Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mały błąd w spolszczeniu, w Dolinie Mroku z pomoc stalkerom atakowanym przez mutanty na farmie (tam gdzie nam normalnie chcą wcisnąć Gausa za 8 stówek) dostajemy karabin maszynowy BAR, w opisie jest, że jest przerobiony na amunicję 7.62x51, a w rzeczywistości strzela amunicją od kałasza czyli 5.45x39 i ich wersją BP. W sumie pierdoła no ale niech już będzie, że i ja coś znalazłem ;)

2.jpg

Ps: w tym queście udało mi się wyłudzić dwa razy tą nagrodę ;)

 

@edyta

A dlaczego jak dostajemy info o schowku, przybiegamy w miejsce markera to czasami schowek jest pusty. To taki feature tego moda?

Edytowane przez tom3kb
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

udało mi się wyłudzić dwa razy tą nagrodę

To nie jedyna taka sytuacja, pełno tego jest, wszystko przez nieprzemyślaną budowę dialogów.

Cytat

A dlaczego jak dostajemy info o schowku, przybiegamy w miejsce markera to czasami schowek jest pusty

Przecież w podstawce też tak było.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ranger801 napisał:

Przecież w podstawce też tak było.

Panie, a bo ja pamiętam jak było w podstawce, kiedy w czystego Stalkera ja ostatni raz grałem ;)

Teraz mnie wkurza, że mi cały czas wyje Kontroler w tej Dolinie Mroku, był w tej grupie co atakowały tych stalkerów. Nie mogę znaleźć ciała, ale zginął tylko dźwięk się tak zapętlił, gdzieś już kiedyś tak miałem w jakimś modzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie mogę znaleźć ciała, ale zginął tylko dźwięk się tak zapętlił, gdzieś już kiedyś tak miałem w jakimś modzie.

Zakończ grę > Wczytaj grę

Cytat

Panie, a bo ja pamiętam jak było w podstawce, kiedy w czystego Stalkera ja ostatni raz grałem

Panie ja tys już nie pomiętom kiedy w podstawkę grałem ale to akurat pamiętam.

Edytowane przez Ranger801
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, tom3kb napisał:

Panie, a bo ja pamiętam jak było w podstawce, kiedy w czystego Stalkera ja ostatni raz grałem ;)

Teraz mnie wkurza, że mi cały czas wyje Kontroler w tej Dolinie Mroku, był w tej grupie co atakowały tych stalkerów. Nie mogę znaleźć ciała, ale zginął tylko dźwięk się tak zapętlił, gdzieś już kiedyś tak miałem w jakimś modzie.

Też tak miałem, dopiero opuszczenie DM pomogło. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też naszukałem się tych schowków. Chcę od razu zdementować, że jeden z plecaków (wydaje mi się, że wszystkie mają kolor czarny) nie jest w piwnicy. Faktem jest, że jeden jest na takim metalowym czyś koło wieży ciśnień, drugi na drzewie koło głazów, a trzeci w mieszkaniu na podłodze.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość, podniesienia tej kwoty jaką handlarze mają na jedną sesję handlu? Choćby tylko jeden.

Tak aby np. można było sprzedać ten km, który można kupić od Andrzeja na Agro? Powód, brak mozliwości kupna do niego amunicji.

Wiem, że można też amunicje dodać do sprzedaży, ale mogą być chętni, na zmianę uzbrojenia, co w tym modzie dodaje kolorytu.

A i obie możliwości, też nie byłyby czymś złym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy NPC ma coś takiego:

<money min="100000" max="200000" infinitive="1"/>

Czyli minimalną i maksymalną ilość pieniędzy, można by po prostu pododawać handlarzom przy każdej sumie po jednym lub dwóch zero na końcu i gotowe. Prosta robota tylko trzeba znać nazwy handlarzy.

A jeśli chodzi o amunicję to w sumie to też nie dużo roboty i nawet nie kolidowało by to z wyższą granicą pieniędzy u handlarzy.

Podsumowując, jeżeli ktoś jeszcze poprze zrobienie fiksa to go zrobię.

Edit:

Zrobię go.

Edit2:

Więcej pieniędzy u handlarzy:

https://yadi.sk/d/V5XPOlK_pEnpK

Nowa gra wymagana.

@kondotier

Cytat

Powód, brak mozliwości kupna do niego amunicji.

Jaka to jest broń?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pacjent - Kupiłeś u Andrzeja na Agro, km? A jeśli nie, to czy masz zapis na rozmowę z nim po zajęciu zakładu? Rozchodzi się  nazwę km, który za kupę kasy można u niego kupić i o nazwę amunicji do niego, aby Ranger mógł ją dodać do handlarzy. Na 1 stronie tego tematu, sam dół, , są moje screeny z tą pukawką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.