Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, dave23 napisał:

PDA dla Fanata. Iniektor już znalazłem a tego PDA nie moge...

hmmm to w podziemiach agropromu? Lapek pamiętam, komp pamiętam ale PDA nie... gdzie miałeś szukać ? grę będę miał dopiero po 20 więc dopiero wtedy mogę sprawdzić w sejwach ale jak rozjaśnisz gdzie to miało być to może pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupować fabularne informacje od informatora ? Dałem mu 4tys. za informacje o schowku strieloka w podziemiach Agropromu i żadnego takiego schowka nie mogę znaleźć, czy on w ogóle istnieje czy on mi sprzedał informacje o tym fabularnym schowku z notatką za obrazem który już znalazłem ? Bo jeśli tak to totalnie bez sensu i nie chce mi się wierzyć że tak zostało to zaplanowane, że znajduje schowek potem mam iść do baru, a w barze się dowiaduje o schowku który przed chwilą odkryłem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, fixman0 napisał:

Jest sens kupować fabularne informacje od informatora ? Dałem mu 4tys. za informacje o schowku strieloka w podziemiach Agropromu i żadnego takiego schowka nie mogę znaleźć, czy on w ogóle istnieje czy on mi sprzedał informacje o tym fabularnym schowku z notatką za obrazem który już znalazłem ? Bo jeśli tak to totalnie bez sensu i nie chce mi się wierzyć że tak zostało to zaplanowane, że znajduje schowek potem mam iść do baru, a w barze się dowiaduje o schowku który przed chwilą odkryłem ? 

@fixman0 ja nie widziałem w tym sensu, ale kosztowało na tyle niedużo że brałem żeby poczytać co mi on powie - bo akurat informator to wielka menda, ale handluje dobrym towarem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2021 o 12:52, koboldzisko napisał:

hmmm to w podziemiach agropromu? Lapek pamiętam, komp pamiętam ale PDA nie... gdzie miałeś szukać ? grę będę miał dopiero po 20 więc dopiero wtedy mogę sprawdzić w sejwach ale jak rozjaśnisz gdzie to miało być to może pomogę

W zakladzie Metalurgicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam mały problem, przewodnik który ma mnie zabrać z kordonu do Doktora zlecił mi zadanie żeby odnaleźć jego PDA z jakimiś mapami na bagnach, przy jakiejś wieży, samo miejsce znalazłem ale już tego PDA już nie mogę, gdzie ono leży ? pomocy !! 

zadanie nazywa się " Sprytny schowek " 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2021 o 09:03, dave23 napisał:

W zakladzie Metalurgicznym.

A nie pomyliłeś sobie czasem z PDA Tyrana ? Jest na placu budowy... Fanat na zakład metalurgiczny nie tyle wysyła, co masz go zapytać o sytuację, chyba zadanie rozpoznanie bojem czy jakoś tak. W zakładzie metalurgicznym miałem Iniektor, imadła dla wkręta i pozdrowienia od Sidorowicza dla tego bandurasa - Leszego

 

dopiero teraz mam znaleźć schowek Groma więc wybieram się tam drugi raz...

EDYTA:

I ja będę miał też pytanie - miałem rozmowę z Docentem, że można by pieniądze wyciągać z PDA zabitych stalkerów, powiedział mi, że jak coś znajdę, żebym mu dał znać, ale żadnego zadania mi nie dał - to błąd skryptów czy co ? I czy tu chodzi o schowek Wirusa w X-16? 

Edytowane przez koboldzisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ksantyp napisał:

Stan broni można zbić np. pistoletem, nożem lub wkładając blisko anomalii np. chemicznej. Dokładnie nie pamiętam co było najskuteczniejsze, ale jak już się znajdzie szyfr to dokładność zbijania była duża. Także próbuj ....

nożem pistoletem i anomalią zbijasz stan broni do zera... RPK powinien mieć Prapor na sprzedaż - zobacz czy nie ma i na bazie bandytów mają - tak samo przy pierwszym wyjściu z X-18 specnaz jest wyposażony w RPK - i z nich można nazbierać i trzymać... Bober ma racje - tylko strzelanie strzelanie strzelanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, mam nowy problem, zabrałem zadanie od naukowców o nazwie " komputer " 
Chodzi w nim o to że musze pogadać z jakimś Arharą, on sam jest zaznaczony na mapie i znajduje się w Agropromie, tyle że kiedy już przychodzę na miejsce jego już nie ma, a znacznik bezczelnie pokazuje że stoję przed nim.

To jakiś błąd czy po prostu gość zapadł się w podziemie ? 
Ps. Podziemia Agropromu już sprawdzone, nie ma go tam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Przymulołek napisał:

Hejo, mam nowy problem, zabrałem zadanie od naukowców o nazwie " komputer " 
Chodzi w nim o to że musze pogadać z jakimś Arharą, on sam jest zaznaczony na mapie i znajduje się w Agropromie, tyle że kiedy już przychodzę na miejsce jego już nie ma, a znacznik bezczelnie pokazuje że stoję przed nim.

