Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli czytać uważnie dialog, to on powiedział, że poszła w kierunku Rudego Lasu, panowie, a nie do Rudego Lasu. To jest różnica. Tu ten dialog:

Mam dziewczynę, nazywa się Nastia. Ostatnio pokłóciliśmy się i odeszła w stronę Rudego Lasu. Bardzo się o nią martwię. Odszukaj ją, proszę, i daj jej ten liścik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się te poradniki są bardzo dobre i pomocne bez znajomości języka rosyjskiego jednakże trzeba próbować grać po swojemu i starać się rozwiązywać problemy w modzie bo to daje satysfakcję z przejścia danego moda. W przypadku mocnych zagwózdek z zadaniem lub innych błędów związanych z fabułą wtedy posiłkować się poradnikami i oczywiści naszym życzliwym forum.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś próbował wrócić z gęstwiny leśnej od ropuchy na jantar? Na mapce niby jest zaznaczone przejście ale nie można go znaleźć w poradniku chyba gostek też miał z tym problem, zostało mi zadanie z fleszką dla Andrjea na agro i jeżeli jest to błąd to raczej to zadanie zostanie nie wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tędy droga. Zadania prowadzą na MW. W tego typu modach , takie zadania jak Andrieja, powinno się robić we właściwej kolejności. Jeszcze nikt nie praktykował gry, z wiszącym. Musisz sam zdecydować, co zrobić. Z MW wrócić na Agro, oddać fleszkę, czy od razu iść dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem tą modyfikacje i powiem szczerze, dawno nie grałem w tak dobrego moda. Bardzo stabilny, ciekawa linia fabularna choć nie miałem części fabuły bo w pewnym momencie gry poszedłem w złe miejsce i się nie udało już cofnąć. Szkoda jedynie, że nie ma freeplaya. 
Gratuluję także udanej polonizacji :) Oby było więcej takich modów! 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondotier z MW nie ma przejścia na agro jest na radar i atp, próbowałem przez atp i czerwony las ale też się nie da więc raczej przegapiłem właściwy moment na ukończenie tego zadania na szczęście nic istotnego do dalszej fabuły nie wnosi, trzeba by się dość daleko cofnąć w zapisach bo jestem po zadaniach na radarze i następne to już atp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pechowo że to przejście nie działa choć jest zaznaczone ale pewnie to jakiś błąd moda. Też tak myślę Agrael po sprawdzeniu rus poradnika video że to zadanko nie ma wpływu na resztę fabuły, jednakże szkoda że nie da się go już zaliczyć, taki mały niedosyt będzie po skończeniu moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kondotier napisał:

Oby było co tłumaczyć. Jak się 'modstroiciele" spiszą, to i przetłumaczymy.

W RBFF grałeś? A następnie trzeba w Odmienne światy.

Jakie mody masz dokładnie na myśli? Nic mi one nie mówią...

Szczerze mówiąc to był mój powrót do uniwersum Stalkera po Lost Alpha i bardzo na plus ten powrót, choć widzę, że teraz wychodzi zdecydowanie mniej modów niż to było kiedyś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, litosns napisał:

Gra wywala do pulpitu bez loga po jakimś czasie. Ale teraz działa.

Ja także miałem kilka wylotów bez loga. Myślę że to problem ze stabilnością na maksymalnych ustawieniach grafiki. Nie jest to problem sprzętowy z całą pewnością. To moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.