Skocz do zawartości

Powrót Legendy 0.9.2 - dyskusja ogólna


MaklerR

Rekomendowane odpowiedzi

@daniu  masz w nim fabułę i logicznie powiązane zadania. Fabuła różni się od dotychczas znanych. Jest ciekawa, ale wymaga myślenia.

Z CoCa są wybrane lokacje i część możliwości początkowego wyboru, potrzebna na potrzeby tego moda.

Graj spokojnie, nie zawiedziesz się.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Halborn Jeszcze jedna rada: sprawdź dokładnie PDA - zakładka "Wiadomości", odznacz "Pokaż nowiny", użyj opcji "Filtr daty". Są tam zapisane dialogi z poprzednich dni (a może nawet od samego początku gry - nie jestem pewien), więc Twoja rozmowa z Informatorem najprawdopodobniej gdzieś tam jest.

Edytowane przez A6AKAH
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wreszcie jakiś mod nie będący Mizerią.
Jak dotąd wrażenie pozytywne - Makarov jest skuteczny nawet przeciw wojakom, jeśli koncentrujemy się na ich makówkach na krótkim dystansie. 

W LR092 wróciło pikanie ostrzegające o obecności anomalii. To co nie wróciło to chrobotanie ostrzegające o promieniowaniu, także w naszym ciele. Miałem nieprzyjemny moment paniki gdy traciłem powoli zdrowie a detektor mówił o „zerowym promieniowaniu". Dopiero na Jantarze porównałem sobie inne detektory i kupiłem dokładniejszy wykrywacz promieniowania. W modzie też bardzo łatwo o Svaroga, albo kupujemy albo znajdujemy w schowku. To one są głównym powodem dla którego robimy zadania. Jak dotąd połowa z nich miała śmiecie ale za to ta druga pozwoliła mi się mocno obłowić.

W LR nasza ranga i reputacja rośnie jak na drożdżach, czego nie można powiedzieć o stanie naszego konta. Sprzątaczka w grze nie działa i mimo oznaczenia opcji, by „kasowało wyrzucone przedmioty" te nadal się pałętają na ziemi.  Wyrzucenie ich na ścieżkach innych postaci daje szansę na pozbycie się ich ale nie jest to pewne.

Jest problem znany z Misery 2 na Zewie Prypeci - atak mutantów ma za duży zasięg. Rekompensuje to małym obszarem bytowania mutanta 
po pojawieniu się go na mapie czy słabością wobec noża.
Paskudne respy - jak chimera wychodząca zza skały, którą mijałem i nic tam nie było.... stało się to w Czerwonym Lesie koło anomalii ognistej.
Do tego po niektórych ciężkich walkach zapisy potrafią się psuć na kilka zapisów wstecz. Zapisuję przez konsolę "save xxx".
Mimo że w grze jest perki jak i osiągnięcie (za 100tyś. rubli) to nie odczułem zwiększonego asortymentu sprzedawców, może poza Żabą?

Zdarzają się zadania które nie da się wykonać bo po przejściu na inne lokacje się anulują, nawet jeśli są to lokacje dzielące nas 
od miejsca docelowego. Przykładowo w Barze dostałem zadanie na obóz bandytów na Wysypisku Pojazdów, między Barem a WP jest Strefa Przemysłowa,
przejście na nią skutkuje anulowaniem zadania. To albo akceptowanie niektórych zadań powodowało wyloty, głównie te na pozbycie się kogoś.

Co jakiś czas Nieznani Stalkerzy w kombinezonach najemników z zachodnim uzbrojeniem pojawiają się w niektórych momentach, by gracz nie uśpił swojej czujności. 

Generalnie mod fajny bo cały czas się coś dzieje, gdzie w modach na bazie Misery panuje dołujące uczucie osamotnienia. 
 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
2 minuty temu, vidkunsen napisał:

Monolithalian - trzymaj:

 

 

Nie chodziło mi o muzyke z SOC ale z CoC LR. 

To była jakaś rosyjska piosenka, śpiewana męskim głosem. Jej refren był wydawany za pomocą jakiegoś instrumentu muzycznego, jego brzmienie można porównać do słowa "tu" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.