Skocz do zawartości

Cień Czarnobyla + Gunslinger Mod


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

FunkyKoval - z tym tłumaczeniem na angielski to uwazaj, co kraj to inne tłumaczenie.

Romper Stomper jest tłumaczone przez gugle jako pajacyk stomper a w australijskiej odmianie angielskiego oznaczaq nagłe uderzenie/pierdolnięcie.

p.s. https://www.filmweb.pl/film/Romper+Stomper-1992-9225

image.jpeg.e5e1197c9cd257c4b539d946fe98c0d9.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hey. Do SoC GA wyszedł Final Update wprowadzający nowe bronie i inne zmiany. Niestety jest do pobrania tylko z rosyjskich serwerów… Może ma ktoś chody żeby to wrzucić gdzie indziej żeby można było pobrać?? Ładnie proszę o rozważenie sytuacji…😉

https://youtu.be/KKEcgDxvLpI?si=x4XbqYb5VKIuA3y5

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArNie, @Mayer99 Jest link do GoogleDrive 😛 
https://drive.google.com/drive/folders/1xTp_budbN7KiB9GSOiL81ofeOYrxuWEm

Tylko z tego co widzę to ktoś po prostu wziął CCz+GA i połączył go z tym Final Update i innymi dodatkami bo oryginalny autor to hardplayer22, a autorem tej wersji jest ktoś inny :063: No i ostatnia - najbardziej aktualna CCz+GA jest z 26.03.2024 i chyba do niej będę spolszczenie aktualizował, ale może będzie pasować też do tej wersji z Final Update... zobaczymy jak się za to wezmę :P 

  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArNie Znaczy jeśli się użyje VPN i wejdzie na stalker-mods to są tam dwie metody pobierania - można pobrać oddzielnie CCz+GA, menedżer modów i tekstury i modele z Autumn Aurora - w takim wypadku linki są do Mediafire, a na samym dole jest inne źródło pobierania i ono prowadzi do GD gdzie są te same rzeczy tylko pod jednym linkiem i w jednym miejscu.

A co do wersji to ta, o którą pytał @Mayer99 to to jest rozszerzona o różne dodatki (w zwykłej ich nie ma) wersja CCz+GA, więc chyba trzeba by jej zrobić oddzielny temat, żeby się nie myliła zwykła z tą rozszerzoną...

@Mayer99 Heh spoczko tylko wydaje mi się, że ten mod będzie tylko po rosyjsku :P Nie kojarzę, żeby CCz+GA miało dołączony angielski jak go tłumaczyłem rok czy tam dwa lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem i odpaliłem…Wersja wyłącznie rosyjska, także składałem bukwa do bukwy żeby coś zrozumieć. Jest spawner w menu pod F1 i można sobie nowe giwery posprawdzać. Mi głównie w podstawowej wersji brakowało snajperek bolt action np, a tu mamy: SV98, L96A1, Macmillan Lapua z BaS (chyba); dodatkowo semi auto HK G28 z zintegrowaną lunetą i SR25 z możliwością doczepienia celownika. Dodatkowo assault rifles jak HK 416, AR15, HK g36c, LR300, M16A1, AK12, AEK971 do tego strzelby i pistolety…Modele są ok, ale wątpię czy można je ulepszać u techników na takim poziomie jak modele z Gunslingera. Są jeszcze dodatki do moda w osobnym Zip jak jesienne tekstury czy HD models. Jak pogram troszkę to napiszę jak wrażenia 🫡💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem pierwszy post. Jak sprawa z tą wersją wygląda, to wyjaśnił już @Szczepan9205.

Żeby było bardziej przejrzyście i się nie pogubić, to dodałem CCz+GA+Final Update. Niestety tę wersję można znaleźć tylko na stalker-mods. To mocno utrudnia sprawę, bo trzeba się bawić z VPN. W każdym razie ta wersja zmienia całkiem sporo rzeczy - są nowe artefakty, mod Final Update, który rzekomo naprawia jakieś błędy z CCz, a dodatkowo całość jeszcze jest wzbogacona o przeróżne mody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR

[error]Expression    : pSettings->section_exist("languages")
[error]Function      : CStringTable::Init
[error]File          : E:\GitHub\OGSR-Engine\ogsr_engine\xrGame\string_table.cpp
[error]Line          : 26
[error]Description   : Section [languages] is not exist!

wrzucam spolszczenie i wywala z błędem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blacho Wywala bo wrzuciłeś spolszczenie, które jest do wersji 1.1 z przed roku czy tam 2 lat, a aktualna wersja moda jest z 26.03.2024 i dopóki nie zaktualizuję spolszczenia to działać nie będzie. Ale widzę, że ten mod ma też język angielski, więc do czasu aż zaktualizuję spolszczenie możesz pograć po angielsku 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.