Skocz do zawartości

Człowieczy Los Krok w Nieznane: Deja Vu


Rekomendowane odpowiedzi

  Na wzgórzu faktycznie stoi dowódca -  miana nie pamiętam - niestety nie ma opcji dialogowych oprócz standartowych odzywek. Może ta wersja tak ma. A może któryś z  zaliczonych questów  go uaktywnia .Jak mniemam questy są wszystkie do wziecia - natomiast kolejnośc jest rózna u różnych graczy. Mam tylko nadzieje że nie bedzie tak jak w Soli - gdzie  obligatoryjnie należało niektóre zadania  odliczać w określonej kolejności.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nie - i pewnikiem to jest przyczyna. Dzieki.

 

Edit:

Aby nie pisać postu pod postem:

 Zrobiłem zadanie na trzy czaszki dla Mnicha  i nie wiem jak wydostac sie z CEA.Czyżbym  nie zrobił jakiegoś questu który uaktywnia powrót?

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleport wyjścia z CEA, o ile mody mi się nie nałożyły, jest w narożniku betonowego płotu, koło rozbitego helikoptera, zanim dojdziemy do mostu.

Druga możliwość, to brama z prawej strony za mostem, a nie ta na wprost.

Trzecia, to brama, na wprost wejścia do sarkofagu. Tam czasem bywa posterunek.

Za dużo tych modów w krótkim czasie :).

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z kolegów graczy zetknął się z takim problemem a mianowicie: w pewnym momencie gry mój domysł po pojawieniu się nowej postaci na lokacji a stało się tak na magazynach wojskowych i w barze gdy chcę przejść na inną lokację to się nie da, gra po prostu się wiesza przed końcem wczytywania albo wywala do pulpitu, ale przeważnie się zawiesza wczytywanie. Proszę Was o pomoc w rozwiązaniu problemu bo być może ktoś też taki miał albo wie jak go rozwiązać. Gra mnie zafascynowała a bez rozwiązania problemu ni hu hu. Oczekuję stalkerskiej pomocy!!!

 

@EDIT

 

Mam oto takie logi w wylotach:

FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line		  : 73[error]Description   : <no expression>[error]Arguments	 : LUA error: ...r. - shadow of chernobylgamedatascriptssak.script:8: attempt to index local 'actor' (a nil value)
FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line		  : 73[error]Description   : <no expression>[error]Arguments	 : LUA error: ... shadow of chernobylgamedatascriptsart_hit.script:286: attempt to index field 'actor' (a nilvalue) 
Edytowane przez Elkitrim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wylot i błąd występuje, gdy się ma w schowkach nagromadzone niezliczone ilości złomu, czy innych przydatnych, ale nie używanych przedmiotów. Jeśli w skrzyni przy barmanie masz pełno, to sprzedaj to ( wyrzucenie gdzieś, lub przeniesienie do innego schowka nie skutkuje ). W barze tych miejsc do przechowywania jest sporo i sumarycznie tak obciąża to pamięć, ze komputer nie wyrabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elkitrim - a spróbuj powiększyć swój systemowy plik wymiany. Skoro cały czas masz Lua, czyli brak pamięci na wymianę zawartości, to może pomóc. Przy modach systemowy plik wymiany ustawiony zgodnie z zaleceniami, czasem nie wystarcza. Obie jego wartości zrób jednakowe i ustaw na sztywno. Może to trochę spowolnić ładowanie, ale jest do przeżycia. Jak ci już nie będzie zwiększenie potrzebne, możesz wrócić do poprzednich wielkości.

Rada z autopsji.

Jest na forum temat jak to zrobić, jeśli tego nie wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - w związku z tym iż zdecydowanie meczy mnie "nieznośna lekkość" damage'u broni wystepujących w modzie - zwiększyłem o 100% hit power  broni. Niestety - niewiele to zmieniło. Wdzieczny byłbym za jakąś podpowiedż jak z  tych narzędzi zniczczenia  zrobic to czym powinny być - czyli one hit - one kill - oczywiście w obie strony. Mutanty i anomalie sa takie jakie byc powinny - czyli śmiertelnie grożne co mnie bardzo cieszy.

        I druga sprawa - ostatnio pzrenosząc się na lokację Legowisko - wywaliło mnie z gry z ciekawym komunikatem :

-[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daR_DStreams.cpp

-[error]Description   : (bytes_need<=mSize) && vl_Count

;gdyby komuś pojawiła sie taka informacja - zmiana ustawień z dynalicznych na statyczne - jest rozwiązaniem skutecznym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niestety nie pomogło zwiększenie pliku wymiany. Przeinstalowałem także moda 2 razy co również nie pomogło. Nadal mam wyloty związane z tym LUA. Czasami pojawi się wylot przez pogodę (a przynajmniej tak mogę wyczytać z logów) Jestem już prawie w połowie gry i do tego czasu nic się nie działo. Gra chodziła idealnie bez wylotów i zacięć. Na początku wyloty zaczęły się gdy na magazynach wojskowych pojawił się nowa postać questowa(nie mogę sobie przypomnieć nazwy tej postaci). To samo było w barze gdy pojawił się Senka. Poznaje również po tym że gra przestaje dobrze działać gdyż się zatrzymuje BioRadar. Próbowałem go wyrzucać ze slotu lecz gra nadal się wieszała/crashowała(to zdarza się na przemian). Nie mam pomysłu jak to naprawić. Może ktoś z was coś jeszcze dopomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=13056&hl=e:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrgamescript_engine.cpp&page=1

 

Spróbuj poszukac odpowiedzi  pod tym adresem.

Niestety znajomośc jezyka natywnego Stalkera - obowiązująca.Biorac pod uwage ilośc stron z wpisami (>60) - temat z problemami ma się dobrze :D .

W moim przypadku - bylo pomocne.

Pozdrawiam

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Czy tylko u mnie anomalia typu lejek jest niewidzialna? No bo co chwile się w nią Dołączona grafikai nie powiem denerwuje mnie to.

 

 

Regulamin pkt.

 

1. . Na forum zakazuje się:

  • [*]Zabrania się używania wulgaryzmów pod każdą postacią (kropki, gwiazdki). Jedyny wyjątek gdzie wulgaryzmy są dopuszczalne to dział "Twórczość Stalkerów".

@Allen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie irytuje w tym modzie co innego - pomimo tego, że dostaje się kombinezon z podwyższonym udźwigiem, to przekroczenie 75 kg zupełnie wyłącza możliwość biegu niezależnie ile mamy zapasu dopuszczalnego udźwigu. Za to fajnie się w tym modzie walczy i strzela, w żadnym innym modzie tak długo nie używałem dubeltówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • pacjent1972 przypiął/eła ten temat
  • 1 miesiąc temu...

Witam, włączając ostatnio grę, pod koniec ładowania , wywala mnie z takim errorem: 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : Ran out of memory
[error]Function      : CRender::texture_load
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrRender\Texture.cpp
[error]Line          : 356
[error]Description   : D3DXCreateTextureFromFileInMemoryEx ( HW.pDevice,S->pointer(),S->length(), D3DX_DEFAULT,D3DX_DEFAULT, IMG.MipLevels,0, IMG.Format, D3DPOOL_SYSTEMMEM, D3DX_DEFAULT, D3DX_DEFAULT, 0,&IMG,0, &T_sysmem )
[error]Arguments     : d:\gry\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\textures\ui\ui_icon_equipment.dds

stack trace:


 

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.