Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mod rozmiar: 1,50 GB (bajtów: 1 613 424 564),na dysku:1,51 GB (bajtów: 1 623 351 296) patch rozmiar:2,06 MB (bajtów: 2 162 060),na dysku:2,07 MB (bajtów: 2 174 976) polonizacja:2,25 MB (bajtów: 2 363 092),na dysku:2,50 MB (bajtów: 2 625 536). Nie musisz liczyć,otwierasz gamedata,następnie prawoklik ,wybierasz właściwości i masz wszystko na widoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dodanie tego linka patcha 0.2 do spolszczenia. Zawiera sporo poprawionych błędów literowych i poprawiony wylot przy wchodzeniu do Dziczy. Trwają jeszcze prace nad testami all.spawn, związane z wylotem w laboratorium na Jantarze. Jeśli komuś wystąpią takie wyloty, to częste zapisy i szybka likwidacja będących tam mutantów, pozwala na przejście tego etapu. Wywalanie nie ma związku z polonizacją, wada fabryczna. :biggrin:

Podaję link, poprawka spakowana 7zip, nie wymaga nowej gry, rozpakować i gamedata wkleić z zamianą do folderu gry:

http://www.sendspace...2bbab1e9225e421

Pragnę poinformować, że poprawiony błąd i wylot w Dziczy, to zasługa @scigacz1975 i chwała mu za to.

Edytowane przez metek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exp[b][/b]ression	: hFile>0
Function	  : FileDownload
File		  : E:stalkersourcestrunkxrCoreFS.cpp
Line		  : 106
Description   : c:program files (x86)thqs.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedataconfig

Zauważyłem, że nie działa mi szybki zapis. Znaczy może i działa, ale jak dam szybki odczyt, to wywala. Wywala też po każdej śmierci.

Jak to obejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://stalkerteam.p...a-1006-na-1004/ sposób nr 2. Oczywiście nowa gra.

Wsio porobione (Twój sposób, zassany plik o wadze 59,3)i kolejny kłopot:

Exp[b][/b]ression	: fatal error
Function	  : CResourceManager::_GetBlender
File		  : E:stalkersourcestrunkxr_3daResourceManager.cpp
Line		  : 49
Description   : <no exp[b][/b]ression>
Arguments	 : Shader 'effectsgradient' not found in library.

Dla pewności podmieniłem całą gamedatę, łącznie z patchem i spolszczeniem. Bez efektu.

EDIT: Po wywaleniu gamedaty (zmianie nazwy) "czysty" stalker też nie bangla. Robię pełną reinstalkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Linia najemników, muszę przekazać informację oddziałowi najemników w zakładzie na Jantarze. Pojawia się tylko problem, że żadnego oddziału tam nie ma. Znalazłem zwłoki najemnika w budynku, w którym w piwnicy jest zejście do lab X16, a na dole schodów leżał martwy kontroler. Zwłoki przeszukałem, ale nic mi się nie wyświetliło, że mam wrócić do Anubisa lub coś podobnego. Ten najemnik miał być żywy? Co mam dalej robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie radzę sobie z zadaniem i to na początku już samej gry. Wybrałem ścieżkę najemnika, spotkałem się z gościem który stoi obok wejścia do baru, dał mi część informacji o Zewie, zlecił sprzątnięcie tchórza na "Pchlim Terenie" i to jest problem, nigdy nie spotkałem się z takim opisem na żadnej z lokacji w grze. Czy można wytłumaczyć co to za miejsce, gdzie go szukać? Z góry dziękuje za pomoc.

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

U mnie pisze że usunięty. Może ma ktoś w swoich zbiorach i podrzuci...na kilku stronach RU jest podany wygasły link do RGhost.

//

@metek58 pisał o patch nr 2 co prawda do spolszczenia, ale usuwa niektóre błędy. Jest tutaj...http://www.sendspace.pl/file/1e01c5af2bbab1e9225e421/kroniki-zony-viam-fata-patch-0-2-7zip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.