Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeszukaniu ciał -zawroty i huczenie w głowie. Gdy się zorientowałem , jak najszybciej w kierunku przejścia do Baru, a tu powinnościowcy nie chcą wpuścić zarazy i prują do mnie.

 

Zasugerowałem się tą częścią Twojej wypowiedzi. Dżumy nie masz, bo miałbyś odpowiedni dialog z Wardokiem. 

Wrogość Powinności - może postrzeliłeś z daleka jakiegoś powinnościowca nawet o tym nie wiedząc. U Barmana nie masz w opcjach dialogowych naprawy stosunków z ugrupowaniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowy postrzał raczej wykluczam.Z broni palnej zabiłem kilka ślepych psów i trzech zombi.Wszystko to za bagienkiem w lesie.Powinnościowcy na Wysypisku są tylko przy posterunku, więc trudno o  postrzelenie ,Któregoś z nich.Czarny Magnes zdażyło mi się zabrać ,wtedy jest o tym informacja,a u Barmana sprawdzę opcje dialogowre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś takiego. Musiałeś za długo być w tym polu psionicznym, gdzie latają zjawy. W tym lasku przy zadaniu na Kwiat Paproci to występuje zawsze. To cię zombifikowało.

Mogłeś też idąc na posterunek, na wysokości Pchlego Targu wpaśc w taką dziwną anonomalię.

Masz sygnalizację psi działania ( głowomózg ) w kolorze?

Połknij jak masz, psi bloker - srebrny z dwoma pigułkami - i jeszcze możesz poprawić wódką, gdzies w bezpiecznym miejscu.

A leczy nie barman, a Wardok- lekarz. On ma dialog na dżumę.

Zwróć też uwagę przy posterunku. Kiedy podchodzisz, oni są atakowani przez chyba najemników. Nie pchaj się wtedy i nie walcz z najemnikami. Trudno ich rożróznić.

Zrób zapis prz Pchlim targu i wgraj ponownie. U mnie i objawy i wrogość Powinności ustąpiły.

Edytowane przez kondotier
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w barze i dalej błąkam się w ciemnościach ponieważ nie mam latarki. Za zadanie Muzyka dostałem lornetkę, a Agrael pisał, że dostał latarkę.

 

Pytanie,czy można kupić gdzieś latarkę, i czy nagroda za quest '' Muzyka'' jest losowa.

Chyba że ja coś spaprałem ?

 

Pytanie 2:

Mam namiar na schowek, o treści: ''Za bajorem są skały, a na nich rośnie drzewo, a na nim mój plecak'', dodam że chodzi o informacje znalezioną na Agropromie, imienia nieszczęśnika nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak znajdziesz na drzewie, które rośnie nad tym mokradłem, między wejściem w podziemia z kryjówką Striełoka, a barakowozem/wagonem, w którym siedzi w niektórych modach Dezerter.

Co do latarki, to już pisane było wcześniej, że ją dostaniesz u tego gościa przy ognisku, na wprost wejścia do Arniego. Dostaniesz ją, jeśli masz przy sobie Plazmowy kaktus. 

O tej losowości nie wypowiem się, bo nie wiem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox wielkie dzięki za odpowiedź  :smile:

Zerknąłem do poradnika @Cichego, ale aż się bałem, że dowiem się za dużo, bo już zerkałem do innych poradników Cichego i jest tam jak po sznureczku, a to nie dla mnie, choć wielki szacun dla @Cichego za te wszystkie poradniki, bo bez nich forum byłoby nieźle  zaśmiecone. :yes:

 

Również polecam zainteresowanym wszystkie poradniki  ''Cichego'', są bardzo sensowne i dokładne. :yes:

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym co napisał Patryk38832.Czasem mam wrażenie ,że Cichy urodził , wychował się w ZONIE i został pierwszym stalkerem.Największą frajdę sprawia samodzielne przechodzenie gry ,ale gdyby nie poradniki Cichego, straciłbym znacznie więcej i tak skołatanych nerwów.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy.

