Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@apg2312, @agrael...Zadajecie pytania na które odpowiedzi są już w temacie.

Bo najlepiej byłoby założyć forum z podziałem na tematy (jak to jest np w Szramie czy Omedze). A tak trzeba czytać za każdym razem całość, a trochę sie tego nazbierało..

Sam bym to zrobił ale nie wiem jak ? :)

Kwestia schowków Striełoka była omówiona wcześniej, ale dokładnie podana była tylko lokalizacja w Dziczy ( na dachu przy wieży przed domem z dechami w oknach) i ten schowek znalazłem, pytałem o pozostałe dwa ??

I drugie pytanie o posterunek, na który trzeba się udać żeby złapać jakiś trop związany ze zniknięciem członków Powinności. Gdzie ten posterunek ??

Idę linią najemników, co do wolnościowców to nie widziałem aby ktoś dawał jakieś zlecenie. Ale zajrzyjcie w ich bazie do składu broni oraz pancerzy, posprzedawałem niepotrzebne rzeczy, można się ładnie wzbogacić. Notatki Striełoka sam szukam, jak na razie poszukiwania idą marnie, szukam w fabryce nad Jantarem, zapamiętałem też jak informator mówił o Magazynach Wojskowych w pobliżu bagna, tak więc coś tam może być.

@emelek radzę wczytać sejwa przed braniem kwestów od wolności, niedobrze jak do ciebie strzelają w barze. Nie wiem jaka jest fabułą dalej, ale to na pewno nie ułatwi przejścia jej.

I tak też zrobiłem.., wydaje mi się, że jak się gra wojskowymi to wykonywanie zadań Wolności jest traktowane jako zdrada, więc nie można tego robić. A zadania od Łukasza to np leczący beryl (zdjęty z cmożna dla wszystkich modów robić osobnych działów. iała na Jantarze)

//

Nie można dla wszystkich modów robić osobnych działów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisane są wszystkie trzy schowki Striełoka Dołączona grafika Trzeba poczytać temat.

Tak samo odpowiedź na pytanie o posterunek Dołączona grafika

A serio, to drugi schowek jest na MW, w krzaku przy ogrodzeniu z lewej strony bagienka, a trzeci na dachu hali na lewo od wejścia do fabryki na Jantarze.

Posterunek to ten na Wysypisku przy przejściu do Baru, gdzie powinna stać ekipa z Powinności. Tam gdzieś leży PDA.

//

post nr 173 nie mówi o schowkach tylko o błędzie poruszanym wielokrotnie w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, większość modów wywala mi się, ze wszystkich tylko od Zaurusa śmigały - z tym jest to samo, zainstalowałem SoC+patch+gamedata moda+patch+spolszczenie - dodałem -nointro, zmieniłem linijkę w fsgame i przy próbie uruchonienia wylot, program przestał działać :(

Edytowane przez andrzej75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, większość modów wywala mi się, ze wszystkich tylko od Zaurusa śmigały - z tym jest to samo, zainstalowałem SoC+patch+gamedata moda+patch+spolszczenie - dodałem -nointro, zmieniłem linijkę w fsgame i przy próbie uruchonienia wylot, program przestał działać :(

Też miałem z tym kiedyś problemy, więc zacząłem przed instalacją moda odinstalowywać poprzednie stalkery (łącznie z kasowaniem katalogu z savami w dokumentach publicznych) i problem zniknął. Może stare pliki się jakoś konfliktują z nowymi. Może pomoże :) No i skrót oczywiście na pulpit i w nim nointro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma loga, gra w ogóle nie odpala, znaczy uruchamiam z ikony pulpitu i od razu wywałka że program przestał działać. PS. Chyba jednak sie poddam z modami :( Np. SGM 2.0 / 2.2 / i z dopełniemem, próbowałęm każdego z każdą rozdzielczoscią i nie mogę przejśc mini, nie ma luki między nimi w drugim kręgu, stanie w pobliżu min też nie zdaje rezultatu :( Nie dane mi pograć na modach :(

