Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mojego problemu z narzędziami cd.

Czytałem powyższe rady Hobbiego, ale wolałbym je znaleźć sam.

Po powrocie z Jantaru ( w drodze przez Dzicz szukanie ), poszedłem do Brudasa i na nowo wziąłem zadanie na narzędzia i podrałowałem od razu na Dzicz. A że w miejscach wskazanych dla spawnu ich nie było, to schodziłem wszystkie zakamarki jakie mogłem znaleźć. Znalazłem tyle barachła, że nie byłem w stanie go zabrać. A narzędzi nie było. Będąc na Jantarze w zakładzie, tę stronę z betonami, gdzie Hobby znalazł narzędzia, też przeczesałem i nic. Szukałem już po drugim pobycie na dole, kiedy tam jest spokojnie. Ale skoro nie ma spawnu na Dziczy, to i na Jantarze być nie może.

Mam na Jantar zapewnioną jeszcze jedną wycieczkę w sprawie Słonia, to bym poszukał.

Skoro jest spawn losowy, to może ktoś do tego czasu je znajdzie.

 

@kfiat - w której  linii usunąć średnik? . Tych reward_item jest sporo. Czy to daj narzędzia i czy zadanie na Kotlet się pojawia, skoro wcześniej Barmanowi już go dostarczyłem?

I sądzę, że po zabraniu zastawów należy wrócić do pliku oryginalnego, bo więcej tej czynności wykonywać przecież nie będziemy.

 

I kolejne pytanie z Jantaru. O schowek Thompsona. Mamy się do niego dostać po rurze. Tylko gdzie jest ta rura. Bo ani od strony bunkra, ani od strony zakładu nie można pokonać płotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, co było możliwe, poprawiłem. @sedoro, ten nielogiczny ciąg liter, występuje tylko podczas emisji i to jest zamysłem twórcy. Mam też prośbę, aby wskazywać napisanym tekstem, co powinno być wpisane wg wstawiającego błędy. Dobrze by było wstawiać większą tą część screena z błędem, bo nie mogę rozpoznać tekstu. Piszcie propozycje tekstu, jaki powinien być, to ułatwi sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałem poprawiać, bo to jest zrobione. Koniecznie wgrać trzeba tego patcha 0.1 z pierwszego postu. Jest tam sporo poprawek, a dzięki @The Emperor, zwiększone jest dolne okno dialogowe, bo np. lista artów do gry w kości, wychodziła po za ramkę, co utrudniało wybór dolnych pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gawron - nie ma problemu, nikt Ci nic nie robi. Tylko sam masz problemy z chodzeniem.

kfiat - ten gostek jest na samym początku labu. Wgraj sava sprzed drzwi do labu i wejdź ponownie.

Raz żywy biegał mi po labie, a drugi raz już go pijawka zdążyła załatwić. Może u Ciebie gdzieś w jakimś pomieszczeniu leży. Musisz dokładnie przeszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziesz gostka i będziesz mógł grać dalej, to postaraj się zabić wszystkie pijawy ( i burery ), zanim wejdziesz do ostatniego pomieszczenia. Mnie taka nie zabita pijawa zablokowała drzwi i nie mogłem wyjść. Musiałem powtarzać sprzed sava do tego pomieszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondotier-dzięki za odpowiedż ,ale w moim przypadku sprawa nie jest taka prosta.Wykonując zadanie dla Wardoka na kwiat paproci po podniesieniu arta ,musiałem przed kontrolerem załatwić paru ząbiaków (jak opisuje Cichy od nich też można się zarazić).Po przeszukaniu ciał -zawroty i huczenie w głowie. Gdy się zorientowałem , jak najszybciej w kierunku przejścia do Baru, a tu powinnościowcy nie chcą wpuścić zarazy i prują do mnie.Wczytałem grę i trafiłem na moment ataku mutantów na posterunek , dzięki temu udało mi się przemknąć za bramę.W barze przy posterunku ta sama historia.Na szczęście jest możliwość wejścia do baru bez przechodzenia przez posterunki.Z Wardokiem, ani przed , ani po rozliczeniu zadania nie miałem dialogu na temat dżumy i mikstury. Oczywiście próbowałem mikstury  znalezionej wcześniej,alle bez inđormacji od Wardoka nie działa . Czy ktoś przechodząc moda miał taki klimat?.Wktórym momencie gry Wardok będzie chciał pogadać o chorobie ?.

 

 

Editt: Popraw pisownię w postach.

Edytowane przez metek58
Pisownia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoks-   żadnego artefaktu u ząbiaków nie było, a nawet jak by był to skąd wrogość Powinności?.Po pierepałkach gdy wszedłem do 100 Rdów z miejsca dostałem w tubę od powlnnościowca ,tego od abakana.Tylko Powinność tak reaguje , pozostali to kumple albo neutralni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.