Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Agrael

 

Soubory na úpravu váhového limitu:

 

gamedataconfigcreaturesactor.ltx

gamedataconfigsystem.ltx

gamedataconfigtuningogse_config.ltx

 

Gawron byl rychlejší :smile:

 

Jestli se přidáš k banditům jdou Ti po krku všichni ostatní. :pirate:

Edytowane przez Hobby
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, @kondotier, pierwszy błąd z tą kasą usunięty. Drugi został też przez nas namierzony i poprawiony. Wrzucę patcha i proszę go natychmiast wkleić, nowa gra będzie wymagana, by zobaczyć wszystkie poprawki.

Co do kuszy, to jak masz kuszę z wieży (Tolik), to ją wpierw schowaj gdzieś przed rozmową z Pliczką (chyba tak się nazywa) na wejściu do bazy Woronina. W przeciwnym wypadku, kusza zostanie zaliczona, jako znaleziona na MW w magazynku Wolności. Dziwny miałem przypadek z tą kuszą od Tolika, bo nieświadomy, chciałem wejść na bazę Powinności w Barze i popatrzeć, co ma Pietrenko w arsenale. Zatrzymał mnie Pliczko i wdałem się z nim w pogawędkę i pojawiła się opcja, żeby jakoś się dogadać, on przyrzekł przymknąć oko, jak znajdę mu kuszę. A że miałem taką w ekwipunku, to zadanie się automatycznie zaliczyło. Zacząłem żałować podejścia, ale zaglądam do ekwipunku, czy strzały też zabrał, a tu kusza jest na miejscu. No to fajowo, bo dwie pieczenie na jednym ogniu upichciłem, he-he.

W pierwszym poście, dodałem link do patcha 0.1 polonizacji. Proszę o wklejenie na gamedata z zamianą. Nowa gra wymagana, jeśli chcecie ujrzeć wszystkie zmiany. Nadal życzę przyjemnej gry.  :smile:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga gra i drugi raz nie natrafiłem na narzędzia dla Brudasa. A obiecałem mu przynieść, czyli jest powód do ich spawnu.

Proszę tych co je znaleźli (poradnik cichego znam ), o podpowiedź gdzie są. I czy szli ich szukać, zaraz po wzięciu na nie zadania, czy dopiero po zrobieniu jakichś innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, po obejrzeniu @cichego porady w tej sprawie, kliknąłem w rozmowie z Brudasem dialog o narzędzia i ruszyłem do Jantara. Nadmieniam, miałem tam się udać, zgodnie z linią fabuły i może to spowodowało, że te narzędzia były w tej hali po prawo, po wejściu na teren zakładu. Trzeba znaleźć dwa rodzaje narzędzi - do modyfikacji broni i (chyba) do przeróbki kombinezonów. Mnie się to udało, tylko już na sto procent nie pamiętam, czy oba zestawy były w tej hali, ale tam był przynajmniej jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzędzia dla Brudasa znalazłem tak jak @metek58. Od razu poszedłem ich szukać. W Dziczy znalazłem jedne narzędzia, a na Jantarze drugie. Były w miejscach opisanych w poradniku @Cichego. Jedne narzędzia są do ulepszania broni zachodniej, a drugi radzieckiej. Pancerze Brudas dopasowuje od razu po uzyskaniu dostępu na zaplecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nářadí:

Nevím jak se zde vkládají obrázky.Musíte je stáhnout,nebo prosím admina aby je zde vložil.Jedno bylo jinde než v poradniku Cicheho.

 

http://ulozto.cz/xRvLfJPh/screenshots-zip

 

Mám ještě jeden problém ze skrýší Aborygena.Nevím co je "wejšcia do zakladu".Překladač mně to překládá jako vchod do sazka.Zaklad mně přeloží jako "stawka".

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hobby, "wejście do zakładu", to jak wejście do fabryki. U nas zakład to fabryka, instytut - coś w tym stylu. Słowo zakład też ma znaczenie "zakład o coś", czyli jak piszesz, o jakąś stawkę (np. pieniądze). To są uroki naszego języka. W przyszłości będę uważniej opisywał "zakłady".  :smile:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@metek58

 

Jo díky.Polsky umím docela dobře ale tohle mně zmátlo.Strejda google to překládal jako "wejście v jakąś stawkę". :geek: Dělám si skreenshoty všech skrýší,potom je tady dám.Na jantaru jsem prohledal co se dalo.Shaman ok,ale Aborygen nemohu najít.W Dziczy mně jaksi vypadl ten "wagonik"při odstřelovačích.Myslel jsem že to má být vagón na kolech.Prolezl jsem po milimetrech všechny železniční vagóny a nic. :wallbash: Pak mně vysvobodil cichy.Při hledání schovku Aborygena na Jantaru  jsem také našel nářadí ale po levé straně "wejścia do zakładu" mezi betony,tedy na opačné straně cesty než je v poradniku.

 

OK Aborygen nalezen.

Edytowane przez Hobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfiat

Vlož tohle do:

gamedataconfigmisc

 

http://ulozto.cz/xt5jvGTd/task-manager-ltx

 

 

Potom vezmi od barmana úkol na nalezení artefaktu Kotlet a on Ti je za to dá.

Neví někdo kde se upravuje délka hodu granátem?Muže mně vytočit když NPC po mně hážou granátem z 50m a já s ním dohodím sotva pod nohy.Měřil jsem to je to max 15 m.Připadám si s těmi granáty jako paralympionik a ti určitě hážou s 0.35kg dále

Edytowane przez Hobby
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfiat

 

Obě dvě sestavy.Můžeš ho tam nechat.Pokaždé když dáš barmanovi kotlet dostaneš nářadí.Nebo zálohuj původní a po získání nářadí ho vrať.

 

Pošli mně save z Roztoku,zkusím je najít.A mluvil už jsi s tím opravářem v baru?Dal Ti úkol na to nářadí?

Edytowane przez Hobby
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.