 

Skromność jest już w naszym społeczeństwie rzadką cechą i nie ujmuj sobie zasług w tak dobrym i profesjonalnym funkcjonowaniu tego forum, bo gdyby takich forumowiczów nie było, to Twórcy modów i nasi wspaniali Tłumacze, nie mieli by czasu na tworzenie i tłumaczenie nowych wędrówek po Zonie.  :yes:

A Kondotier i inni nasi przewodnicy musieli by chyba studzić klawiaturę wodą, bo tyle mieliby roboty na podpowiedzi dotyczące przechodzenia modów.

 

A jak pisałem wcześniej i nie tylko ja, poradniki są dla tych co chcą lub muszą z nich korzystać, więc robisz kawał dobrej roboty i nikt a przede wszystkim Sam, nie odbieraj Sobie swoich zasług w funkcjonowaniu forum.

 

Sukces przeważnie osiąga grupa, a rzadko jednostka.

Więc my wszyscy w tym sukcesie mamy swój udział.  :yes:

Edytowane przez metek58
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany zachciało mi się znaleźć kuszę w magazynie broni Wolności na MW. Dotarłem do niego, ale w nim kuszy nie było.

Nie robiłem wcześniej żadnych zadań dla nich. Wejście na lokację i prosto do magazynu.

Czy ktoś jeszcze próbował ją tak pozyskać?

Mam kuszę z Agro, z naprowadzenia Tolika, tak że brak jej tutaj nie jest problemem.

W tym modzie metoda krzesełkowa nie skutkuje, bo zaraz po rozwaleniu kłódki robi się czerwono.  Jeszcze popróbuję z beczkami, ale jak kuszy nie będzie, trud na marne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw, czy w modzie można pozyskać dwie kusze. Nie dla kolekcjonerstwa, a dla zaspokojenia ciekawości. Jeśli chcesz, aby ten wartownik gdzieś odszedł od tych krat, to musi pojawić się grupka psów albo bandytów, lub coś zaatakować ich koło tego magazynu. Miałem taki przypadek, ale zbyt późno się zorientowałem, że można by to wykorzystać, bo ten stójkowy pobiegł wspomóc kolegów, jak ni stąd ni zowąd, pojawiło się kilka psiaków. Pojawiali się też bandyci, ale nigdy aż tak daleko nie dotarli.  :smile:

Czekałem też na emisję, ale ten dziadyga nie ruszył się z tego miejsca, a emisja dla niego, to jak pobyt w solarium - tylko go relaksuje. Tak więc, jeśli ktoś złowi dwie kusze, to chętnie poczytam o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych modach można było przeskoczyć po krzesełkach, wejśc do magazynu, obrobić go i tak samo wrócić.

Teraz alarm wywołuje rozbicie kłódki, a co gorsze, pomimo psiadania zadania na kradzież kuszy, jej w magazynie nie ma :woot: . Tak że, odejście wartownika nic nie daje. Grzecznie robię zadania dla Łukasza, może coś z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kusze, to znalazłem w tym schowku Tolika. Potem po przybyciu do Baru, schowałem kusze w schowku. Poszedłem pogadać z Pliczko. A ten wziął kusze, ale nie miałem jej w plecaku. I tak oto mam nadal tą kusze.

Edytowane przez kamil190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozchodzi się o kuszę "Tolika", tylko o tą, po którą wysyła Pliczko, czyli z magazynu broni Wolności na MW. Skoro jest zadanie w PDA, to i szukany przedmiot powinien być. Może Wolność ją trzyma gdzie indziej, niż jest naprowadzenie. Nie rochodzi mi się o wejscie na tereny Powiności w Barze, bo to mogę zrobić w każdej chwili, ale o prawidłowe wykonanie zadania.

A  przekonałem się, grając po rus, że mod pozwala grać, nawet jeśli zawalimy jakieś zadanie. Jednak wtedy tracimy kilka innych zadań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.