Edytowane przez andrzej75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie po kolei zalecenia przy instalacji moda zastosowałeś? Powinna być polska podstawka z odpowiednią wersją do danego moda, w skrócie gry - "...Shadow of ChernobylbinXR_3DA.exe" -nointro, w fsgame zmieniona linijka gamedata z false na true, plik rus w tekst skopiowany i kopia rus zmieniona nazwa na pol, w localization - [string_table] language = pol ;rus font_prefix = _cent ;_west Jeśli coś pominąłem, to proszę mnie poprawić, bo chłop musi to odpalić i trzeba mu pomóc. Pytalem o te właściwości skrótu, bo sam kiedyś nie mogłem odpalić gry, choć niby wszystko dobrze zrobiłem. Co się okazało, wpisywałem do skrótu -nointro sposobem zmień nazwę, a nie we właściwościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji by mody nie chodziły poprawnie. Coś robisz lub pobierasz niewłaściwie..czasem wystarczy antywirus by uszkodził pliki. Jeżeli masz problemy do każdego moda powinieneś stawiać świeżą podstawkę na dany patch i usuwać folder zapisów. Jeżeli wszyscy grają to znaczy że można. Sprawdzałeś log..nie ważne że gra się nie uruchamia..log może być zapisany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@metek58 kurcze dzięki za zwrócenie uwagi, zapominam ciągle o edycji pliku localization.ltx... to musi być to, reszta jest w pełni sprawna EDIT: Skopiowałem rus, string_table był już prawidłowo ustawiony - na dzisiaj brak mi już sił na to, ale powalczę jutro jak wrócę z roboty. DZIĘKUJE za wszelką pomoc panowie.

Edytowane przez andrzej75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrzej - w spolszczonych modach nie trzeba nic zmieniać w pliku localization. ltx, ani w żadnym innym pliku. Gdzie ty kopiujesz folder rus? Nic nie ruszaj. Zainstaluj wszystko dokładnie wg. INSTALACJA ...by @smox z pierwszego postu. Potem jak już mod działa, można ustawić go "pod siebie" tzn. zwiększyć udźwig, kiwanie postaci, celownika itp.

Edytowane przez smox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox kombinowałem bo tak zasugerował mi metek58 To już nie ważne, zrobiłem reinstal gry, usunąłem wszystkie zapisane stany gry itp., próbuje odpalic grę z modem i tak samo wywala podczas ładowania na samym początku do pulpitu z komunikatem że program przestał działać:( Zainstalowałem wszystko według instrukcji z pierwszego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może masz podstawkę uszkodzoną- porysowana płyta.

@smox kombinowałem bo tak zasugerował mi metek58

To już nie ważne, zrobiłem reinstal gry, usunąłem wszystkie zapisane stany gry itp., próbuje odpalic grę z modem i tak samo wywala podczas ładowania na samym początku do pulpitu z komunikatem że program przestał działać:(

Zainstalowałem wszystko według instrukcji z pierwszego posta

Pozostaje ci tylko jeszcze jedna próba.., zainstaluj SoC bez moda i odpal. Jesli odpali, to wtedy zmień w fsgame false na true i odpal, jeśli nadal odpala, to wklej gamedata i ponownie odpal.. i tak kolejne rzecz.. patch - odpal, spolszczenie-odpal.. łachy nie robi, na którymś etapie musi być błąd, w ten sposób zlokalizujesz gdzie. Daj znać jaki był efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie sprawdziłem moda w ten sposób,że stawiałem po kolei i wychodzi mi na to,że źle wklejasz polonizację.Po głównym modzie wypad na pulpit,następnie patch wypad,polonizacja odpalenie poprawne.Mod ma 4 222 plików, 554 folderów ,patch 7 plików, 6 folderów,polonizacja 112 plików, 9 folderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.