Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A dokładnie na najwyższym piętrze budynku z metalowymi schodami. To te drugie schody, bo pierwsze są zaraz na prawo po wyjściu spod przejścia pod budynkiem.

Edit// Jak sprawdziłem drugi raz, ten Skręt przemieszcza się w tym wskazanym budynku. Teraz był na samym dole, w pobliżu tego trupa, na prawo od tych szeroko otwartych stalowych wrót.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dziwne rzeczy u mnie być może u innych jest ok a mianowicie giną przedmioty z wyposażenia, znalazłem abakana z luneta a po jakimś czasie i wczytaniu kilku savów luneta zniknęła a na pewno jej nie zdejmowałem i nie sprzedałem, znaleziony tłumik założony na ta broń nic nie daje kałach dalej jest głośny, u sidora był do kupienia detektor anomalii i po kupnie kasa znikła a detektora w wyposażeniu nie było. Przy którymś zadaniu i tak go dostajemy ale u sidora on nie był taki tani więc szkoda kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtka czy płaszczyk - pierwszy żarcik moda: masz zadanie na wysypisku na wizytę po coś tam ...jesteś na złomowisku bierzesz zadanie i m.in. masz kwita na rozbójników na wysypisku - koło bajora z anomaliami.

To tu są po raz pierwszy numery z płaszczykiem i kurteczką, najlepiej nie brać zadania na rozbójników w kurtkach ale...ale co z fabułą, więc bądź niczym Antykiller, zabijaj tylko tych na których masz kwita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalker SoC z patchem 1.0004 v.rosyjska można pobrać z linku,który udostępnił @vidkunsen w temacie no dvd.Pobrałem i jest dobrze.Mam pytanie do tych co prześli całego moda.Jak wejść do Baru?Czy ktoś daje zlecenie na wejście do labu,które znajduje się na terenie Magazynów Wojskowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga co do spolszczenia w zadaniu od Szczura na znalezienie artu dla niego. W spolszczeniu jest na bagnach obok mostu a w oryginale na ile do brze pamiętam resztki rosyjskiego jest pod mostem. Różnica niby nie wielka ale przy szukaniu nawet do pół godziny. Z całym szacunkiem dla tłumaczy i ich pracy.

zadanie dla szczura pl.JPG

zadanie dla szczura rus.JPG

Edytowane przez mkk7
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wszystkie 3 schowki w wiosce na MW i chcę oddać zawartość zleceniodawcy. Niestety nie mam żadnej opcji dialogowej związanej z tym zadaniem. Sprawdzałem parę razy - jestem pewien że zabrałem ze schowków wszystko.

---Edit--
Mój błąd. Pominąłem jeden schowek obok wieży ciśnień. Goszanow zaliczył zadanie ;)

--
Musze się poradzić, Wyszedłem z Radaru wykonując tam każde zadanie i jestem znów na MW. Mam się udać do człowieka w chatce na bagnach. Tak czy siak mam zadanie na oddanie fleszki Andriejowi z Powinności i dokumentów dla Ropuchy z laboratorium. I teraz moje pytanie.. czy udać się do Ropuchy a potem do Agropromu kończąc te zadania czy spotkam ich jeszcze później na jakieś lokacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.