Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

la_ee-cover_by_meta.jpg

Platforma: Lost Alpha DC Extended (repack - wersja samodzielna)
Data premiery: 16.05.2024 r.
Autorzy: Denis Wysocki, Arsenij Korol, Dmitrij Zaliwadny
Śr. długość rozgrywki: 20 godzin


OPIS:

Spoiler

Projekt bazuje na Lost Alpha DC Extended z wieloma poprawkami błędów, implementacją nowych zadań i rozszerzoną paczką broni. Część dostępnego arsenału zawiera nowe celowniki i kolimatory, modele, nowe autorskie animacje oraz zapożyczone ze STCOP 3.5, 3.7, BaS.

GALERIA:

Spoiler

9rewxQulY8Y.jpg  11.jpg

05.jpg  15.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Modyfikacja jest w formie samodzielnej gry (tzw. repack). Ma także wbudowany instalator -  po wypakowaniu pobranej zawartości wystarczy postępować zgodnie z jego wskazówkami.
 


  • Po instalacji można wybrać dodatkowe modyfikacje, które są już zawarte w repacku. Jeśli masz trudności z wyborem - zostaw wszystko tak, jak jest.
  • Można zainstalować opcjonalne modyfikacje, które są zalecane przez autorów i nie są zawarte w standardowej wersji. 
  • Launcher służy tylko do konfiguracji grafiki i innych funkcji, a także do uruchamiania gry. Zakładka „Mody” - NIE DZIAŁA tak, jak powinna!
    Wszystkie mody są instalowane i usuwane ręcznie przez gracza. Aby to zrobić, pobierz archiwum z plikami i wypakuj wszystkie do folderu „mods”, który znajduje się w głównym katalogu głównym gry, w razie potrzeby podmieniając pliki.

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:

  • Yandex - [KLIK] (torrent)
  • Yandex - [KLIK]
  • Google Drive - [KLIK]

Opcjonalne dodatki:


Źródło: Y6DvRrN.jpg

 

  • Dodatnia 2
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zmienił(a) tytuł na Lost Alpha Enhanced Edition [OBT]
  • 2 tygodnie później...

@ArNieOgólnie zapisywać można tylko w określonych miejscach - może to zależy od poziomu trudności jaki wybraliśmy, może nie, ale ja aktualnie gram w tą wersję testując spolszczenie do niej i na "Stalkerze" mogłem zapisywać tylko w "bezpiecznych strefach". Może na "Nowicjuszu" można wszędzie, a jeśli nie to i tak obszedłem to zapożyczając skrypt wyłączający tą bzdurną blokadę zapisów z wersji z Dead Zone od Sidorovich'a Jr. tylko musiałem całą wstawkę pobrać, żeby wyciągnąć ten jeden "dodatek" + zwykłe kopiuj->wklej do folderu mods nie działało - musiałem rozpakować archiwum z dodatkiem i wyciągnięty z niego skrypt wkleić do gamedaty, ale dzięki temu mogę zapisywać gdzie chce :P 

21.jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArNieJeżeli sobie skopiujesz z wersji z DZ archiwum z dodatkiem czyli ladc_z_new_extended.xdb74 to nie będzie działał. Trzeba rozpakować to archiwum i edytować xr_effects.script, który jest jego jedyną zawartością zmieniając kilka linijek. 
Ogólnie mam zamiar do spolszczenia dołączyć ten zmodyfikowany skrypt jako opcjonalny dodatek bo mnie np. irytuje brak możliwości zapisu gdzie się chcę - ale to jak już skończę testować spolszczenie i będę wstawiał spolszczenie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.