Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Witam, czy miałby ktoś save z Baru  pierwsze zadanie od Diegtiarowa może być ukończone. Otóż problem mam taki : wykonałem dla niego pierwsze zadnie ale przy okazji wziąłem od barmana zlecenie na jakiegoś stalkera. Więc pobiegłem stuknąć stalkera i po powrocie do baru wszyscy nawet Diegtiarow  do mnie strzelają i gra stoi w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,mam wylot na wejściu na jantar

FATAL ERROR [error]Expression    : SG[error]Function	  : CRender::model_CreateParticles[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrRender_R2r2.cpp[error]Line		  : 330[error]Description   : Particle effect or group doesn't exist[error]Arguments	 : _ecpanomaly_campfire_idle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam problem z wejściem do dziczy wyskakuje mi taki log taki sam jak kolega ma powyżej...

Przeczytać pierwszy post, ze szczególnym uwzględnieniem fragmentu oznaczonego jako Możliwe błędy...

 

I mnie dopadło...

Gram jako najemnik. Kiedy należy odwiedzić laboratorium X-16 (to w Jantarze)?

Drugie pytanie, oddałem Gaussa i co dalej? Wyczytałem w tym temacie, że należy udać się do Sacharowa. Daje on info o lab. X-0 na terenie elektrowni. Udałem się tam, ale po drodze nic się nie dzieje - droga do laboratorium jest pusta, ot kilka snorków i 1 kontroler w Prypeci, 1 nibyolbrzym na terenie Elektrowni i 2 (słownie: dwa) snorki w CzES2 przy jednym z teleportów. Tak ma być, czy coś ominąłem?

Edytowane przez Kubuś Puchatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy ktoś wie, gdzie znajduje się zaginiony powinnosciowiec z posterunku na przejściu z wysypiska do baru ? Znalazłem jakies PDA, ale informacji z niego nie da się rozczytać z pewnego, idiotycznego błędu którym jest to, że cały tekst jest napisany ciągiem i po prostu nie mieści się w okienku tekstowym. Plus przy przejściu do dziczy wyskakuje mi taki log

FATAL ERROR[error]Expression    : SG[error[Function	    : CRender::model_CreateParticles[error]File			    : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrRender_R2r2.cpp[error]Line			   : 330[error]Description    : Particle effect or group doesn't exist[error]Arguments	 : _ecpanomaly_campfiere_idle

?

Edytowane przez Allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR [error]Expression   : SG [error[Function   : CRender::model_CreateParticles

[error]File   : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrRender_R2r2.cpp

[error]Line : 330

[error]Description   : Particle effect or group doesn't exist

[error]Arguments : _ecpanomaly_campfiere_idle

?

Zainstalować patch do polonizacji. Jest na pierwszej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Link do moda przekierowuje nie do serwera ST tylko na Yandex gdzie pobieranie trwa wieki nawet przy mega szybkim necie, ale po bulach zassało w końcu.

Wrzuciłem na szybki download dla potomnych.

 

Link do huda od Serafima padł, nic tam nie ma. Na .ru stronach też pusto.

Edytowane przez Allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągasz Patch

 

 

Czytaj dokładnie cały temat za nim napiszesz post. ;)

Dziękuję, pomogło a byłem przekonany, że go usunąłem.

Znalazłem "notatki Striełoka" dokładnie 3 i zadanie mi się nie chce zaliczyć, chce je oddać informatorowi, i druga sprawa nigdzie nie mogę zaleźć artefaktu Dusza, gdzie go szukać.

Edytowane przez bolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że jak byłem pierwszy raz w Dolinie Mroku to znalazłem jakiś artefakt pod krzyżem na lewo  od wejścia i do opyliłem, to mogła być Dusza. To może oznaczać koniec zabawy, bez Duszy nie uzyskam informacji o przejściu na Radar, dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz poradnik jak dodawać rzeczy do sklepu w Soljance , robisz dokładnie tak samo w każdym modzie.

 

Nazwa duszy jak się nie mylę to będzie af_soul

 

Nie musi być to cheat wystarczy że dasz odpowiednią cenę np 20 tys RUB :)

 

Niestety nie dam rady, dobrze, że skopiowałem plik bo gra wywaliła do pulpitu. Mam serdeczną prośbę, wstawiam plik misc bądz tak uprzejmy mi to zrobić, ja szukałem i nie mam pliku takiego jak w poradniku, wewnątrz misc.

misc.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wklej to do misc powinieneś mieć Duszę u barmana za 20 tys Rubli.

 

W tym przypadku były to pliki z trade_ nie shop_ na początku tak jest w większości modów ( w których edytowałem shopy)

Dziękuję, gram dalej, pozostał problem z notatkami dla Informatora, mam komplet tj. 3 i zadanie mi się nie zalicza.

Teraz doszedł następny problem, robię zadanie na zniknięcie na Wysypisku wolnościowców i za Chiny Ludowe nie mogę znaleźć tego nieszczęsnego pda, dodam, że szukałem po prawej stronie od wejścia od Baru metr po metrze i du..., gdzie powinno być. chyba, że mam coś z modem bo zadanie dla informatora nie zaliczone mimo , iż mam dokumenty.

Edytowane przez bolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak, że niby jest pobierz z naszego serwera a tak wyglada "nasz serwer": 

Скачать файлViam_Fata.7z
Сохранить на Яндекс.Диск .

 

Potrzebuje link, dobry działający bo dodatki - pacz czy fiks to mam ale nie mam moda!!! ;)

 

Kroniki Zony Viam fata

DOWNLOAD...
Mod...Pobierz  z naszego serwera
Patch..Pobierz z naszego serwera
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz doszedł następny problem, robię zadanie na zniknięcie na Wysypisku wolnościowców i za Chiny Ludowe nie mogę znaleźć tego nieszczęsnego pda, dodam, że szukałem po prawej stronie od wejścia od Baru metr po metrze i du..., gdzie powinno być. chyba, że mam coś z modem bo zadanie dla informatora nie zaliczone mimo , iż mam dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.