Arhara będzie dopiero jak Dan da ci zadanie spotkać się z Arharą - przesyłka dla Dana - wcześniej nie będzie niczego

  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka i znów ja z następnym pytaniem. 

Mam zadanie z naprawą miotacza ognia, sklepikarz na bagnach ( nie pamiętam jak się nazywa ) ma mi dać palnik ale chce za to żebym sprawdził anihilacje trzech anomali za pomocą rubinowych artefaktów,
i moje pytanie brzmi, jak to w ogóle działa ? kiedy wrzucam artefakt do anomali to nic się nie dzieje, kiedy korzystam z maszyny do tworzenia artefaktów to zabiera mi życie.
Jak w ogóle działa ta anihilacja i jak zrobić to zadanie ??? 

Proszę o wsparcie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

@Przymulołek - Rubinowa Błona anihiluje - o ile dobrze pamiętam - anomalię "Lejek", Rubinowa bateria anihiluje "Pęcherz" a Rubinowa Sprężyna anihiluje bodajże "Karuzelę"...

Musisz mieć po trzy artefakty z każdego rodzaju: 3 Rubinowe Błony, 3 Rubinowe Baterie i 3 Rubinowe sprężyny i należy wrzucać je kolejno, po trzy razy do właściwej anomalii... 
3 razy musisz wrzucać Rubinową błonę do anomalii "Lejek", 3 x Rubinową Baterię w "Pęcherz" i 3 x Rubinową sprężynę w ""Karuzelę"... Trzeba sprawdzić anihilację NA TRZECH anomaliach - dlatego trzeba mieć po trzy artefakty i każdy wrzucać kolejno do nowej anomalii tego samego rodzaju - czyli 3 Rubinowe Błony do trzech różnych "Lejków" itd... Dobrze jest robić sobie sejwy przed każdym wrzuceniem artefaktu w anomalię - ot, tak na wszelki wypadek...

Mam pytanko...

Czy ktoś pamięta może skąd wziąć albo Embrion Elektrycznej Chimery - albo receptę na ten wynalazek ??? Znalazłem tu informację, że takie CÓŚ było w niewidzialnych schowkach, ale ja niczego takiego w tych schowkach nie miałem. A teraz problem, bo właśnie tego mi brakuje do zrobienia embriony Wilka...

  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dostać do tego rozbitego helikoptera na kominie na CEA2? Zadanie na rejestrator dla Woronina. Patrzyłem poradniki i niby teleport powinien się pojawić na sąsiednim bojlerze przy skrzynce ze zdjęciem helikoptera ale u mnie nic takiego się nie wydarzyło. Drabina na kominie też nie działa Podpowie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio, chodziło mi o ten duży, betonowy komin na środku lokacji gdzie na jego boku jest mniejszy helikopter, ale już sobie sam poradziłem. Trzeba było przejść po łopacie wirnika drugiego helikoptera żeby pojawił się teleport. Możliwe że instrukcje żeby to zrobić były napisane na żółtej kartce którą znajduje się przy drugim helikopterze, ale nie znam rosyjskiego więc nie wiem co tam było napisane.

Edit: Ktoś wie gdzie mogę bizony kupić/znaleźć? U Worona już wyczerpałem limit handlu.

Edytowane przez Ziomkowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2021 o 15:49, Ziomkowsky napisał:

Edit: Ktoś wie gdzie mogę bizony kupić/znaleźć? U Worona już wyczerpałem limit handlu.

równanie z ziemią posterunku wojskowego na kordonie, albo na agropromie - często żołnierze go mają,

 

albo chyba Siak ma w ofercie na sprzedaż - czasami nie za pierwszym razem ale z reguły się udaje

 

a jak nie, to od @boberm  dostałem pliki na reset ofert handlarzy - jest w tym temacie parę stron do tyłu,

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pogmatwałem, ale może ktoś miał podobnie i wybrnął... Mianowicie, wisi mi zadanie na zaginioną ekspedycję gdyż Sacharow nie opcji dialogowej na zakończenie. ALE, zadania od Kła mam zrobione, powinien mi dać teraz przejście na Czerwony i Limańsk bodajżę. Tylko niestety też nic nie chce gadać. I tak, nie pamiętam jak to było u mnie z Siwym, teraz przy przejściu na Jantar się pojawia, jest PDA ale nie dodaje mi się do ekwipunku, spawnerem też nie idzie dodać. Taka blokada jakaś, bo wszystko inne mogę brać. Cofanie w zapisach ostatecznie uwzględnię, chociaż nie wiem do jakiego momentu, ale może jest inny sposób?

Edytowane przez _KieŁ_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.