Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za post pod postem ale po edycji post się nie "podbija".

Skończyłem moda, tak jak mówiono jest lekki, łatwy i przyjemny. Nie będę się za dużo rozpisywał o wadach i zaletach ale wadą są ewidentnie mętne, proste dialogi, marne zakończenie i modele NPC z Resident Evil  pewne drażniące szczegóły. Nie mniej jednak mod był niczego sobie.

A i wiadomość dla tłumaczy, mogę przerobić te napisy zakończeniowe żeby zawierały spolszczony tekst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Stalkerzy!

Od jakiegoś czasu śledzę sobie to forum, podbieram co lepsze kąski modowe i pogrywam... wreszcie doszedłem do wniosku, że może czas się nieco "dosocjalizować" i wpadłem pogaworzyć, ponarzekać i powymieniać się spostrzeżeniami. Z czasem może coś więcej - to już wyjdzie w praniu ;) Od lat nie udzielałem się na żadnym forum, więc czuję się trochę dziwnie, jakbym nieco odmłodniał... ale biorę to za dobrą monetę.

Tymczasem skończyłem kilka godzin temu Tajną Drogę i, szczerze mówiąc, bawiłem się przednio. Poziom trudności był troszkę niski, ale nie jestem wybredny; żaden ze mnie stalkerowy wymiatacz. Podobnie jak jeden z użytkowników, skusiłem się na cacko u Antykwariusza i była to miłość od pierwszego wejrzenia, aż do finału gry. Z małą przerwą na miniguna od Witalicza, bo pobiegałem sobie po MW i ATP siejąc radosne spustoszenie wśród lokalnej fauny :) Jedyne, co średnio przypadło mi do gustu to Bagna... Jakoś tak ponuro, pusto i w zasadzie nudno: przynieś, wynieś, wybij, weź fleszkę, uciekaj bo emisja, wpadnij do Czystego Nieba, a potem do Sidora. No i wizyta u doktora - mówi, że musiał zdjąć ze mnie kombinezon, bo ten stracił właściwości. Patrzę - faktycznie nie mam tego od Sacharowa (był w ekwipunku), ale na sobie dalej miałem PSZ-9d, w stanie niepogorszonym.

Jedynym zadaniem, jakie do końca wisiało w PDA było przyniesienie konserw na posterunek w Kordonie - nie miałem na to nerwów, a potem jakoś wyleciało mi z głowy. Chłopaki sobie poczekają... :)

Generalnie mod oceniam jak najbardziej pozytywnie - nawet wieczny nadmiar gotówki mi nie przeszkadzał. Grafiki nie oceniam, bo z uwagi na mocno średni sprzęt, komfortowo grało się na oświetleniu statycznym, przy nieco podciągniętych suwakach. Praktycznie zero wylotów, kilka na ATP i wku@#$% DOKŁADNIE 23 na CEA, ale wracałem, bo jakoś podkład muzyczny komponował mi się dobrze z wydarzeniami i chciałem wiedzieć, jak to się skończy.

I słowo do tłumaczy - świetna robota! Wiem, że nie mówię tego pierwszy ani nawet setny raz, ale naprawdę kawał dobrze wykonanej pracy. Jak zawsze :) Jedyny błąd jaki troszkę napsuł krwi to ten z plecakiem w pobliżu bagna - ktoś również o tym pisał.

PS: całego moda czekałem na wizytę w Barze, bo chciałem opchnąć graty Barmanowi - lubię z nim robić interesy. Jakież było moje zdziwienie, że nigdy tam nie trafiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Sierioża napisał:

Czołem Stalkerzy!

Od jakiegoś czasu śledzę sobie to forum, podbieram co lepsze kąski modowe i pogrywam... wreszcie doszedłem do wniosku, że może czas się nieco "dosocjalizować" i wpadłem pogaworzyć, ponarzekać i powymieniać się spostrzeżeniami. Z czasem może coś więcej - to już wyjdzie w praniu ;) Od lat nie udzielałem się na żadnym forum, więc czuję się trochę dziwnie, jakbym nieco odmłodniał... ale biorę to za dobrą monetę.

...

Jak rozumiem grasz tylko po rosyjsku? Bo skoro jesteś od 17 godzin na ST to nie mogłeś pobierać Spolszczeń jako nie zarejestrowany użytkownik ST? Wychodzi więc na to że te wszystkie opinie jakie dziś wstawiłeś to gra w mody po rosyjsku. Musisz być doskonałym graczem Stalkera, szkoda że tak późno się tu pojawiłeś. Jestem pod wrażeniem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, pacjent1972 napisał:

Jak rozumiem grasz tylko po rosyjsku? Bo skoro jesteś od 17 godzin na ST to nie mogłeś pobierać Spolszczeń jako nie zarejestrowany użytkownik ST? Wychodzi więc na to że te wszystkie opinie jakie dziś wstawiłeś to gra w mody po rosyjsku. Musisz być doskonałym graczem Stalkera, szkoda że tak późno się tu pojawiłeś. Jestem pod wrażeniem.

 

Odpowiedziałem w temacie o Fotografie, a co do rosyjskiego: kij z byciem doskonałym graczem, ale nauczyć się rosyjskiego chociaż w stopniu podstawowym - to już byłoby coś... to plany na całkiem nie tak daleką przyszłość. Ale, również w Fotogragfie, obiecałem pokutę, więc proszę o rozgrzeszenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzik zakończony choć pograło by się chętnie dalej :), trochę dłużej zeszło bo równolegle tłukłem zombiaki w Dying Light The Following.

Mod jak najbardziej godny polecenia, ani za trudny ani za łatwy taki w sam raz, grafika też przyjemna choć czasami trzeba przejść na statyczne oświetlenie ze względu na wyloty. Fabuła ciekawa i wciągająca, można spotkać pod koniec Striełoka i Ducha, kombinezony do wyboru do koloru tak jak i broń, czyli dla każdego coś miłego i kilka panienek w zonie dla równowagi :rolleyes:

ss_mkk7_02-18-16_19-37-29_(atp_for_test22).jpg

ss_mkk7_02-23-16_19-28-13_(l11_pripyat).jpg

ss_mkk7_02-23-16_20-55-47_(warlab).jpg

ss_mkk7_02-23-16_20-11-07_(l12u_sarcofag).jpg

ss_mkk7_02-28-16_20-59-56_(generators).jpg

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bagna i tak trafisz w pewnym momencie idąc zgodnie z fabułą, wtedy zaliczysz zadanie na doktora. Było wcześniej w postach o rus wideo poradniku na You Tube, tam nawet nie znając języka jest wszystko ładnie pokazane, nie sugeruj się tylko zadaniem na oddanie fleszki na agro według poradnika bo przegapisz moment w którym to zdanie można jeszcze wykonać później już to będzie nie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.