http://kaifolog.ru/uploads/posts/2015-01/1422450726_035.jpg

 

przemyslałem propozycję od innych i mogę tekst tłumaczyć ale grac i sprawdzać spolszczenia to fajne zajęcie ale pracochłonne .

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiliśmy wstawić spolszczenie jako betę do ogólnych testów. Mod jest olbrzymi i testowanie zajęło by nam sporo czasu. Trochę błędów już poprawiliśmy sami i przy pomocy @jurka48 i @Cichego.

 

Jeżeli podczas gry zauważycie błąd lub coś co waszym zdaniem należy poprawić, to proszę wstawić screena. Poprawimy i jeżeli będzie potrzeba, to wydamy patcha.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się zdarzyć, że nick NPC jest inny niż w ten w dialogu, jakim GG się do niego zwraca. Ale to nie jest błąd tłumaczenia, lecz zamiar autora moda. Np. Łukasz w dialogach był Pałyczem. Prof. Piestriecowa, nagle stawała się Niną. Ale to już musiało zostać, zgodnie z fabułą. Staraliśmy się to wyeliminować gdzie było można, ale gdzieś jakiś drugoplanowy NPC mógł się prześliznąć. Grający musi więc dokładnie czytać dialogi, aby zorientować się, kiedy osoby scenariuszowe przechodzą na "ty". Bo zgodnie z założeniem moda, o czym świadczy tytuł, prawie wszyscy już się kiedyś w Zonie spotkali.

 

I przyjemnego spędzenia czasu z modem, na dłuuugie tygodnie, lub nawet miesiące grania. Żartobliwie mówiąc, gimnazjaliści mogą z nim do matury doczekać.

Ale na prawdę warto. Kto zagra w niego, nie pożałuje.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie wygląda ten mod na high ustawieniach. Taki śliczniutki :)

Ciekawe czy mi się uruchomi na średnich albo low na badziewnym kompie na wsi. To bym sobie pograł w weekend.

Tam po spaleniu podzespołów mam 2x2.2 Ghz i grafikę mgpu 9100 bodajże 256 (512)Mb.

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tom3kb - początek moda na pewno pójdzie. Gorzej będzie gdzieś za jego połową, bo wtedy dla płynności gry trzeba zejść sporo z ustawień. I mogą być wyloty z braku pamięci przy wchodzeniu np. na Generatory. No i: albo przegrać sobie początkowe zapisy do innego katalogu, albo je pousuwać, aby nie obciążały pamięci. Po takim zabiegu, start moda przy wczytaniu zapisu, bardzo przyśpiesza. I fps-y rosną. Trochę przyciemniawy jest wtedy obraz, ale rozjaśnienie prawie na maksa pozwala grać bez przeszkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem odpaliłem moda na drugim kompie. Monitor 17" rozdziałka 1021x768. W grze jest ok ale menu główne i wszystkie ekrany ładowania są skaszanione. Zajmują tylko 25% ekranu. Górną lewą ćwiartke. Reszta ekranu to jakaś rozmyta zielono szara papka, pikseloza. W menu. Nakładają się też na siebie te wszystkie napisy "pakuje plecak" itd w czasie wczytywania, a ekran ładowania tak samo zajmuje 1/4 ekranu, reszta to paćka. Da się grać ;) Jakoś trafiam w przyciski wczytaj/zapisz. Miał ktoś podobny problem. Można to jakoś fixnąć czy po prostu te ekrany nie są przygotowane do takich małych rozdziałek. Na drugim kompie w 1920x1080 było ok. Także spitolone są ikony przedmiotów. W ogóle z dupy, po cięte, nie od tych przedmiotńw. Wrzuce moda jeszcze żeby mieć pewność czy nie zapomniałem o fixie, którymś lub coś. Napiszę za jakś czas.

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem odpaliłem moda na drugim kompie. Monitor 17" rozdziałka 1021x768. W grze jest ok ale menu główne i wszystkie ekrany ładowania są skaszanione. Zajmują tylko 25% ekranu. Górną lewą ćwiartke. Reszta ekranu to jakaś rozmyta zielono szara papka, pikseloza. W menu. Nakładają się też na siebie te wszystkie napisy "pakuje plecak" itd w czasie wczytywania, a ekran ładowania tak samo zajmuje 1/4 ekranu, reszta to paćka. Da się grać ;) Jakoś trafiam w przyciski wczytaj/zapisz. Miał ktoś podobny problem. Można to jakoś fixnąć czy po prostu te ekrany nie są przygotowane do takich małych rozdziałek. Na drugim kompie w 1920x1080 było ok. Także spitolone są ikony przedmiotów. W ogóle z dupy, po cięte, nie od tych przedmiotńw. Wrzuce moda jeszcze żeby mieć pewność czy nie zapomniałem o fixie, którymś lub coś. Napiszę za jakś czas.

Ja miałem tak  jak oświetlenie ustawiałem na minimalne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram właśnie na statyku. ;) Boje się, że dynamicznego ten złom nie pociągnie. Może później sprawdzę, najwyżej tu będe młócił w soliankę, a w Deja Vu na wypasie w domu. Ps. Czy ten temat nie powinien teraz polecieć do modów Pl. Tak samo jak Spectrum project też chyba do modów Pl do Zewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązało ustawienie oświetlenia na dynamiczne i ustawienie opcji graficznych na średnie. Niestety ten komp nie wyrabia na takich ustawieniach z tym modem. Problem rozwiązało ustawienie oświetlenia na dynamiczne i ustawienie opcji graficznych na średnie. Niestety ten komp nie wyrabia na takich ustawieniach z tym modem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.