Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się wystarczy ubić jednego albo dwóch samjperów tak było u mnie i zadanie zaliczone. Warto na jantarze u naukowców przystąpić od razu do zadania na wybicie nowych mutantów na bagnie bo jak się za długo zwleka to wchodzą do środka ogrodzenia i nawet po zaliczeniu tego zadania później jest problem z zadaniem z  Krygłowem, dopiero wczytanie wcześniejszego sava pomogło. U mnie chyba nie zaliczę zadania dla Miti na znalezienie artów bateryjka i gwiazda wieczorna, bateryjkę mam a gwiazdą pojawia się dziwnie za brama w miejscu przejścia na bagna i nic nie pomaga, chyba tylko spawner do zainstalowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To standardowa procedura z wczytywaniem savów ale w tym przypadku nie pomaga, nawet z tymi dużo wcześniejszymi. Zawsze jest za bramą, próbowałem go granatami przerzucić bliżej ale nawet jak był blisko siatki w zasięgu wzroku to i tak nie był pokazany jako obiekt do wzięcia. Może faktycznie będzie gdzieś jeszcze dalej to się zaliczy to zadanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gwiazdę wieczorną dostałem od kogoś za zadanie na agropromie nie pamiętam już od kogo. Jeśli już koniecznie chcesz zespawnować artefakt to musisz:

 

  • Zrobić kopię pliku bind_stalker.script
  • do kopii w/w pliku dodać wpis poniżej następującej sekcji:
    function actor_binder:update(delta)object_binder.update(self, delta)

    dopisać należy funkcję:

    if not db.actor:object("af_night_star") then	alife():create("af_night_star", db.actor:position(), db.actor:level_vertex_id(), db.actor:game_vertex_id(), db.actor:id())end
  • po wprowadzeniu zmian i wczytaniu zapisu z edytowanym plikiem powinien nastąpić spawn artefaktu w ekwipunku.
  • Mając artefakt - robisz save i wychodzisz z gry.
  • przywracasz oryginalny plik bind_stalker.script
  • wczytujesz zapis z artefaktem w ekwipunku.
  • Dodatnia 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę Blask Księżyca dla Sacharowa? 

Zostało mi w zasadzie to jedyne zadanie na Jantarze, do labu nie ma wstępu bo psionika rozwala, choć kręci się tam samotnik którego to nie rusza. Proszę o pomoc. 

Edit: Odpuściłem szukanie artów dla Sacharowa, przejście znalazłem na poradniku YT, u mnie nie wyświetlił się jego znacznik w PDA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, na Wysypisku Pietrowicz za uratowanie córki Ani, daje nam niby detektor Anomalii DA -1, ale w inwentarzu nic mi się takiego nie pojawia. Czy to tylko taka ściema i np na minimapie będzie mi pokazywało jakieś anomalie albo będzie piszczeć jak się będę do jakichś anomalii się zbliżał?

@edit

Chyba działa to w ten sposób bo na minimapie pojawiają mi się anomalie niektóre.

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy wylot z logiem w tym modzie: 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : assertion failed
[error]Function      : _VertexStream::Lock
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\R_DStreams.cpp
[error]Line          : 44
[error]Description   : (bytes_need<=mSize) && vl_Count

Staram się grać na ciągłym zapisie ale problem jednak się powtarza, ponowne wczytanie gry nie pomaga. Zdarza się w rożnych miejscach Bagien. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny wypad może się zdarzyć na nowych lokacjach - podczas gry na pełnej dynamice oświetlenia. Leczy się przejściem na statyczne, lub zmniejszeniem odległości oświetlenia i widzenia w opcjach gry, prawie do skrajnego lewego położenia (minimum) i wtedy możemy grać na dynamice

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.